Sítě optické

Řadit podle

vzestupně sestupně

Cena

Status

Filtr skladu

Sklad

Podrobné vyhledávání

243 produktů
14 stránek

Položek na stránku:

 
 
Kód: 51006032

Optický singlemódový 4 vláknový univerzální (vnitřní/venkovní) samonosný kabel DROP FTTx v návinu 1000 m na cívce. Použitá jsou vlákna G.657A. Konstrukce kabelu dovoluje poloměr ohybu až 1,5 cm (bez zátěže), 3 cm (při zátěži), což umožňuje s kabelem

7.8 Kč 

bez DPH

9.4 Kč 

s DPH

Kód: 5100603

konstrukce :12 vláken • PUR plášť • průměr: 3mm • poloměr ohybu 1 cm Největší výhody kabelu: • poloměr ohybu 1 cm ve smyčce, vlákno G.657A • průměr kabelu 3 mm • možnost použití ve vnitřním i vnějším prostředí • možnost převěsu až

14.3 Kč 

bez DPH

17.3 Kč 

s DPH

Kód: 509976

Plastová záslepka do optické vany do otvoru CS.

4.1 Kč 

bez DPH

5.0 Kč 

s DPH

Kód: 509969

Ochrana sváru optického vlákna délky 45 mm pro mechanickou ochranu sváru optického vlákna. Ochrana je tvořena průsvitnou, teplem smrštitelnou hadičkou, ve které je vložen drát zajišťující mechanickou pevnost ochrany a tavná trubička zaručující

3.7 Kč 

bez DPH

4.5 Kč 

s DPH

Kód: 509962

Spojka optických konetorů SC/SC - PC, singlemode, simplex; Spojka je určená pro spojení dvou konektorů SC pro singlemode vlákna. Zpětný útlum: <=0.2dB; 500 zapojení: 0.2dB maximální nárust útlumu; Teplota: -40oC až +85oC.

15.0 Kč 

bez DPH

18.2 Kč 

s DPH

Kód: A500000630

Zásuvka optická na omítku pro zakončení 2 x SC (LC duplex) rozměr 86x86x24mm

49.3 Kč 

bez DPH

59.7 Kč 

s DPH

Kód: 5274049

MC112CS je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 100BASE-FX na metalické vedení 100Base-TX a naopak. Díky technologii WDM modul MC112CS využívá pouze jeden optický kabel pro odesílání a příjem dat, což snižuje náklady na kabeláž na

944.0 Kč 

bez DPH

1 142.2 Kč 

s DPH

Kód: 52917252

MikroTik S-RJ01 je RJ45 SFP 10/100/1000M metalický modul, kompatibilní s většiny SFP porty, které jsou k dispozici u většiny síťových prvků. Technické parametry; Fyzické charakteristiky; Provozní teplota [°C]: 0 až 85; Konektory a rozhraní; Konektory:

482.0 Kč 

bez DPH

583.2 Kč 

s DPH

Kód: 509952

Optický pigtail je optické vlákno na jedné straně zakončené pevně připojeným konektorem. Slouží k ukončování optických kabelů svařováním. Při svařování se speciální svářečkou volná strana pigtailu pevné připevní k přivedenému kabelu. Pigtaily se

42.0 Kč 

bez DPH

50.8 Kč 

s DPH

Kód: 509985

Kotva (držák) pro samonosný optický kabel Samsung DROP FTTx G.657A, 3 mm s ocelovým okem pro uchycení ke zdi nebo ke sloupu. Kotva je dielektrická (není vodivý kontakt mezi kabelem a úchytem kabelu).

53.0 Kč 

bez DPH

64.1 Kč 

s DPH

Kód: 5291724

S-31DLC20D je singlemode Gigabitový SFP modul s vlnovou délkou 1310nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 20km. Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile".

386.0 Kč 

bez DPH

467.1 Kč 

s DPH

Kód: 5098781

Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy. Technické parametry: Délka: 1m; Konektory: SC - SC; Patchcord: Simplexní; Typ vlákna:

79.0 Kč 

bez DPH

95.6 Kč 

s DPH

Kód: A500001821

FiberPoE™ je řešení pro venkovní instalace vyžadující napájení prostřednictvím PoE s kvalitním přenosem dat po optickém kabelu na dlouhé vzdálenosti. Díky oddělení datové a napájecí části se výrazně vylepšuje integrita přenosu dat. FiberPoE™ konvertor

571.0 Kč 

bez DPH

690.9 Kč 

s DPH

Kód: 5098901

Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy. Technické parametry: Délka: 1m; Konektory: LC - SC; Patchcord: Simplexní; Typ vlákna:

75.0 Kč 

bez DPH

90.8 Kč 

s DPH

Kód: 5274029

MC220L je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 1000BASE-SX/LX/LH na metalické vedení 1000Base-T a naopak. Média konvertor MC220L, který byl navržen podle standardů IEEE802.3ab 1000Base-T a IEEE802.3z 1000Base-SX/LX/LH, je určen

600.0 Kč 

bez DPH

726.0 Kč 

s DPH

Kód: 5291726

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. Cena zahrnuje oba moduly pro výstavbu kompletního spoje. Pár Single Mode 1.25G SFP modulů

1 181.0 Kč 

bez DPH

1 429.0 Kč 

s DPH

Kód: 52949817

Přímý 1m kabel k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení na kratší vzdálenosti. Nízká cena, spotřeba a latence pro 10-Gigabit Ethernet, Fiber Channel. Propojovací SFP/SFP+ kabel je plně v souladu se specifikacemi SFP+ MSA. Technické parametry: Fyzické

491.0 Kč 

bez DPH

594.1 Kč 

s DPH

Kód: A500002208

UF-SM-1G-S je sada singlemode 1G SFP WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1310 a 1550nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 3km. Moduly jsou kompatibilní se všemi

472.0 Kč 

bez DPH

571.1 Kč 

s DPH

 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • S

    Speciální nabídka

  • A

    Akce

  • HL

    - Hlavní sklad
  • EXT

    - Externí sklad
  • je skladem

    na cestě

    částečně skladem

    není skladem

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)

K provozování našeho webu www.abctech.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...

Kontaktujte nás!

603 822 542

604 143 262