ABCzech

Řadit podle

vzestupně sestupně

Cena

Status

Filtr skladu

Sklad

Podrobné vyhledávání

207 produktů
12 stránek

Položek na stránku:

 
 
Kód: A500000726

Panely jsou tvořeny vysoce kvalitními monokrystalickými články. Solární panely jsou ideální pro montáž na karavany, čluny, pro camping, zahrádkářské kolonie, poplašné systémy a řadu dalších autonomních systémů. Na zadní straně panelu je krabička, ze kt

497.0 Kč 

bez DPH

601.4 Kč 

s DPH

Kód: 506644

Spojka RJ45 8/8; - Cat 5e nestíněná spojka 2x RJ45; - 8 pinů zapojeno; - propojení 1:1; - na spojení kabelů; - Krytka z plastické hmoty; - Barva: slonová kost; - Pracovní teplota: -40 °C ~ +80 °C; Určeno pro spojení kabelů na internet, spojka pro

5.0 Kč 

bez DPH

6.1 Kč 

s DPH

Kód: 509969

Ochrana sváru optického vlákna délky 45 mm pro mechanickou ochranu sváru optického vlákna. Ochrana je tvořena průsvitnou, teplem smrštitelnou hadičkou, ve které je vložen drát zajišťující mechanickou pevnost ochrany a tavná trubička zaručující

2.8 Kč 

bez DPH

3.4 Kč 

s DPH

Kód: 509968

Ochrana sváru optického vlákna délky 60 mm pro mechanickou ochranu sváru optického vlákna. Ochrana je tvořena průsvitnou, teplem smrštitelnou hadičkou, ve které je vložen drát zajišťující mechanickou pevnost ochrany a tavná trubička zaručující

4.6 Kč 

bez DPH

5.6 Kč 

s DPH

Kód: 5061891

Montážní ochranná skříň uzamykatelná s plným zadním čelem pro istalace prvků CCTV, TV, SAT nebo WIFI pro vnitřní použití.Skříň je vyrobena z pozinkovaného materiálu a je povrchově upravená venkovní bílou práškovou barvou. Po odstranění krytek získáme otv

513.0 Kč 

bez DPH

620.7 Kč 

s DPH

Kód: 5061893

Montážní ochranná skříň uzamykatelná s plným zadním čelem pro istalace prvků CCTV, TV, SAT nebo WIFI pro vnitřní použití.Skříň je vyrobena z pozinkovaného materiálu a je povrchově upravená venkovní bílou práškovou barvou. Po odstranění krytek získáme otv

462.0 Kč 

bez DPH

559.0 Kč 

s DPH

Kód: A500001132

Panely jsou tvořeny vysoce kvalitními monokrystalickými články. Solární panely jsou ideální pro montáž na karavany, čluny, pro camping, zahrádkářské kolonie, poplašné systémy a řadu dalších autonomních sysémů. Na zadní straně panelu je krabička se svor

359.0 Kč 

bez DPH

434.4 Kč 

s DPH

Kód: A500000380

Kvalitní konektorová redukce s konektory RSMA male na RSMA male přímá. Technické parametry Bezdrátové vlastnosti Bezdrátové frekvence: 0 až 6 GHz Konektory a rozhraní Konektory: RSMA male na RSMA male

25.0 Kč 

bez DPH

30.3 Kč 

s DPH

Kód: A500000333

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli funkci DOM (Digiatal Optical monitoring). Modul je komp

238.0 Kč 

bez DPH

288.0 Kč 

s DPH

Kód: 5099513

Optický pigtail je optické vlákno na jedné straně zakončené pevně připojeným konektorem. Slouží k ukončování optických kabelů svařováním. Při svařování se speciální svářečkou volná strana pigtailu pevné připevní k přivedenému kabelu. Pigtaily se

32.0 Kč 

bez DPH

38.7 Kč 

s DPH

Kód: A500000332

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli funkci DOM (Digiatal Optical monitoring). Modul je komp

281.0 Kč 

bez DPH

340.0 Kč 

s DPH

Kód: 506189

Celokovová uzamykatelná rozvodná skříň s plným zadním čelem pro istalace prvků CCTV, TV, SAT nebo WIF pro vnitřní použití v bíle barvě s rozměry 520x400x140mm disponuje několika vylamovacími otvory na horní a spodní straně. Uchycení na zeď 4 montážními ot

891.0 Kč 

bez DPH

1 078.1 Kč 

s DPH

Kód: 5061894

Celokovová uzamykatelná rozvodná skříň s plným zadním čelem pro istalace prvků CCTV, TV, SAT nebo WIF pro vnitřní použití v bíle barvě s rozměry 400x400x140mm disponuje několika vylamovacími otvory na horní a spodní straně. Uchycení na zeď 4 montážními ot

761.0 Kč 

bez DPH

920.8 Kč 

s DPH

Kód: 509962

Spojka optických konetorů SC/SC - PC, singlemode, simplex; Spojka je určená pro spojení dvou konektorů SC pro singlemode vlákna. Zpětný útlum: <=0.2dB; 500 zapojení: 0.2dB maximální nárust útlumu; Teplota: -40oC až +85oC.

15.0 Kč 

bez DPH

18.2 Kč 

s DPH

Kód: A500002904

SFP-10G-LR je singlemode 10G SFP+ modul s vlnovou délkou 1310nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10km. Modul je "cisco compatibile" a je kompatibilní téměř se všemi aktivními prvky. Technické parametry Fyzické charakteristiky Pro

638.0 Kč 

bez DPH

772.0 Kč 

s DPH

Kód: A500000070

Kvalitní konektorová redukce s konektory N-female a RSMA-female přímá. Technické parametry Bezdrátové vlastnosti Bezdrátové frekvence: 0 až 6 GHz Konektory a rozhraní Konektory: RSMA female - N female, N male - RSMA female

40.0 Kč 

bez DPH

48.4 Kč 

s DPH

Kód: 507021

Univerzální stripovací nástroj HT-501G je užitečný pomocník, který slouží k jednoduchému a rychlému odizolování datového kabelu. Je vhodný pro všechny tzpz datových UTP i FTP kabelů (průměr 3,2 - 9,5 mm). Materiál nekovových částí: FR plast podle

50.0 Kč 

bez DPH

60.5 Kč 

s DPH

Kód: 509891

Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy. Technické parametry: Délka: 2m; Konektory: LC - SC; Patchcord: Duplexní; Typ vlákna:

134.0 Kč 

bez DPH

162.1 Kč 

s DPH

 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • B

    Bazar

  • A

    Akce

  • HL

    - Hlavní sklad
  • EXT

    - Externí sklad
  • je skladem

    na cestě

    částečně skladem

    není skladem

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)

K provozování našeho webu www.abctech.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...

Kontaktujte nás!

491 041 044