1Gbps

Řadit podle

vzestupně sestupně

Cena

Status

Filtr skladu

Sklad

Podrobné vyhledávání

32 produktů
2 stránky

Položek na stránku:

 
 
Kód: 52917252

MikroTik S-RJ01 je RJ45 SFP 10/100/1000M metalický modul, kompatibilní s většiny SFP porty, které jsou k dispozici u většiny síťových prvků. Technické parametry; Fyzické charakteristiky; Provozní teplota [°C]: 0 až 85; Konektory a rozhraní; Konektory:

550.0 Kč 

bez DPH

665.5 Kč 

s DPH

Kód: 5291726

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. Cena zahrnuje oba moduly pro výstavbu kompletního spoje. Pár Single Mode 1.25G SFP modulů

1 347.0 Kč 

bez DPH

1 629.9 Kč 

s DPH

Kód: 527520

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 10 km, modul využívá vlnové délky 1310nm. Napájení modulu je prostře

401.0 Kč 

bez DPH

485.2 Kč 

s DPH

Kód: A500002358

UF-RJ45-1G je Gigabitový SFP metalický modul s konektorem RJ45 pro metalický kabel s možností data rate 10/100/1000Mbps. Dosah modulu je 100m. Modul je primárně určen pro UniFi switche, kde není dostateční počet metalických portů. Technické parametry;

333.0 Kč 

bez DPH

402.9 Kč 

s DPH

Kód: A500000332

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli funkci DOM (Digiatal Optical monitoring). Modul je komp

281.0 Kč 

bez DPH

340.0 Kč 

s DPH

Kód: A500000333

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli funkci DOM (Digiatal Optical monitoring). Modul je komp

238.0 Kč 

bez DPH

288.0 Kč 

s DPH

Kód: A500002208

UF-SM-1G-S je sada singlemode 1G SFP WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1310 a 1550nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 3km. Moduly jsou kompatibilní se všemi

524.0 Kč 

bez DPH

634.0 Kč 

s DPH

Kód: 5291724

S-31DLC20D je singlemode Gigabitový SFP modul s vlnovou délkou 1310nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 20km. Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile".

440.0 Kč 

bez DPH

532.4 Kč 

s DPH

Kód: A500002903

GLC-SX-MMD je 1.25G SFP modul s 850nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 550m po multimode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitoring, neboli DOM funkci. Moduly jsou kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také

227.0 Kč 

bez DPH

274.7 Kč 

s DPH

Kód: A500002905

GLC-T je Gigabitový SFP metalický modul s konektorem RJ45 pro metalický kabel. Jedná se o cisco kompatiblní modul. Dosah modulu je 100m. Technické parametry Fyzické charakteristiky Provozní teplota [°C]: 0 až 85 Napájení:

486.0 Kč 

bez DPH

588.1 Kč 

s DPH

Kód: A500000731

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli funkci DDM. Modul je kompatibilní se všemi aktivními pr

230.0 Kč 

bez DPH

278.3 Kč 

s DPH

Kód: A500002561

Single Mode SFP modul 1.25G, 1550nm, Dual LC-connector, DDM s vysokým rozsahem provozních teplot (-40C..+85C) a dosahem až 80km. Technické parametry Konektory a rozhraní Konektory: Dual-LC Product code S-55DLC80D Optika Formát: SFP Pro

688.0 Kč 

bez DPH

832.5 Kč 

s DPH

Kód: A500002567

S-C47DLC40D je singlemode 1.25G SFP CWDM modul s vlnovou délkou 1470nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 40km. Co všechno Vám CWDM ve vaší síti umožní? - Zvýšit efektivitu stávajících optických tras - Škálovatelnost a snadnou instalac

962.0 Kč 

bez DPH

1 164.0 Kč 

s DPH

Kód: A500002569

S-C49DLC40D je singlemode 1.25G SFP CWDM modul s vlnovou délkou 1490nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 40km. Co všechno Vám CWDM ve vaší síti umožní? - Zvýšit efektivitu stávajících optických tras - Škálovatelnost a snadnou instalac

962.0 Kč 

bez DPH

1 164.0 Kč 

s DPH

Kód: A500002570

S-C51DLC40D je singlemode 1.25G SFP CWDM modul s vlnovou délkou 1510nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 40km. Co všechno Vám CWDM ve vaší síti umožní? - Zvýšit efektivitu stávajících optických tras - Škálovatelnost a snadnou instalac

962.0 Kč 

bez DPH

1 164.0 Kč 

s DPH

Kód: A500002571

S-C53DLC40D je singlemode 1.25G SFP CWDM modul s vlnovou délkou 1530nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 40km. Co všechno Vám CWDM ve vaší síti umožní? - Zvýšit efektivitu stávajících optických tras - Škálovatelnost a snadnou instalac

962.0 Kč 

bez DPH

1 164.0 Kč 

s DPH

Kód: A500002572

S-C55DLC40D je singlemode 1.25G SFP CWDM modul s vlnovou délkou 1550nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 40km. Co všechno Vám CWDM ve vaší síti umožní? - Zvýšit efektivitu stávajících optických tras - Škálovatelnost a snadnou instalac

962.0 Kč 

bez DPH

1 164.0 Kč 

s DPH

Kód: A500002573

S-C57DLC40D je singlemode 1.25G SFP CWDM modul s vlnovou délkou 1570nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 40km. Co všechno Vám CWDM ve vaší síti umožní? - Zvýšit efektivitu stávajících optických tras - Škálovatelnost a snadnou instalac

962.0 Kč 

bez DPH

1 164.0 Kč 

s DPH

 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • B

    Bazar

  • A

    Akce

  • HL

    - Hlavní sklad
  • EXT

    - Externí sklad
  • je skladem

    na cestě

    částečně skladem

    není skladem

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)

K provozování našeho webu www.abctech.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...

Kontaktujte nás!

603 822 542

604 143 262