Masterlan optická spojka LC-LC, UPC, Singlemode, Duplex

Masterlan optická spojka LC-LC, UPC, Singlemode, Duplex
 
27 Kč
22 Kč bez DPH

Hlavní sklad:

 0 ks

Externí sklad:

 0 ks

Masterlan duplexní optická spojka pro konektory LC s broušením UPC, singlemode. Slouží pro propojení např. dvou optických patch cordů. Technické parametry Optika Průměr jádra [µm]: 9/125 Pro typ kabelu: Single Mode Typ broušení: PC KonektoryVíce

Výrobce:Masterlan
Kód

509966

Part No.

LC/LC-DSM-UPC

Záruka
24 měsíců
DPH
21%
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x
 

Popis a parametry

Masterlan duplexní optická spojka pro konektory LC s broušením UPC, singlemode. Slouží pro propojení např. dvou optických patch cordů.


Technické parametry

Optika
Průměr jádra [µm]: 9/125
Pro typ kabelu: Single Mode
Typ broušení: PC

Konektory a rozhraní
Optické konektory: LC - LC

Fyzické charakteristiky
Provedení: Duplex

Dotaz k produktu

Váš e-mail
Dotaz
Odeslat dotaz

Kontaktujte nás!

491 041 044