MikroTik SFP optický modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G (pár)

MikroTik SFP optický modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G (pár)
 
1 543 Kč
1 275 Kč bez DPH

Hlavní sklad:

 1 ks

Externí sklad:

 > 50 ks

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. Cena zahrnuje oba moduly pro výstavbu kompletního spoje. Pár Single Mode 1.25G SFP modulůVíce

Výrobce:Mikrotik
Kód

5291726

Part No.

S-3553LC20D

Záruka
24 měsíců
DPH
21%
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x
 

Popis a parametry

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy.

Cena zahrnuje oba moduly pro výstavbu kompletního spoje.
Pár Single Mode 1.25G SFP modulů pro spoje do vzdálenosti 20km:

S-35LC20D (LC konektor, T1310nm/R1550nm, podpora DDM)
S-53LC20D (LC konektor, T1550nm/R1310nm, podpora DDM)



Stránky výrobce:

https://mikrotik.com/

Parametry

Optika

Dosah [km]: 20
Formát: SFP
Pro typ kabelu: Single Mode
Přenosová rychlost: 1 Gbps
Typ přenosu: WDM
Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1310 / 1550, 1550 / 1310

Rozhraní a konektory

Optické konektory: 1x LC

Obecné

Kompatibilita: Univerzální

Software

DDMI - diagnostika: Ano

Související dokumenty

Datasheet EN
Datasheet EN
SFP compatibility list
SFP compatibility list

Dotaz k produktu

Váš e-mail
Dotaz
Odeslat dotaz

Kontaktujte nás!

491 041 044