Sítě optické

Řadit podle

vzestupně sestupně

Cena

Status

Filtr skladu

Sklad

Podrobné vyhledávání

279 produktů
16 stránek

Položek na stránku:

 
 
Kód: 51006032

Optický singlemódový 4 vláknový univerzální (vnitřní/venkovní) samonosný kabel DROP FTTx v návinu 1000 m na cívce. Použitá jsou vlákna G.657A. Konstrukce kabelu dovoluje poloměr ohybu až 1,5 cm (bez zátěže), 3 cm (při zátěži), což umožňuje s kabelem

7.8 Kč 

bez DPH

9.4 Kč 

s DPH

Kód: 51006033

Optický singlemódový 8 vláknový univerzální (vnitřní/venkovní) samonosný kabel DROP FTTx v návinu 1000 m na cívce. Použitá jsou vlákna G.657A. Konstrukce kabelu dovoluje poloměr ohybu až 1,5 cm (bez zátěže), 3 cm (při zátěži), což umožňuje s kabelem

11.0 Kč 

bez DPH

13.3 Kč 

s DPH

Kód: 509969

Ochrana sváru optického vlákna délky 45 mm pro mechanickou ochranu sváru optického vlákna. Ochrana je tvořena průsvitnou, teplem smrštitelnou hadičkou, ve které je vložen drát zajišťující mechanickou pevnost ochrany a tavná trubička zaručující

3.7 Kč 

bez DPH

4.5 Kč 

s DPH

Kód: 509968

Ochrana sváru optického vlákna délky 60 mm pro mechanickou ochranu sváru optického vlákna. Ochrana je tvořena průsvitnou, teplem smrštitelnou hadičkou, ve které je vložen drát zajišťující mechanickou pevnost ochrany a tavná trubička zaručující

4.0 Kč 

bez DPH

4.8 Kč 

s DPH

Kód: 509962

Spojka optických konetorů SC/SC - PC, singlemode, simplex; Spojka je určená pro spojení dvou konektorů SC pro singlemode vlákna. Zpětný útlum: <=0.2dB; 500 zapojení: 0.2dB maximální nárust útlumu; Teplota: -40oC až +85oC.

15.0 Kč 

bez DPH

18.2 Kč 

s DPH

Kód: 509952

Optický pigtail je optické vlákno na jedné straně zakončené pevně připojeným konektorem. Slouží k ukončování optických kabelů svařováním. Při svařování se speciální svářečkou volná strana pigtailu pevné připevní k přivedenému kabelu. Pigtaily se

42.0 Kč 

bez DPH

50.8 Kč 

s DPH

Kód: 5100603

konstrukce :12 vláken • PUR plášť • průměr: 3mm • poloměr ohybu 1 cm Největší výhody kabelu: • poloměr ohybu 1 cm ve smyčce, vlákno G.657A • průměr kabelu 3 mm • možnost použití ve vnitřním i vnějším prostředí • možnost převěsu až

14.3 Kč 

bez DPH

17.3 Kč 

s DPH

Kód: 509976

Plastová záslepka do optické vany do otvoru CS.

4.1 Kč 

bez DPH

5.0 Kč 

s DPH

Kód: 5098901

Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy. Technické parametry: Délka: 1m; Konektory: LC - SC; Patchcord: Simplexní; Typ vlákna:

72.0 Kč 

bez DPH

87.1 Kč 

s DPH

Kód: 509953

Optický pigtail je optické vlákno na jedné straně zakončené pevně připojeným konektorem. Slouží k ukončování optických kabelů svařováním. Při svařování se speciální svářečkou volná strana pigtailu pevné připevní k přivedenému kabelu. Pigtaily se

45.0 Kč 

bez DPH

54.4 Kč 

s DPH

Kód: 52917252

MikroTik S-RJ01 je RJ45 SFP 10/100/1000M metalický modul, kompatibilní s většiny SFP porty, které jsou k dispozici u většiny síťových prvků. Technické parametry; Fyzické charakteristiky; Provozní teplota [°C]: 0 až 85; Konektory a rozhraní; Konektory:

541.0 Kč 

bez DPH

654.6 Kč 

s DPH

Kód: A500002208

UF-SM-1G-S je sada singlemode 1G SFP WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1310 a 1550nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 3km. Moduly jsou kompatibilní se všemi

525.0 Kč 

bez DPH

635.3 Kč 

s DPH

Kód: 509985

Instalace převěsů, díky originálním geniálně jednoduchým úchytkám, nebyla nikdy snažší! Další dostupné doplňky výrazně zvyšují komfort instalace! Inovovaná verze 2011! beznástrojová instalace ocelové oko pro uchycení např. ke zdi či sloupu pro samon

44.8 Kč 

bez DPH

54.2 Kč 

s DPH

Kód: 5291724

S-31DLC20D je singlemode Gigabitový SFP modul s vlnovou délkou 1310nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 20km. Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile".

433.0 Kč 

bez DPH

523.9 Kč 

s DPH

Kód: 5098781

Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy. Technické parametry: Délka: 1m; Konektory: SC - SC; Patchcord: Simplexní; Typ vlákna:

67.0 Kč 

bez DPH

81.1 Kč 

s DPH

Kód: 509966

Spojka je určená pro spojení dvou konektorů LC pro singlemode vlákna. Spojka optických konetorů LC/LC - PC, singlemode, duplex; Spojka je určená pro spojení dvou konektorů LC. Zpětný útlum: <=0.2dB; 500 zapojení: 0.2dB maximální nárust útlumu;

45.0 Kč 

bez DPH

54.4 Kč 

s DPH

Kód: 5274049

MC112CS je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 100BASE-FX na metalické vedení 100Base-TX a naopak. Díky technologii WDM modul MC112CS využívá pouze jeden optický kabel pro odesílání a příjem dat, což snižuje náklady na kabeláž na

784.0 Kč 

bez DPH

948.6 Kč 

s DPH

Kód: 5291726

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. Cena zahrnuje oba moduly pro výstavbu kompletního spoje. Pár Single Mode 1.25G SFP modulů

1 326.0 Kč 

bez DPH

1 604.5 Kč 

s DPH

 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • B

    Bazar

  • A

    Akce

  • HL

    - Hlavní sklad
  • EXT

    - Externí sklad
  • je skladem

    na cestě

    částečně skladem

    není skladem

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)

K provozování našeho webu www.abctech.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...

Kontaktujte nás!

603 822 542

604 143 262