Sítě optické

Řadit podle

vzestupně sestupně

Cena

Status

Filtr skladu

Sklad

Podrobné vyhledávání

373 produktů
21 stránek

Položek na stránku:

 
 
Kód: 509968

Ochrana sváru optického vlákna délky 60 mm pro mechanickou ochranu sváru optického vlákna. Ochrana je tvořena průsvitnou, teplem smrštitelnou hadičkou, ve které je vložen drát zajišťující mechanickou pevnost ochrany a tavná trubička zaručující

5.0 Kč 

bez DPH

6.1 Kč 

s DPH

Kód: 509962

Spojka optických konetorů SC/SC - PC, singlemode, simplex; Spojka je určená pro spojení dvou konektorů SC pro singlemode vlákna. Zpětný útlum: <=0.2dB; 500 zapojení: 0.2dB maximální nárust útlumu; Teplota: -40oC až +85oC.

16.7 Kč 

bez DPH

20.2 Kč 

s DPH

Kód: 509953

Optický pigtail je optické vlákno na jedné straně zakončené pevně připojeným konektorem. Slouží k ukončování optických kabelů svařováním. Při svařování se speciální svářečkou volná strana pigtailu pevné připevní k přivedenému kabelu. Pigtaily se

24.7 Kč 

bez DPH

29.9 Kč 

s DPH

Kód: 509966

Spojka je určená pro spojení dvou konektorů LC pro singlemode vlákna. Spojka optických konetorů LC/LC - PC, singlemode, duplex; Spojka je určená pro spojení dvou konektorů LC. Zpětný útlum: <=0.2dB; 500 zapojení: 0.2dB maximální nárust útlumu;

27.2 Kč 

bez DPH

32.9 Kč 

s DPH

Kód: 509952

Optický pigtail je optické vlákno na jedné straně zakončené pevně připojeným konektorem. Slouží k ukončování optických kabelů svařováním. Při svařování se speciální svářečkou volná strana pigtailu pevné připevní k přivedenému kabelu. Pigtaily se

22.9 Kč 

bez DPH

27.7 Kč 

s DPH

Kód: 513003

IPA1000 - Iso Propyl Alkohol pro očištění vláken, konektorů a ferulí Isopropylalkohol (IPA) dokonale odmašťuje povrch. Tento vyniká čistotou 99.9 %. Čistící látka: isopropyl alkohol Čistota: 99,9 % Balení: lahev 1000ml Zvláštní upozornění: Jedná

216.0 Kč 

bez DPH

261.4 Kč 

s DPH

Kód: A500004262

Masterlan optický pigtail vhodný pro zakončení vlákna v optické vaně. Použité optické vlákno je singlemode 9/125 typu G.652.D. Pigtail je osazen jedním LC konektorem s broušením ferule typu UPC. Délka kabelu 1,5 m. Technické parametry Optika Typ

25.2 Kč 

bez DPH

30.5 Kč 

s DPH

Kód: A500003625

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného příslušenství (například optické patch kabely). Kvali

334.0 Kč 

bez DPH

404.1 Kč 

s DPH

Kód: A500000333

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli funkci DOM (Digiatal Optical monitoring). Modul je komp

208.0 Kč 

bez DPH

251.7 Kč 

s DPH

Kód: 5274029

MC220L je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 1000BASE-SX/LX/LH na metalické vedení 1000Base-T a naopak. Média konvertor MC220L, který byl navržen podle standardů IEEE802.3ab 1000Base-T a IEEE802.3z 1000Base-SX/LX/LH, je určen

408.0 Kč 

bez DPH

493.7 Kč 

s DPH

Kód: 509882

Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy. Technické parametry: Délka: 1m; Konektory: LC - LC; Patchcord: Duplexní; Typ vlákna:

100.0 Kč 

bez DPH

121.0 Kč 

s DPH

Kód: A500000332

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli funkci DOM (Digiatal Optical monitoring). Modul je komp

255.0 Kč 

bez DPH

308.6 Kč 

s DPH

Kód: A500002212

S+RJ10 je unikátní SFP+ modul, který dokáže komunikovat rychlostí 10Mbps až 10Gbps po ethernetovém kabelu. Zajímavou vlastností je schopnost 1Gbps linku až na vzdálenost 200m při instalaci mezi 2 stejné S+RJ10 moduly. Podpora rychlostí v závislosti na

1 320.0 Kč 

bez DPH

1 597.2 Kč 

s DPH

Kód: A500000422

Optická výsuvná vana (19 výsuvný rozvaděč) výšky 1U do 19 racku v černé barvě pro 24 simplex SC/E2000/duplex LC adaptérů. Vana má 2 přímé kabelové vstupy. Uvnitř vany je na trnu umístněna kazeta s držáky ochran svárů pro 24 svárů (dvoupatrové proveden

750.0 Kč 

bez DPH

907.5 Kč 

s DPH

Kód: A500002826

PLC optické splittery jsou klíčovým stavebním prvkem pro FTTx přístupové sítě typu P2MP (Point to Multi-Point). Nabízené splittery mají nízký útlum a vysoký útlum odrazu. Kompaktní rozměry těchto spliterů umožňují snadnou instalaci do rozvaděčů a optickýc

562.0 Kč 

bez DPH

680.0 Kč 

s DPH

Kód: A500002827

PLC optické splittery jsou klíčovým stavebním prvkem pro FTTx přístupové sítě typu P2MP (Point to Multi-Point). Nabízené splittery mají nízký útlum a vysoký útlum odrazu. Kompaktní rozměry těchto spliterů umožňují snadnou instalaci do rozvaděčů a optickýc

293.0 Kč 

bez DPH

354.5 Kč 

s DPH

Kód: A500002853

Optický patch cord je vhodný pro propojení aktivních zařízení k pasivnímu (optický rozvaděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Použité singlemode 9/125 vlákno je typu G.657.A2 a je zakončeno SC konektorem na stran

67.0 Kč 

bez DPH

81.1 Kč 

s DPH

Kód: A500000334

GLC-LH-SMD je 1.25G SFP modul s 1310nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 20km po singlemode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitoring, neboli funkci DOM (Digiatal Optical monitoring). Modul je kompatibilní se všemi aktivn

210.0 Kč 

bez DPH

254.1 Kč 

s DPH

 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • B

    Bazar

  • A

    Akce

  • HL

    - Hlavní sklad
  • EXT

    - Externí sklad
  • je skladem

    na cestě

    částečně skladem

    není skladem

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)

K provozování našeho webu www.abctech.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...

Kontaktujte nás!

491 041 044