Masterlan optická vana 12x SC Simplex, patch panel vč. kazety, 1U, 19", černá

Masterlan optická vana 12x SC Simplex, patch panel vč. kazety, 1U, 19", černá

Novinka

Cena bez DPH
668.0 Kč
DPH
21%
Cena s DPH
808.3 Kč
Dostupnost
Objednat
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x
Výrobce
Masterlan
Kód
A500004786
Part No.
ODF12SCDB2
Záruka
36 měsíců

    Popis produktu

    Optická vana s výškou 1U do 19" racku v černé barvě, hloubkou pouhých 20,5 cm má přední čelo vybaveno otvory pro až 12 SC simplex nebo 12 LC duplex optických konektorů. Optická vana umožňuje na zadní straně namontování až 4 průchodek (nejsou součástí balení) pro přivedení optických kabelů. Součástí vany je také kazeta na ochranu svárů.


    Technické parametry

    Fyzické charakteristiky
    Velikost: 19"
    Otvory pro konektory: (12) SC Simplex, (12) LC Duplex
    Počet "U" pozic: 1
    Výška [mm]: 44
    Hloubka [mm]: 205
    Barva: Černá

    Poslat info

    Dotaz k tomuto produktu

    Váš e-mail
    Dotaz

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář

    Nalezli jste chybu?

    Popis závady
    Váš e-mail

    Související produkty

    Spojka optických konetorů SC/SC - PC, singlemode, simplex; Spojka je určená pro spojení dvou konektorů SC pro singlemode vlákna. Zpětný útlum: <=0.2dB; 500 zapojení: 0.2dB maximální nárust útlumu; Teplota: -40oC až +85oC.

    16.7 Kč 

    bez DPH

    20.2 Kč 

    s DPH

    Spojka optických konetorů SC/SC - APC, singlemode, simplex; Spojka je určená pro spojení dvou konektorů SC. Zpětný útlum: <=0.2dB; 500 zapojení: 0.2dB maximální nárust útlumu; Teplota: -40oC až +85oC.

    15.0 Kč 

    bez DPH

    18.2 Kč 

    s DPH

    Simplexní optická spojka pro konektory SC s broušením APC, multimode OM4. Slouží pro propojení např. dvou optických patch cordů. Kompatibilní s OM2/3. Technické parametry Optika Průměr jádra [µm]: 50/125 (OM4) Pro typ kabelu: Multi Mode Typ bro

    25.5 Kč 

    bez DPH

    30.9 Kč 

    s DPH

    Spojka je určená pro spojení dvou konektorů LC pro singlemode vlákna. Spojka optických konetorů LC/LC - PC, singlemode, duplex; Spojka je určená pro spojení dvou konektorů LC. Zpětný útlum: <=0.2dB; 500 zapojení: 0.2dB maximální nárust útlumu;

    27.2 Kč 

    bez DPH

    32.9 Kč 

    s DPH

    Spojka optických konetorů LC/LC - APC, singlemode, duplex; Spojka je určená pro spojení dvou konektorů LC. Zpětný útlum: <=0.2dB; 500 zapojení: 0.2dB maximální nárust útlumu; Teplota: -40oC až +85oC.

    34.8 Kč 

    bez DPH

    42.1 Kč 

    s DPH

    Nedávno zobrazené

      K provozování našeho webu www.abctech.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...

      Kontaktujte nás!

      491 041 044