Aktuality

  • Nabízíme Vám několik zajímavých novinek zančky MERCUSYS.
    MR80X - Dual-Band Wi-Fi 6 Router, 3×Gigabit LAN, 1xGigabit WAN
    Halo H70X - Dual-Band WiFi AX1800 (574 + 1201 Mbps) MU-MIMO 3×Gigabit LAN
    Halo H80X - Dual-Band WiFi AX1800 (574 + 2402 Mbps) MU-MIMO 3×Gigabit LAN
    MR20 - Dual-Band Wi-Fi 5 Router, 2×10/100 LAN, 1x10/100 WAN

  • Bezdrátový Dual Band Router EC220-G5 je kompaktní router značky TP-Link, který obsahuje 3x 10/100/1000 Mbps LAN, 1x 10/100/1000 Mbps WAN a 4 fixní antény. Bezdrátová část umí pracovat ve dvou pásmech zároveň a to rychlostí 300Mbps ve 2.4GHz pásmu a 866Mbps v pásmu 5GHz. Router podporuje IPv4 i nejnovější IPv6 routování. Podpora funkce Agile Config. Tento produkt je především určen k prodeji pro podporu ISP. Jedná se o náhradu za model EC230-G1(ISP).

  • MikroTik C52iG-5HaxD2HaxD-TC má L4 licenci, desktop provedení a obsahuje 5 Gigabitových portů z nichž 1. port podporuje PoE in i PoE out. Kromě toho má router dvě rádiové části s podporou 802.11a/b/g/n/ac/ax standardů umožňující současný provoz v obou pásmech. V pásmu 2,4 GHz je podporováno 2×2 MIMO s přenosovou rychlostí až 300 Mbps a v pásmu 5 GHz 2×2 MIMO s přenosovou rychlostí 1200 Mbps.

  • Společnost Mikrotik představila další zajímavé novinky na léto 2022.
    RB5009UPr+S+IN - 8-portový Router 7×Gigabit LAN, 1×2.5Gbit LAN s možností PoE IN i PoE OUT (802.3af/at).
    CSS610-8P-2S+IN - 10-portový Cloud Smart Switch, 7×Gigabit LAN PoE + 2x SFP+, managovatelný.
    CRS518-16XS-2XQ-RM - 100GB Cloud Router Switch, 2× QSFP28 (100 Gbps), 16× SFP28 (1/10/25 Gbps), 1x 10/100Mbps metalický port určený pro management.
    XQ+85MP01D - Multimode QSFP28 modul s maximální propustností 100 Gbps.

  • GSM zásuvka s LAN IP watchdog a jednoduchým ovládáním, je navržena především pro poskytovatele internetu - ISP. Kombinuje ovládání a diagnostiku LAN sitě pomocí GSM a pokročilého IP LAN watchdog, který automaticky monitoruje stav sítě a v případě výpadku informuje uživatele skrze SMS. User friendly plánovač zůstal také i v této řadě zásuvky a informace o výpadku napětí a naběhnutí je již samozřejmostí i u této verze. Je možné vložit až 70 autorizovaných čísel.

  • AirFiber AF60-HD je 60 GHz point-to-point (PtP) zařízení od Ubiquiti Networks s dosahem až do vzdálenosti 2 km. Kompaktní a vysoce odolný AirFiber umožňuje channel bonding a díky tomu dosahuje datové propustnosti až 6 Gbps. Je vybaven optickým 1/10Gbps SFP+ portem, integrovanou GPS a Bluetooth pro jednoduché nastavení z mobilu, konfiguraci a monitorování. Je ideální pro poskytovatele internetových služeb.

K provozování našeho webu www.abctech.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...

Kontaktujte nás!

491 041 044