ABCzech

Řadit podle

vzestupně sestupně

Cena

Status

Filtr skladu

Sklad

Podrobné vyhledávání

197 produktů
11 stránek

Položek na stránku:

 
 
Kód: 509968

Ochrana sváru optického vlákna délky 60 mm pro mechanickou ochranu sváru optického vlákna. Ochrana je tvořena průsvitnou, teplem smrštitelnou hadičkou, ve které je vložen drát zajišťující mechanickou pevnost ochrany a tavná trubička zaručující

3.0 Kč 

bez DPH

3.6 Kč 

s DPH

Kód: 509962

Spojka optických konetorů SC/SC - PC, singlemode, simplex; Spojka je určená pro spojení dvou konektorů SC pro singlemode vlákna. Zpětný útlum: <=0.2dB; 500 zapojení: 0.2dB maximální nárust útlumu; Teplota: -40oC až +85oC.

15.0 Kč 

bez DPH

18.2 Kč 

s DPH

Kód: 509964

Optická spojka sloužící ke spojení patchkabelů a okonektorovaných vláken nebo kabelů. Spojky se většinou osazují do nástěnných rozvaděčů, zásuvek nebo optických van. Technické parametry: Konektor: SC - SC; Typ: Single Mode; Model: Duplex; Zpětný

12.0 Kč 

bez DPH

14.5 Kč 

s DPH

Kód: A500000726

Panely jsou tvořeny vysoce kvalitními monokrystalickými články. Solární panely jsou ideální pro montáž na karavany, čluny, pro camping, zahrádkářské kolonie, poplašné systémy a řadu dalších autonomních sysémů. Článek; monokrystalický špičkový výkon

497.0 Kč 

bez DPH

601.4 Kč 

s DPH

Kód: 5061891

Montážní ochranná skříň uzamykatelná s plným zadním čelem pro istalace prvků CCTV, TV, SAT nebo WIFI pro vnitřní použití.Skříň je vyrobena z pozinkovaného materiálu a je povrchově upravená venkovní bílou práškovou barvou. Po odstranění krytek získáme otv

513.0 Kč 

bez DPH

620.7 Kč 

s DPH

Kód: A500000077

Rozbočovací napájecí kabel ke zdrojům s pěti koncovkami 20cm redukce na jedné straně s 1 protikusem ke zdroji, na druhé straně 5 konektorů - protikusy napájecí koncovky u kamery. Parametry produktu: Celková délka rozbočovače je 35cm. Délka pěti kon

57.0 Kč 

bez DPH

69.0 Kč 

s DPH

Kód: 5061894

Montážní ochranná skříň uzamykatelná s plným zadním čelem pro istalace prvků CCTV, TV, SAT nebo WIFI pro vnitřní použití.Skříň je vyrobena z pozinkovaného materiálu a je povrchově upravená venkovní bílou práškovou barvou. Po odstranění krytek získáme otv

780.0 Kč 

bez DPH

943.8 Kč 

s DPH

Kód: A500000095

Spojka optických konetorů SC/SC - APC, singlemode, simplex; Spojka je určená pro spojení dvou konektorů SC. Zpětný útlum: <=0.2dB; 500 zapojení: 0.2dB maximální nárust útlumu; Teplota: -40oC až +85oC.

15.0 Kč 

bez DPH

18.2 Kč 

s DPH

Kód: 509969

Ochrana sváru optického vlákna délky 45 mm pro mechanickou ochranu sváru optického vlákna. Ochrana je tvořena průsvitnou, teplem smrštitelnou hadičkou, ve které je vložen drát zajišťující mechanickou pevnost ochrany a tavná trubička zaručující

2.8 Kč 

bez DPH

3.4 Kč 

s DPH

Kód: A500001913

Optický pigtail je optické vlákno na jedné straně zakončené pevně připojeným konektorem. Slouží k ukončování optických kabelů svařováním. Při svařování se speciální svářečkou volná strana pigtailu pevné připevní k přivedenému kabelu. Pigtaily se

42.0 Kč 

bez DPH

50.8 Kč 

s DPH

Kód: 506189

Montážní ochranná skříň uzamykatelná s plným zadním čelem pro istalace prvků CCTV, TV, SAT nebo WIFI pro vnitřní použití.Skříň je vyrobena z pozinkovaného materiálu a je povrchově upravená venkovní bílou práškovou barvou. Po odstranění krytek získáme otvo

891.0 Kč 

bez DPH

1 078.1 Kč 

s DPH

Kód: 506644

Spojka RJ45 8/8; - Cat 5e nestíněná spojka 2x RJ45; - 8 pinů zapojeno; - propojení 1:1; - na spojení kabelů; - Krytka z plastické hmoty; - Barva: slonová kost; - Pracovní teplota: -40 °C ~ +80 °C; Určeno pro spojení kabelů na internet, spojka pro

11.0 Kč 

bez DPH

13.3 Kč 

s DPH

Kód: 506541

Ochrana konektoru RJ45, chrání konektor před možným poškozením a snižují namáhání kabelu v ohybu. Barva: šedá; Určeno pro: konektor RJ45; Materiál: plast

1.3 Kč 

bez DPH

1.6 Kč 

s DPH

Kód: 509916

Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy. Technické parametry: Délka:2m; Konektory: LC - LC; Patchcord: Duplexní; Typ vlákna:

140.0 Kč 

bez DPH

169.4 Kč 

s DPH

Kód: 509963

Spojka optických konetorů SC/ SC - PC, multimode, simplex; Spojka je určená pro spojení dvou konektorů SC. Zpětný útlum: <=0.2dB; 500 zapojení: 0.2dB maximální nárust útlumu; Teplota: -40oC až +85oC.

15.0 Kč 

bez DPH

18.2 Kč 

s DPH

Kód: 5100603

konstrukce :12 vláken • PUR plášť • průměr: 3mm • poloměr ohybu 1 cm Největší výhody kabelu: • poloměr ohybu 1 cm ve smyčce, vlákno G.657A • průměr kabelu 3 mm • možnost použití ve vnitřním i vnějším prostředí • možnost převěsu až

14.3 Kč 

bez DPH

17.3 Kč 

s DPH

Kód: A500000067

Kvalitní úhlová redukce 90° s konektory N-male a N-female. Vhodné pro instalaci zařízení typu Groove nebo Bullet. Technické parametry: Bezdrátové vlastnosti Bezdrátové frekvence: 0 až 6 GHz Fyzické charakteristiky Úhlový: Ano Konektory a

50.0 Kč 

bez DPH

60.5 Kč 

s DPH

Kód: A500000730

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli funkci DDM. Modul je kompatibilní se všemi aktivními pr

150.0 Kč 

bez DPH

181.5 Kč 

s DPH

 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • B

    Bazar

  • A

    Akce

  • HL

    - Hlavní sklad
  • EXT

    - Externí sklad
  • je skladem

    na cestě

    částečně skladem

    není skladem

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)

K provozování našeho webu www.abctech.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...

Kontaktujte nás!

603 822 542

604 143 262