Sítě optické

Sítě optické

Cena

Štítky

Filtr skladu

Sklad:

Parametrický filtr

Podrobné vyhledávání

Nedávno zobrazené

    Sítě optické

    Sítě optické

    Aktivní filtry

     
    Zrušit filtry
     
    450 produktů
    19 stránek
     
     
    Kód: 509969

    Ochrana sváru optického vlákna 2.2 x 45mm, smrštitelná teplem, 1.5mm ocelový drát

    Ochrana sváru optického vlákna délky 45 mm pro mechanickou ochranu sváru optického vlákna. Ochrana je tvořena průsvitnou, teplem smrštitelnou hadičkou, ve které je vložen drát zajišťující mechanickou pevnost ochrany a tavná trubička zaručující

    3 Kč 

    s DPH

    3 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     > 50 ks

    Externí sklad:

     0 ks

    Kód: 51000002

    Solarix optický kabel DROP1000 12vl 9/125, 3,8mm LSOH, černý, SXKO-DROP-12-OS-LSOH

    Optický kabel Solarix SXKO-DROP-12-OS-LSOH je vhodný pro vnitřní i venkovní instalace. Samotný vnější plášť optického kabelu je typu LSOH, je tedy v případě vznícení nízkodýmavý a bezhalogenní. Plášť navíc obsahuje speciální směs, díky které je

    19 Kč 

    s DPH

    16 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     0 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: 510000

    Solarix optický kabel DROP1000 4vl 9/125, 3,6mm LSOH, černý, SXKO-DROP-4-OS-LSOH

    Optický kabel Solarix SXKO-DROP-4-OS-LSOH je vhodný pro vnitřní i venkovní instalace. Samotný vnější plášť optického kabelu je typu LSOH, je tedy v případě vznícení nízkodýmavý a bezhalogenní. Plášť navíc obsahuje speciální směs, díky které je optický kab

    10 Kč 

    s DPH

    9 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     0 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: 509952

    Pigtail optický SC 9/125 1m 0,9mm

    Optický pigtail je optické vlákno na jedné straně zakončené pevně připojeným konektorem. Slouží k ukončování optických kabelů svařováním. Při svařování se speciální svářečkou volná strana pigtailu pevné připevní k přivedenému kabelu. Pigtaily se

    28 Kč 

    s DPH

    23 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     > 50 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: 509882

    Patch kabel optický duplex LC-LC 09/125 1m SM

    Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy.

    166 Kč 

    s DPH

    137 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     11 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: 51000000

    Solarix optický kabel DROP1000 8vl 9/125, 3,7mm LSOH, černý, SXKO-DROP-8-OS-LSOH

    Optický kabel Solarix SXKO-DROP-8-OS-LSOH je vhodný pro vnitřní i venkovní instalace. Samotný vnější plášť optického kabelu je typu LSOH, je tedy v případě vznícení nízkodýmavý a bezhalogenní. Plášť navíc obsahuje speciální směs, díky které je optický

    15 Kč 

    s DPH

    12 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     0 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: 509953

    Pigtail optický LC 9/125 1m 0,9mm

    Optický pigtail je optické vlákno na jedné straně zakončené pevně připojeným konektorem. Slouží k ukončování optických kabelů svařováním. Při svařování se speciální svářečkou volná strana pigtailu pevné připevní k přivedenému kabelu. Pigtaily se

    32 Kč 

    s DPH

    26 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     > 50 ks

    Externí sklad:

     50 ks

    Kód: A500003862

    Optická kazeta OK12v1 s víčkem a hřebínky pro 12 svárů - šedá

    Optická kazeta OK12v1 s víčkem je určená pro uložení až 12 svárů. Kazety je možné stohovat. Technické parametry Fyzické charakteristiky Kapacita [počet svárů]: 12 Výška [mm]: 10 Hloubka [mm]: 92 Šířka [mm]: 154 Barva: Šedá

    45 Kč 

    s DPH

    37 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     5 ks

    Externí sklad:

     0 ks

    Kód: 513005

    Kapesníčky čistící bezchloupkové, KIMTECH pro čištění optických vláken, 280 ks.

    Kapesníčky čistící bezchloupkové, KIMTECH pro čištění optických vláken, 280 ks. - Kimtech Science Precisious Wipes - papírové ubrousky určené ke spolehlivému otírání jemných povrchů - jednorázové, jemné se schopností absorbce - jsou navrženy pro b

    151 Kč 

    s DPH

    125 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     > 50 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: A500000630

    Zásuvka optická na zeď 2x SC (LC duplex)

    Optická zásuvka na stěnu pro vnitřní použití, která slouží k ukončení optického vlákna. Zásuvka je precizně vyrobena a promyšlena do posledního detailu. Lze ji osadit 2 spojkami typu SC/simplex nebo 2 spojkami typu LC/duplex. S těmito parametry je zásuvk

    35 Kč 

    s DPH

    29 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     10 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: 509966

    Masterlan optická spojka LC-LC, UPC, Singlemode, Duplex

    Masterlan duplexní optická spojka pro konektory LC s broušením UPC, singlemode. Slouží pro propojení např. dvou optických patch cordů. Technické parametry Optika Průměr jádra [µm]: 9/125 Pro typ kabelu: Single Mode Typ broušení: PC Konektory

    27 Kč 

    s DPH

    22 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     11 ks

    Externí sklad:

     0 ks

    Kód: A500006354

    Conexpro 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 3km, 2x LC, DDM

    Gigabitový Singlemode SFP modul od výrobce Conexpro s vlnovou délkou (Tx i Rx) 1310nm, rychlostí 1 Gbps, vybavený dvěma LC konektory s UPC broušením a je určený pro spojení na vzdálenost 3 km. Tento modul poskytuje univerzální kompatibilitu, což znamená,

    177 Kč 

    s DPH

    146 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     2 ks

    Externí sklad:

     32 ks

    Kód: A500003916

    TP-Link TL-FC311A-20 Single-Mode WDM konvertor, 1Gbps, 1x SC, 20km

    TL-FC311B-20 je opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor. Jeho maximální propustnost je 1000Mbps FD, čemuž je přizpůsobený i ethernetový port, který s vaším zařízením může komunikovat 10/100/1000Mbps. Konvertor lze použít na vzdálenos

    767 Kč 

    s DPH

    634 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     0 ks

    Externí sklad:

     22 ks

    Kód: A500002208

    Ubiquiti UACC-OM-SM-1G-S-2 (UF-SM-1G-S) - U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 2-Pack

    UF-SM-1G-S je sada singlemode 1G SFP WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1310 a 1550nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 3km. Moduly jsou kompatibilní se všemi Ubiquiti p

    605 Kč 

    s DPH

    500 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     3 ks

    Externí sklad:

     15 ks

    Kód: 509962

    Masterlan optická spojka SC-SC, UPC, Singlemode, Simplex

    Masterlan simplexní optická spojka pro konektory SC s broušením UPC, singlemode. Slouží pro propojení např. dvou optických patch cordů. Technické parametry Optika Průměr jádra [µm]: 9/125 Pro typ kabelu: Single Mode Typ broušení: UPC Konekto

    15 Kč 

    s DPH

    12 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     > 50 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: 509985

    Kotvící svorka, kotva, úchytka závěsná s očkem FISH-CLAMP v.2011 (nový typ) pro instalaci DROP kabelu 3,5mm

    Instalace převěsů, díky originálním geniálně jednoduchým úchytkám, nebyla nikdy snažší! Další dostupné doplňky výrazně zvyšují komfort instalace! Inovovaná verze 2011! Parametry produktu: - Beznástrojová instalace - Ocelové oko pro uchycení např.

    54 Kč 

    s DPH

    45 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     41 ks

    Externí sklad:

     0 ks

    Kód: A500003624

    MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, 1m

    MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného příslušenství (například optické patch kabely). Kvali

    318 Kč 

    s DPH

    263 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     2 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: A500005208

    MaxLink 10G SFP+ optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1330/Rx1270nm, 20km, 1x LC konektor, DDM

    ML-S+3327-20 je singlemode 10G SFP+ WDM modul pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 1330/1270nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 20km. Modul je "cisco compatibile" a je kompatibilní témě

    525 Kč 

    s DPH

    434 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     0 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: A500003623

    MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, 0,5m

    MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného příslušenství (například optické patch kabely). Kvali

    290 Kč 

    s DPH

    240 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     1 ks

    Externí sklad:

     22 ks

    Kód: A500005209

    MaxLink 10G SFP+ optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1270/Rx1330nm, 20km, 1x LC konektor, DDM

    ML-S+2733-20 je singlemode 10G SFP+ WDM modul pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 1270/1330nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 20km. Modul je "cisco compatibile" a je kompatibilní témě

    525 Kč 

    s DPH

    434 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     0 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: A500005195

    MaxLink 10G SFP+ optický modul, SM, 1310nm, 10km, 2x LC konektor, DDM

    ML-S+31D-10 je singlemode 10G SFP+ modul s vlnovou délkou 1310nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10km. Modul je "cisco compatibile" a je kompatibilní téměř se všemi aktivními prvky. LC konektory v SFP modulu mají broušení typu UPC.

    489 Kč 

    s DPH

    404 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     0 ks

    Externí sklad:

     6 ks

    Kód: A500003797

    MikroTik XS+DA0001 - SFP/SFP+/SFP28 DAC kabel, 1m

    Nové DAC kabely od MikroTiku podporující nejen SFP/SFP+ (1G/10G) ale také standard SFP28(25G)! S novými kabely získáte větší rychlost za stejnou cenu pomalejších DAC kabelů. Jedná se o vysoce nákladově efektivní způsob připojení dvou zařízení SFP / SFP

    622 Kč 

    s DPH

    514 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     3 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: 513003

    Isopropylalkohol IPA 99,9 %, odmašťovač povrchu, (1000 ml)

    IPA1000 - Iso Propyl Alkohol pro očištění vláken, konektorů a ferulí Isopropylalkohol (IPA) dokonale odmašťuje povrch. Tento vyniká čistotou 99.9 %. Čistící látka: isopropyl alkohol Čistota: 99,9 % Balení: lahev 1000ml Zvláštní upozornění: Jedná

    261 Kč 

    s DPH

    216 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     > 50 ks

    Externí sklad:

     0 ks

    Kód: A500005529

    Masterlan FTTH optický spojovací box pro 4x SC, včetně kazety, šedý

    Venkovní FTTH spojovací box se zámkem na imbus, šedé barvy, z ABS materiálu slouží pro spojení/ukončení až 8 vláken a uložení 4 optických spojek díky integrované optické kazetě. Box lze díky úchytům na horní i dolní části boxu uchytit bez problémů na zeď.

    203 Kč 

    s DPH

    168 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     3 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kontaktujte nás!

    491 041 044