SFP modul, 1.25Gbps, WDM(BiDi), SM, Tx1550/Rx1310nm, 10km, LC simplex, DDM, Cisco kompatibilní

SFP modul, 1.25Gbps, WDM(BiDi), SM, Tx1550/Rx1310nm, 10km, LC simplex, DDM, Cisco kompatibilní
 
288 Kč
238 Kč bez DPH

Hlavní sklad:

 2 ks

Externí sklad:

 0 ks

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli funkci DDM. Modul je kompatibilní se všemi aktivními prVíce

Výrobce:ABCzech
Kód

A500000732

Part No.

HL-1000-BX-D-L10

Záruka
24 měsíců
DPH
21%
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x
 

Popis a parametry

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli funkci DDM. Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "Cisco compatibile".
 

Pozor: Cena za modul, neprodávají se v páru !!! Pro plně funkční spoj je potřeba k tomuto modulu dokoupit HL-SFP-BX-U-L10, viz související produkty.


Technické parametry
 

Fyzické charakteristiky
Provozní teplota [°C]:   -10 až 75
Napájení:                            3,3V
 

Konektory a rozhraní
Konektory:   (1) LC simplex
 

Obecné
Kompatibilita:   Cisco
RoHS:                     Ano
 

Optika
Formát:   SFP
Pro typ kabelu:   Single Mode
Přenosová rychlost:   1 Gbps
Vlnová délka - Tx/Rx [nm]:   1550 / 1310
Dosah [km]:   10
Typ přenosu:   WDM
 

Software
DDM - monitoring:   Ano


Dotaz k produktu

Váš e-mail
Dotaz
Odeslat dotaz

Kontaktujte nás!

491 041 044