Sítě optické

Řadit podle

vzestupně sestupně

Cena

Status

Filtr skladu

Sklad

Podrobné vyhledávání

372 produktů
21 stránek

Položek na stránku:

 
 
Kód: 509976

Plastová záslepka do optické vany do otvoru CS.

4.1 Kč 

bez DPH

5.0 Kč 

s DPH

Kód: 513003

IPA1000 - Iso Propyl Alkohol pro očištění vláken, konektorů a ferulí Isopropylalkohol (IPA) dokonale odmašťuje povrch. Tento vyniká čistotou 99.9 %. Čistící látka: isopropyl alkohol Čistota: 99,9 % Balení: lahev 1000ml Zvláštní upozornění: Jedná

216.0 Kč 

bez DPH

261.4 Kč 

s DPH

Kód: 52917252

MikroTik S-RJ01 je RJ45 SFP 10/100/1000M metalický modul, kompatibilní s většiny SFP porty, které jsou k dispozici u většiny síťových prvků. Technické parametry; Fyzické charakteristiky; Provozní teplota [°C]: 0 až 85; Konektory a rozhraní; Konektory:

514.0 Kč 

bez DPH

621.9 Kč 

s DPH

Kód: A500003624

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného příslušenství (například optické patch kabely). Kvali

285.0 Kč 

bez DPH

344.8 Kč 

s DPH

Kód: 509966

Spojka je určená pro spojení dvou konektorů LC pro singlemode vlákna. Spojka optických konetorů LC/LC - PC, singlemode, duplex; Spojka je určená pro spojení dvou konektorů LC. Zpětný útlum: <=0.2dB; 500 zapojení: 0.2dB maximální nárust útlumu;

27.2 Kč 

bez DPH

32.9 Kč 

s DPH

Kód: 509953

Optický pigtail je optické vlákno na jedné straně zakončené pevně připojeným konektorem. Slouží k ukončování optických kabelů svařováním. Při svařování se speciální svářečkou volná strana pigtailu pevné připevní k přivedenému kabelu. Pigtaily se

25.7 Kč 

bez DPH

31.1 Kč 

s DPH

Kód: A500001652

Duplexní optická spojka pro konektory SC s broušením APC, singlemode. Slouží pro propojení např. dvou optických patch cordů. Spojky se většinou osazují do nástěnných rozvaděčů, zásuvek nebo optických van. Technické parametry Optika Průměr jádra [

32.7 Kč 

bez DPH

39.6 Kč 

s DPH

Kód: A500002212

S+RJ10 je unikátní SFP+ modul, který dokáže komunikovat rychlostí 10Mbps až 10Gbps po ethernetovém kabelu. Zajímavou vlastností je schopnost 1Gbps linku až na vzdálenost 200m při instalaci mezi 2 stejné S+RJ10 moduly. Podpora rychlostí v závislosti na

1 156.0 Kč 

bez DPH

1 398.8 Kč 

s DPH

Kód: 509898

Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy. Technické parametry: Délka: 1m; Konektory: ST - SC; Patchcord: Duplexní; Typ vlákna:

146.0 Kč 

bez DPH

176.7 Kč 

s DPH

Kód: 5098781

Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy. Technické parametry: Délka: 1m; Konektory: SC - SC; Patchcord: Simplexní; Typ vlákna:

60.0 Kč 

bez DPH

72.6 Kč 

s DPH

Kód: 509947

Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy. Technické parametry: Délka: 1m; Konektory: LC - SC; Patchcord: Duplexní; Typ vlákna:

40.0 Kč 

bez DPH

48.4 Kč 

s DPH

Kód: A500002379

Moderní, elegantní průmyslový design, robustní řešení a vysoký výkon - to je U Fiber Loco, CPE jednotka pro GPON řešení. Oproti verzi UF-NANO u této jednotky chybí informační LED displej, namísto toho je vše potřebné zobrazeno na 3 stavových diodách -

938.0 Kč 

bez DPH

1 135.0 Kč 

s DPH

Kód: A500002470

Univerzální odvíječka malých kabelových cívek primárně určená pro odmotávání optických, metalických a koaxiálních kabelů. Odvíječku je možné použít i pro jiné produkty dodávané na cívkách (řetízky, lana, trubičky atd.). Omezením je šířka a průměr cívky a

1 188.0 Kč 

bez DPH

1 437.5 Kč 

s DPH

Kód: A500003625

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného příslušenství (například optické patch kabely). Kvali

314.0 Kč 

bez DPH

379.9 Kč 

s DPH

Kód: A500003273

UF-ADAPTER-APC-50 optická spojka od Ubiquiti Networks simplexní s jedním SC konektorem na každé straně s broušením APC, určená pro singlemode kabely. Slouží pro propojení např. dvou optických patch cordů. Balení obsahuje 50 kusů těchto spojek. Technick

188.0 Kč 

bez DPH

227.5 Kč 

s DPH

Kód: A500004937

FTTHBOX81 je venkovní kompaktní box na stěnu či stožár, má ochranu IP65 a je vhodný pro ukončení/spojování optického kabelu v koncovém vchodu při výstavbě FTTH sítích. Dvířka boxu je možné zajistit imbusovým šroubem a dvěma plastovými úchyty. Uvnitř boxu

325.0 Kč 

bez DPH

393.3 Kč 

s DPH

Kód: A500003622

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného příslušenství (například optické patch kabely). Kvali

249.0 Kč 

bez DPH

301.3 Kč 

s DPH

Kód: A500003623

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného příslušenství (například optické patch kabely). Kvali

257.0 Kč 

bez DPH

311.0 Kč 

s DPH

 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • B

    Bazar

  • A

    Akce

  • HL

    - Hlavní sklad
  • EXT

    - Externí sklad
  • je skladem

    na cestě

    částečně skladem

    není skladem

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)

K provozování našeho webu www.abctech.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...

Kontaktujte nás!

491 041 044