Masterlan optický patch cord, LCupc/LCapc, Duplex, Singlemode 9/125, 1m

Masterlan optický patch cord, LCupc/LCapc, Duplex, Singlemode 9/125, 1m
 
129 Kč
107 Kč bez DPH

Hlavní sklad:

 9 ks

Externí sklad:

 48 ks

Masterlan optický patch cord je vhodný pro propojení aktivních zařízení k pasivnímu (optický rozvaděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Použitá singlemode 9/125 vlákna jsou typu G.657.A2 a jsou zakončena LC konekVíce

Výrobce:Masterlan
Kód

A500002865

Part No.

LCupc/LCapc-DSM.9/125-01

Záruka
24 měsíců
DPH
21%
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x
 

Možná vás bude zajímat

2
  Kód Název produktu Výrobce Status     Cena s DPH Cena bez DPH Dostupnost  
Masterlan optická spojka LC-LC, UPC, Singlemode, Duplex 509966 Masterlan optická spojka LC-LC, UPC, Singlemode, Duplex
Masterlan
 
27 Kč
22 Kč bez DPH
Masterlan optická spojka LC-LC, APC, Singlemode, Duplex A500001665 Masterlan optická spojka LC-LC, APC, Singlemode, Duplex
Masterlan
 
34 Kč
28 Kč bez DPH

Popis a parametry

Masterlan optický patch cord je vhodný pro propojení aktivních zařízení k pasivnímu (optický rozvaděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Použitá singlemode 9/125 vlákna jsou typu G.657.A2 a jsou zakončena LC konektory. Celkový průměr kabelu je 2x2mm.

Broušení ferule je v provedení UPC na jedné straně, APC na straně druhé. Plášt je LSZH (Low Smoke Zero Halogen).

Délka kabelu je 1m.

Parametry

Optika

Počet vláken: 2
Průměr jádra [µm]: 9/125
Typ vlákna: Single Mode
Typ broušení: UPC / APC

Rozhraní a konektory

Optické konektory: LC - LC

Fyzické charakteristiky

Délka [m]: 1
Použití: Vnitřní
Barva: Žlutá

Dotaz k produktu

Váš e-mail
Dotaz
Odeslat dotaz

Kontaktujte nás!

491 041 044