Aktuality

  • MIKROTIK - Produktové novinky, srpen 2018

    5.9.2018

    Vážení zákazníci, představujeme Vám produktové novinky od společnosti MIKROTIK - srpen 2018. Jedná se například o novou řadu routerů RB4011iGS s velkým výkonem, dále je to nová klientská jednotka v pásmu 60 GHz RBSXTsq-60ad. Na závěr představujeme nové SFP moduly s dosahem až 80 km Mikrotik S-4554LC80D.

    RB4011iGS+RM - ethernet router, 10x GB LAN 1x SFP, RouterOS L5
    RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN - eth. router, 2,4/5GHz, 10x GB LAN 1x SFP, RouterOS L5
    RBSXTsq-60ad - 60GHz nová klientská venkovní jednotka, SXTsq Lite60
    S-4554LC80D - pár SingleMode SFP modulů SM, 1.25G, LC, dosah 80 km
    S-55DLC80D - SingleMode SFP modul SM, 1.25G, LC, dosah 80 km

  • Novinkou v naší nabídce jsou dlouho očekávané a kvalitní záložní zdroje (měniče napětí) s čistou sinus, funkcí UPS a nabíječkou od MHPower. Každý model má přehledný displej, který zobrazuje pracovní stav zařízení. Zobrazují se potřebné informace, např. o vstupním a výstupním napětí, stav zatížení připojeného zařízení, ukazatel kapacity baterie, atd. Rychlá odezva, přesnější detekce.


  • MikroTik RBLHG-60ad (LHG Lite 60) je nový model v produktové řadě pro pásmo 60 GHz. Jednotka je vybavena operačním systémem RouterOS L3. Jedná se o lehké, kompaktní a velmi cenově dostupné zařízení, která disponuje 1x 10/100 Ethernetem s podporou PoE. Maximální spotřeba zařízení jsou pouhé 4W!


  • Představujeme dvě novinky v naší nabídce RF Elements, jde o stíněné Twistport adaptéry TPA-RBC a TPA-PAF nové generace. TPA-RBC je určen pro RouterBOARDy řady RB91x, RB71x, RB4xx a RBM11. Adaptér TPA-PAF je určen pro UBNT airFiber 5X / 5XHD a UBNT Rocket Prism5 AC.


  • Nová řada sektorových antén RF elements nabízí široký výběr ze sedmi různých modelů s úhlem vyzařování od 30 ° až do 90 °. Tato jedinečná řada produktů Vám umožní vybrat správnou anténu pro konkrétní spoj. Tato nová generace má vylepšený přední kryt, lehčí provedení a lépe řešený držák.  Nové antény HG3-TP-SXX disponují unikátním rychloupínacím TwistPort konektorem. Spojení, rozpojení antény a rádia je tak jednoduché a rychlé.


  • ePMP Force 300 je další generace produktů řady ePMP v pásmu 5 GHz. Rádio s parabolickou anténou 25dBi nabízí vysoký zisk. Nově v technologii 802.11 ac Wave 2 a s původní velmi snadno sestavitelnou parabolou a nastavitelným držákem usnadňuje instalace a rádiové sladění jednotek. Výkonný a elegantní Force 300 je vybaven Giagabit ethernetovým portem, který umožňuje dodávat maximální propustnost.


  • Ubiquiti Networks - Produktové novinky

    4.5.2018

    Představujeme Vám produktové novinky od společnosti Ubiquiti Networks. Jedná se například o dual band UAP-nanoHD které nabízíme také v 3 a 5-packu, UF-LOCO - CPE jednotka pro GPON řešení, nový EdgeRouter 6P, dlouho očekávaný AirFiber AF-5XHD, dále nový B-DB-AC - Dual Band Bullet AC s gigabitovým portem. Poslední novinkou je PBE-5AC-ISO-Gen2 - nový PowerBeam 5AC-ISO Gen2.


    UAP-nanoHD - Compact UniFi Wave2 AC AP, 2.4 GHz+5 GHz, 1x  Gigabit port.
    UF-LOCO - CPE jednotka pro GPON řešení, 1x SC/APC, 1x Micro-USB, 1x Gigabit port.
    AirFiber AF-5XHD - velmi výkonná jednotka, 1Gbps+, 5GHz, krytí IP67, GPS synchronizace.
    PBE-5AC-ISO-Gen2 - venkovní jednotka, 5GHz AC, 2x 25dBi, Gigabit LAN, AirMAX AC.
    B-DB-AC - Dual Band Bullet AC, Klient, AP Router, 802.11ac, 1x Gigabit port.
    ER-6P-EU - EdgeRouter 6P, 6x Gigabit port, 1x SFP, 5x POE,  EdgeOS, IPv6.

K provozování našeho webu www.abctech.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...

Kontaktujte nás!

603 822 542

604 143 262