Sítě optické

Řadit podle

vzestupně sestupně

Cena

Status

Filtr skladu

Sklad

Podrobné vyhledávání

353 produktů
20 stránek

Položek na stránku:

 
 
Kód: A500003243

Optický kabel Masterlan MDIC je kvalitní Micro Drop instalační kabel pro rozmanité využití. Kabel lze použít pro vnitřní, ale i venkovní instalace (plášť je opatřen UV ochranou). Plášt kabelu je typu LSZH (nízkodýmový, bezhalogení) a je z UV stabilního ma

3.6 Kč 

bez DPH

4.4 Kč 

s DPH

Kód: 509976

Plastová záslepka do optické vany do otvoru CS.

4.1 Kč 

bez DPH

5.0 Kč 

s DPH

Kód: A500000095

Spojka optických konetorů SC/SC - APC, singlemode, simplex; Spojka je určená pro spojení dvou konektorů SC. Zpětný útlum: <=0.2dB; 500 zapojení: 0.2dB maximální nárust útlumu; Teplota: -40oC až +85oC.

15.0 Kč 

bez DPH

18.2 Kč 

s DPH

Kód: A500003240

Optický kabel Masterlan DROPX je kvalitní DROP kabel pro rozmanité využití. Kabel lze použít pro vnitřní, ale i venkovní instalace. Plášt kabelu je typu LSZH (nízkodýmový, bezhalogení) a je z UV stabilního materiálu. S kabelem se pracuje velmi dobře vzhle

8.0 Kč 

bez DPH

9.7 Kč 

s DPH

Kód: A500000630

Optická zásuvka na stěnu pro vnitřní použití, která slouží k ukončení optického vlákna. Zásuvka je precizně vyrobena a promyšlena do posledního detailu. Lze ji osadit 2 spojkami typu SC/simplex nebo 2 spojkami typu LC/duplex. S těmito parametry je zásuvk

40.0 Kč 

bez DPH

48.4 Kč 

s DPH

Kód: 509893

Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy. Technické parametry: Délka: 5m; Konektory: LC - SC; Patchcord: Duplexní; Typ vlákna:

130.0 Kč 

bez DPH

157.3 Kč 

s DPH

Kód: 52917252

MikroTik S-RJ01 je RJ45 SFP 10/100/1000M metalický modul, kompatibilní s většiny SFP porty, které jsou k dispozici u většiny síťových prvků. Technické parametry; Fyzické charakteristiky; Provozní teplota [°C]: 0 až 85; Konektory a rozhraní; Konektory:

511.0 Kč 

bez DPH

618.3 Kč 

s DPH

Kód: 509883

Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy. Technické parametry: Délka: 2m; Konektory: LC - LC; Patchcord: Duplexní; Typ vlákna:

118.0 Kč 

bez DPH

142.8 Kč 

s DPH

Kód: 513003

IPA1000 - Iso Propyl Alkohol pro očištění vláken, konektorů a ferulí Isopropylalkohol (IPA) dokonale odmašťuje povrch. Tento vyniká čistotou 99.9 %. Čistící látka: isopropyl alkohol Čistota: 99,9 % Balení: lahev 1000ml Zvláštní upozornění: Jedná

170.0 Kč 

bez DPH

205.7 Kč 

s DPH

Kód: 5274029

MC220L je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 1000BASE-SX/LX/LH na metalické vedení 1000Base-T a naopak. Média konvertor MC220L, který byl navržen podle standardů IEEE802.3ab 1000Base-T a IEEE802.3z 1000Base-SX/LX/LH, je určen

405.0 Kč 

bez DPH

490.1 Kč 

s DPH

Kód: 5274039

MC111CS je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 100BASE-FX na metalické vedení 100Base-TX a naopak. Díky technologii WDM modul MC111CS využívá pouze jeden optický kabel pro odesílání a příjem dat, což snižuje náklady na kabeláž na

610.0 Kč 

bez DPH

738.1 Kč 

s DPH

Kód: A500000332

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli funkci DOM (Digiatal Optical monitoring). Modul je komp

281.0 Kč 

bez DPH

340.0 Kč 

s DPH

Kód: A500000333

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli funkci DOM (Digiatal Optical monitoring). Modul je komp

238.0 Kč 

bez DPH

288.0 Kč 

s DPH

Kód: 509964

Duplexní optická spojka pro konektory SC s broušením UPC, singlemode. Slouží pro propojení např. dvou optických patch cordů. Spojky se většinou osazují do nástěnných rozvaděčů, zásuvek nebo optických van. Technické parametry Optika Průměr jádra [

17.0 Kč 

bez DPH

20.6 Kč 

s DPH

Kód: A500002494

Ubiquiti Networks UOC-3 optický patch cord je vhodný pro propojení aktivních i pasivních optických prvků. Jedná se o multimode 50/125 (OM3) vlákna s průměrem 2mm, délkou 3m a LC-LC duplexními konektory. Technické parametry Fyzické charakteristiky

165.0 Kč 

bez DPH

199.7 Kč 

s DPH

Kód: A500002212

S+RJ10 je unikátní SFP+ modul, který dokáže komunikovat rychlostí 10Mbps až 10Gbps po ethernetovém kabelu. Zajímavou vlastností je schopnost 1Gbps linku až na vzdálenost 200m při instalaci mezi 2 stejné S+RJ10 moduly. Podpora rychlostí v závislosti na

1 148.0 Kč 

bez DPH

1 389.1 Kč 

s DPH

Kód: 509882

Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy. Technické parametry: Délka: 1m; Konektory: LC - LC; Patchcord: Duplexní; Typ vlákna:

100.0 Kč 

bez DPH

121.0 Kč 

s DPH

Kód: 509885

Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy. Technické parametry: Délka: 5m; Konektory: LC - LC; Patchcord: Duplexní; Typ vlákna:

130.0 Kč 

bez DPH

157.3 Kč 

s DPH

 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • B

    Bazar

  • A

    Akce

  • HL

    - Hlavní sklad
  • EXT

    - Externí sklad
  • je skladem

    na cestě

    částečně skladem

    není skladem

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)

K provozování našeho webu www.abctech.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...

Kontaktujte nás!

491 041 044