Sítě optické

Řadit podle

vzestupně sestupně

Cena

Status

Filtr skladu

Sklad

Podrobné vyhledávání

319 produktů
18 stránek

Položek na stránku:

 
 
Kód: 509969

Ochrana sváru optického vlákna délky 45 mm pro mechanickou ochranu sváru optického vlákna. Ochrana je tvořena průsvitnou, teplem smrštitelnou hadičkou, ve které je vložen drát zajišťující mechanickou pevnost ochrany a tavná trubička zaručující

2.8 Kč 

bez DPH

3.4 Kč 

s DPH

Kód: 509966

Spojka je určená pro spojení dvou konektorů LC pro singlemode vlákna. Spojka optických konetorů LC/LC - PC, singlemode, duplex; Spojka je určená pro spojení dvou konektorů LC. Zpětný útlum: <=0.2dB; 500 zapojení: 0.2dB maximální nárust útlumu;

26.0 Kč 

bez DPH

31.5 Kč 

s DPH

Kód: 509968

Ochrana sváru optického vlákna délky 60 mm pro mechanickou ochranu sváru optického vlákna. Ochrana je tvořena průsvitnou, teplem smrštitelnou hadičkou, ve které je vložen drát zajišťující mechanickou pevnost ochrany a tavná trubička zaručující

4.6 Kč 

bez DPH

5.6 Kč 

s DPH

Kód: 509953

Optický pigtail je optické vlákno na jedné straně zakončené pevně připojeným konektorem. Slouží k ukončování optických kabelů svařováním. Při svařování se speciální svářečkou volná strana pigtailu pevné připevní k přivedenému kabelu. Pigtaily se

30.0 Kč 

bez DPH

36.3 Kč 

s DPH

Kód: A500001713

Optický kabel Masterlan DROPX je kvalitní DROP kabel pro rozmanité využití. Kabel lze použít pro vnitřní, ale i venkovní instalace. Plášt kabelu je typu LSZH (nízkodýmový, bezhalogení) a je z UV stabilního materiálu. S kabelem se pracuje velmi dobře vzhle

12.4 Kč 

bez DPH

15.0 Kč 

s DPH

Kód: 5274029

MC220L je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 1000BASE-SX/LX/LH na metalické vedení 1000Base-T a naopak. Média konvertor MC220L, který byl navržen podle standardů IEEE802.3ab 1000Base-T a IEEE802.3z 1000Base-SX/LX/LH, je určen

447.0 Kč 

bez DPH

540.9 Kč 

s DPH

Kód: 5098821

Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy. Technické parametry: Délka: 1m; Konektory: LC - LC; Patchcord: Simplexní; Typ vlákna:

60.0 Kč 

bez DPH

72.6 Kč 

s DPH

Kód: A500001011

Optický pigtail je optické vlákno na jedné straně zakončené pevně připojeným konektorem. Slouží k ukončování optických kabelů svařováním. Při svařování se speciální svářečkou volná strana pigtailu pevné připevní k přivedenému kabelu. Pigtaily se

20.0 Kč 

bez DPH

24.2 Kč 

s DPH

Kód: 513005

Kapesníčky čistící bezchloupkové, KIMTECH pro čištění optických vláken, 280 ks. - Kimtech Science Precisious Wipes - papírové ubrousky určené ke spolehlivému otírání jemných povrchů - jednorázové, jemné se schopností absorbce - jsou navrženy pro b

108.0 Kč 

bez DPH

130.7 Kč 

s DPH

Kód: 513003

IPA1000 - Iso Propyl Alkohol pro očištění vláken, konektorů a ferulí Isopropylalkohol (IPA) dokonale odmašťuje povrch. Tento vyniká čistotou 99.9 %. Čistící látka: isopropyl alkohol Čistota: 99,9 % Balení: lahev 1000ml Zvláštní upozornění: Jedná

325.0 Kč 

bez DPH

393.3 Kč 

s DPH

Kód: 509878

Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy. Technické parametry: Délka: 1m; Konektory: SC - SC; Patchcord: Duplexní; Typ vlákna:

70.0 Kč 

bez DPH

84.7 Kč 

s DPH

Kód: A500000926

Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy. Technické parametry: Délka: 0,5m; Konektory: LC - LC; Patchcord: Duplexní; Typ vlákna:

100.0 Kč 

bez DPH

121.0 Kč 

s DPH

Kód: A500000332

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli funkci DOM (Digiatal Optical monitoring). Modul je komp

281.0 Kč 

bez DPH

340.0 Kč 

s DPH

Kód: A500000333

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli funkci DOM (Digiatal Optical monitoring). Modul je komp

238.0 Kč 

bez DPH

288.0 Kč 

s DPH

Kód: 52917252

MikroTik S-RJ01 je RJ45 SFP 10/100/1000M metalický modul, kompatibilní s většiny SFP porty, které jsou k dispozici u většiny síťových prvků. Technické parametry; Fyzické charakteristiky; Provozní teplota [°C]: 0 až 85; Konektory a rozhraní; Konektory:

544.0 Kč 

bez DPH

658.2 Kč 

s DPH

Kód: A500002691

ST1203M je velmi jednoduchá optická kazeta světle šedé barvy s víčkem a dvěma odnímatelnými hřebínky pro uložení až 12ti svárů. Kazeta disponuje na obou krajích zámkem pro tzv. stohování více kazet na sebe. Hřebínky jsou kompatibilní pro ochrany svárů do

42.5 Kč 

bez DPH

51.4 Kč 

s DPH

Kód: 509964

Optická spojka sloužící ke spojení patchkabelů a okonektorovaných vláken nebo kabelů. Spojky se většinou osazují do nástěnných rozvaděčů, zásuvek nebo optických van. Technické parametry: Konektor: SC - SC; Typ: Single Mode; Model: Duplex; Zpětný

12.0 Kč 

bez DPH

14.5 Kč 

s DPH

Kód: 509885

Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy. Technické parametry: Délka: 5m; Konektory: LC - LC; Patchcord: Duplexní; Typ vlákna:

130.0 Kč 

bez DPH

157.3 Kč 

s DPH

 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • B

    Bazar

  • A

    Akce

  • HL

    - Hlavní sklad
  • EXT

    - Externí sklad
  • je skladem

    na cestě

    částečně skladem

    není skladem

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)

K provozování našeho webu www.abctech.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...

Kontaktujte nás!

603 822 542

604 143 262