Optický patch cord, LCupc/LCupc, Simplex, Singlemode 9/125, 1m

Optický patch cord, LCupc/LCupc, Simplex, Singlemode 9/125, 1m
 
43 Kč
36 Kč bez DPH

Hlavní sklad:

 23 ks

Externí sklad:

 > 50 ks

Optický patch cord je vhodný pro propojení aktivních zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Použitá singlemode 9/125 vlákno je typu G.657.A2 a je zakončena LC konektorem na obou Více

Výrobce:Masterlan
Kód

5098821

Part No.

LCupc/LCupc-SSM.9/125-01

Záruka
24 měsíců
DPH
21%
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x
 

Možná vás bude zajímat

1
  Kód Název produktu Výrobce Status     Cena s DPH Cena bez DPH Dostupnost  
Masterlan optická spojka LC-LC, UPC, Singlemode, Duplex 509966 Masterlan optická spojka LC-LC, UPC, Singlemode, Duplex
Masterlan
 
27 Kč
22 Kč bez DPH

Popis a parametry

Optický patch cord je vhodný pro propojení aktivních zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Použitá singlemode 9/125 vlákno je typu G.657.A2 a je zakončena LC konektorem na obou stranách. Celkový průměr kabelu je 2mm.
Broušení ferule je v provedení uPC. Plášt je LSZH (Low Smoke Zero Halogen).
Délka kabelu je 1m.


Parametry

Optika

Počet vláken: 1
Průměr jádra [µm]: 9/125
Typ vlákna: Single Mode
Typ broušení: UPC

Rozhraní a konektory

Optické konektory: LC - LC

Fyzické charakteristiky

Délka [m]: 1
Použití: Vnitřní
Barva: Žlutá

Dotaz k produktu

Váš e-mail
Dotaz
Odeslat dotaz

Kontaktujte nás!

491 041 044