Sítě optické

Řadit podle

vzestupně sestupně

Cena

Status

Filtr skladu

Sklad

Podrobné vyhledávání

255 produktů
15 stránek

Položek na stránku:

 
 
Kód: 51006032

Optický singlemódový 4 vláknový univerzální (vnitřní/venkovní) samonosný kabel DROP FTTx v návinu 1000 m na cívce. Použitá jsou vlákna G.657A. Konstrukce kabelu dovoluje poloměr ohybu až 1,5 cm (bez zátěže), 3 cm (při zátěži), což umožňuje s kabelem

7.8 Kč 

bez DPH

9.4 Kč 

s DPH

Kód: 509988

Kotvící svorka/ úchytka s očkem otevíratelným pro instalaci DROP kabelů 2-6mm samonosným způsobem, pevnost až 180 daN extra velký poloměr ohybu 3cm = ty nejlepší optické parametry, zabraňuje nahrnování pláště u 3mm samonosných DROP kabelů Úchytka

55.0 Kč 

bez DPH

66.6 Kč 

s DPH

Kód: 509968

Ochrana sváru optického vlákna délky 60 mm pro mechanickou ochranu sváru optického vlákna. Ochrana je tvořena průsvitnou, teplem smrštitelnou hadičkou, ve které je vložen drát zajišťující mechanickou pevnost ochrany a tavná trubička zaručující

4.0 Kč 

bez DPH

4.8 Kč 

s DPH

Kód: 5274049

MC112CS je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 100BASE-FX na metalické vedení 100Base-TX a naopak. Díky technologii WDM modul MC112CS využívá pouze jeden optický kabel pro odesílání a příjem dat, což snižuje náklady na kabeláž na

784.0 Kč 

bez DPH

948.6 Kč 

s DPH

Kód: A500001913

Optický pigtail je optické vlákno na jedné straně zakončené pevně připojeným konektorem. Slouží k ukončování optických kabelů svařováním. Při svařování se speciální svářečkou volná strana pigtailu pevné připevní k přivedenému kabelu. Pigtaily se

42.0 Kč 

bez DPH

50.8 Kč 

s DPH

Kód: A500000095

Spojka optických konetorů SC/SC - APC, singlemode, simplex; Spojka je určená pro spojení dvou konektorů SC. Zpětný útlum: <=0.2dB; 500 zapojení: 0.2dB maximální nárust útlumu; Teplota: -40oC až +85oC.

20.0 Kč 

bez DPH

24.2 Kč 

s DPH

Kód: 509952

Optický pigtail je optické vlákno na jedné straně zakončené pevně připojeným konektorem. Slouží k ukončování optických kabelů svařováním. Při svařování se speciální svářečkou volná strana pigtailu pevné připevní k přivedenému kabelu. Pigtaily se

42.0 Kč 

bez DPH

50.8 Kč 

s DPH

Kód: 509955

Optický pigtail je optický konektor zakončen na optickém vlákně sloužící k ukončování optických kabelů metodou svařování. Pigtaily se vyrábějí v multimode i singlemode provedení, stejně jako optické patch kabely a optické kabely. Technické

50.0 Kč 

bez DPH

60.5 Kč 

s DPH

Kód: 509963

Spojka optických konetorů SC/ SC - PC, multimode, simplex; Spojka je určená pro spojení dvou konektorů SC. Zpětný útlum: <=0.2dB; 500 zapojení: 0.2dB maximální nárust útlumu; Teplota: -40oC až +85oC.

15.0 Kč 

bez DPH

18.2 Kč 

s DPH

Kód: A500000926

Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy. Technické parametry: Délka: 0,5m; Konektory: LC - LC; Patchcord: Duplexní; Typ vlákna:

50.0 Kč 

bez DPH

60.5 Kč 

s DPH

Kód: 52917252

MikroTik S-RJ01 je RJ45 SFP 10/100/1000M metalický modul, kompatibilní s většiny SFP porty, které jsou k dispozici u většiny síťových prvků. Technické parametry; Fyzické charakteristiky; Provozní teplota [°C]: 0 až 85; Konektory a rozhraní; Konektory:

521.0 Kč 

bez DPH

630.4 Kč 

s DPH

Kód: 509985

Instalace převěsů, díky originálním geniálně jednoduchým úchytkám, nebyla nikdy snažší! Další dostupné doplňky výrazně zvyšují komfort instalace! Inovovaná verze 2011! beznástrojová instalace ocelové oko pro uchycení např. ke zdi či sloupu pro samon

45.0 Kč 

bez DPH

54.4 Kč 

s DPH

Kód: 5099703

Optická kazeta s víčkem a hřebínky pro 12 vláken.

67.0 Kč 

bez DPH

81.1 Kč 

s DPH

Kód: A500000332

Pozor cena za modul, neprodávají se v páru!!! Popis SFP-BX-53D je WDM optický modul 1.25Gbps s LC konektorem a vlnovou délkou 1550 nm TX, Cisco kompatibilní Dosah modulu je 3 km Vlastnosti Formát: SFP Kompatibilita: Cisco Konektor: Single LC

410.0 Kč 

bez DPH

496.1 Kč 

s DPH

Kód: A500002208

UF-SM-1G-S je sada singlemode 1G SFP WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1310 a 1550nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 3km. Moduly jsou kompatibilní se všemi

511.0 Kč 

bez DPH

618.3 Kč 

s DPH

Kód: 509962

Spojka optických konetorů SC/SC - PC, singlemode, simplex; Spojka je určená pro spojení dvou konektorů SC pro singlemode vlákna. Zpětný útlum: <=0.2dB; 500 zapojení: 0.2dB maximální nárust útlumu; Teplota: -40oC až +85oC.

15.0 Kč 

bez DPH

18.2 Kč 

s DPH

Kód: 5274029

MC220L je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 1000BASE-SX/LX/LH na metalické vedení 1000Base-T a naopak. Média konvertor MC220L, který byl navržen podle standardů IEEE802.3ab 1000Base-T a IEEE802.3z 1000Base-SX/LX/LH, je určen

588.0 Kč 

bez DPH

711.5 Kč 

s DPH

Kód: 5274039

MC111CS je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 100BASE-FX na metalické vedení 100Base-TX a naopak. Díky technologii WDM modul MC111CS využívá pouze jeden optický kabel pro odesílání a příjem dat, což snižuje náklady na kabeláž na

784.0 Kč 

bez DPH

948.6 Kč 

s DPH

 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • S

    Speciální nabídka

  • A

    Akce

  • HL

    - Hlavní sklad
  • EXT

    - Externí sklad
  • je skladem

    na cestě

    částečně skladem

    není skladem

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)

K provozování našeho webu www.abctech.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...

Kontaktujte nás!

603 822 542

604 143 262