LC-LC

Řadit podle

vzestupně sestupně

Cena

Status

Filtr skladu

Sklad

Podrobné vyhledávání

19 produktů
2 stránky

Položek na stránku:

 
 
Kód: 509883

Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy. Technické parametry: Délka: 2m; Konektory: LC - LC; Patchcord: Duplexní; Typ vlákna:

160.0 Kč 

bez DPH

193.6 Kč 

s DPH

Kód: 509884

Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy. Technické parametry: Délka: 3m; Konektory: LC - LC; Patchcord: Duplexní; Typ vlákna:

145.0 Kč 

bez DPH

175.5 Kč 

s DPH

Kód: A500000943

Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy. Technické parametry: Délka: 15m; Konektory: LC - LC; Patchcord: Simplexní; Typ vlákna:

235.0 Kč 

bez DPH

284.3 Kč 

s DPH

Kód: 509885

Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy. Technické parametry: Délka: 5m; Konektory: LC - LC; Patchcord: Duplexní; Typ vlákna:

257.0 Kč 

bez DPH

311.0 Kč 

s DPH

Kód: 509882

Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy. Technické parametry: Délka: 1m; Konektory: LC - LC; Patchcord: Duplexní; Typ vlákna:

155.0 Kč 

bez DPH

187.5 Kč 

s DPH

Kód: 5098821

Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy. Technické parametry: Délka: 1m; Konektory: LC - LC; Patchcord: Simplexní; Typ vlákna:

79.0 Kč 

bez DPH

95.6 Kč 

s DPH

Kód: A500002850

Optický patch cord je vhodný pro propojení aktivních zařízení k pasivnímu (optický rozvaděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Použité singlemode 9/125 vlákno je typu G.657.A2 a je zakončeno LC konektory. Celkový

85.0 Kč 

bez DPH

102.9 Kč 

s DPH

Kód: A500002851

Optický patch cord je vhodný pro propojení aktivních zařízení k pasivnímu (optický rozvaděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Použité singlemode 9/125 vlákno je typu G.657.A2 a je zakončeno LC konektory. Celkový

92.0 Kč 

bez DPH

111.3 Kč 

s DPH

Kód: A500002852

Optický patch cord je vhodný pro propojení aktivních zařízení k pasivnímu (optický rozvaděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Použité singlemode 9/125 vlákno je typu G.657.A2 a je zakončeno LC konektory. Celkový

97.0 Kč 

bez DPH

117.4 Kč 

s DPH

Kód: A500002865

Optický patch cord je vhodný pro propojení aktivních zařízení k pasivnímu (optický rozvaděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Použitá singlemode 9/125 vlákna jsou typu G.657.A2 a jsou zakončena LC konektory. Celk

167.0 Kč 

bez DPH

202.1 Kč 

s DPH

Kód: A500002866

Optický patch cord je vhodný pro propojení aktivních zařízení k pasivnímu (optický rozvaděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Použitá singlemode 9/125 vlákna jsou typu G.657.A2 a jsou zakončena LC konektory. Celk

171.0 Kč 

bez DPH

206.9 Kč 

s DPH

Kód: A500002867

Optický patch cord je vhodný pro propojení aktivních zařízení k pasivnímu (optický rozvaděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Použitá singlemode 9/125 vlákna jsou typu G.657.A2 a jsou zakončena LC konektory. Celk

176.0 Kč 

bez DPH

213.0 Kč 

s DPH

Kód: A500000925

Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy. Technické parametry: Délka: 0,25m; Konektory: LC - LC; Patchcord: Duplexní; Typ vlákna:

50.0 Kč 

bez DPH

60.5 Kč 

s DPH

Kód: A500000926

Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy. Technické parametry: Délka: 0,5m; Konektory: LC - LC; Patchcord: Duplexní; Typ vlákna:

50.0 Kč 

bez DPH

60.5 Kč 

s DPH

Kód: A500000941

Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy. Technické parametry: Délka: 7m; Konektory: LC - LC; Patchcord: Simplexní; Typ vlákna:

110.0 Kč 

bez DPH

133.1 Kč 

s DPH

Kód: A500000942

Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy. Technické parametry: Délka: 10m; Konektory: LC - LC; Patchcord: Simplexní; Typ vlákna:

130.0 Kč 

bez DPH

157.3 Kč 

s DPH

Kód: 5098831

Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy. Technické parametry: Délka: 2m; Konektory: LC - LC; Patchcord: Simplexní; Typ vlákna:

77.0 Kč 

bez DPH

93.2 Kč 

s DPH

Kód: 5098851

Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy. Technické parametry: Délka: 5m; Konektory: LC - LC; Patchcord: Simplexní; Typ vlákna:

87.0 Kč 

bez DPH

105.3 Kč 

s DPH

 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • B

    Bazar

  • A

    Akce

  • HL

    - Hlavní sklad
  • EXT

    - Externí sklad
  • je skladem

    na cestě

    částečně skladem

    není skladem

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)

K provozování našeho webu www.abctech.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...

Kontaktujte nás!

603 822 542

604 143 262