Cena

Štítky

Filtr skladu

Sklad:

Parametrický filtr

Podrobné vyhledávání

Nedávno zobrazené

    ABCzech

    Aktivní filtry

     
    Zrušit filtry
     
    198 produktů
    9 stránek
     
     
    Kód: 509952

    Pigtail optický SC 9/125 1m 0,9mm

    Optický pigtail je optické vlákno na jedné straně zakončené pevně připojeným konektorem. Slouží k ukončování optických kabelů svařováním. Při svařování se speciální svářečkou volná strana pigtailu pevné připevní k přivedenému kabelu. Pigtaily se

    33 Kč 

    s DPH

    27 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     > 50 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: 509968

    Ochrana sváru optického vlákna 2.2 x 60mm, smrštitelná teplem, 1.5mm ocelový drát

    Ochrana sváru optického vlákna délky 60 mm pro mechanickou ochranu sváru optického vlákna. Ochrana je tvořena průsvitnou, teplem smrštitelnou hadičkou, ve které je vložen drát zajišťující mechanickou pevnost ochrany a tavná trubička zaručující

    5 Kč 

    s DPH

    4 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     8 ks

    Externí sklad:

     0 ks

    Kód: 509882

    Patch kabel optický duplex LC-LC 09/125 1m SM

    Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy.

    83 Kč 

    s DPH

    69 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     17 ks

    Externí sklad:

     3 ks

    Kód: 509890

    Patch kabel optický duplex LC-SC 09/125 1m SM

    Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy.

    94 Kč 

    s DPH

    78 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     4 ks

    Externí sklad:

     41 ks

    Kód: 509953

    Pigtail optický LC 9/125 1m 0,9mm

    Optický pigtail je optické vlákno na jedné straně zakončené pevně připojeným konektorem. Slouží k ukončování optických kabelů svařováním. Při svařování se speciální svářečkou volná strana pigtailu pevné připevní k přivedenému kabelu. Pigtaily se

    35 Kč 

    s DPH

    29 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     > 50 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: 509878

    Patch kabel optický duplex SC-SC 09/125 1m SM

    Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy. Technické parametry: Délka: 1m; Konektory: SC - SC; Patchcord: Duplexní; Typ vlákna:

    123 Kč 

    s DPH

    102 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     48 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: 509884

    Patch kabel optický duplex LC-LC 09/125 3m SM

    Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy.

    82 Kč 

    s DPH

    68 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     25 ks

    Externí sklad:

     2 ks

    Kód: A500003252

    Patch kabel optický duplex LC-LC 09/125 10m SM

    Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy.

    190 Kč 

    s DPH

    157 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     9 ks

    Externí sklad:

     50 ks

    Kód: 509883

    Patch kabel optický duplex LC-LC 09/125 2m SM

    Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy.

    88 Kč 

    s DPH

    73 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     16 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: 101580

    Patch kabel optický simplex LC-SC 09/125 0,5m SM

    Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy. Technické parametry: Délka: 0,5m Konektory: LC - SC Patchcord: Simplexní Typ vlák

    74 Kč 

    s DPH

    61 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     37 ks

    Externí sklad:

     36 ks

    Kód: 509891

    Patch kabel optický duplex LC-SC 09/125 2m SM

    Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy.

    120 Kč 

    s DPH

    99 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     0 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: A500003854

    Patch kabel optický duplex LC-LC 09/125 15m SM

    Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy.

    244 Kč 

    s DPH

    202 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     9 ks

    Externí sklad:

     19 ks

    Kód: 509937

    Patch kabel optický duplex SC-SC 62,5/125 3m MM

    Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy. Technické parametry: Délka: 3m; Konektory: SC - SC; Patchcord: Duplexní; Typ vlákna:

    200 Kč 

    s DPH

    165 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     0 ks

    Externí sklad:

     5 ks

    Kód: 509885

    Patch kabel optický duplex LC-LC 09/125 5m SM

    Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy.

    126 Kč 

    s DPH

    104 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     5 ks

    Externí sklad:

     0 ks

    Kód: 509935

    Patch kabel optický duplex SC-SC 62,5/125 1m MM

    Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy. Technické parametry: Délka: 1m; Konektory: SC - SC; Patchcord: Duplexní; Typ vlákna:

    178 Kč 

    s DPH

    147 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     0 ks

    Externí sklad:

     15 ks

    Kód: A500000071

    Spojka N female na RSMA male

    Kvalitní konektorová redukce s konektory N female na RSMA male přímá. Technické parametry Bezdrátové vlastnosti Bezdrátové frekvence: 0 až 6 GHz Konektory a rozhraní Konektory: N female - RSMA male/RSMA male na N female

    19 Kč 

    s DPH

    16 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     16 ks

    Externí sklad:

     0 ks

    Kód: A500000067

    Spojka N male na N female úhlová 90°

    Kvalitní úhlová redukce 90° s konektory N-male a N-female. Vhodné pro instalaci zařízení typu Groove nebo Bullet. Technické parametry: Bezdrátové vlastnosti Bezdrátové frekvence: 0 až 6 GHz Fyzické charakteristiky Úhlový: Ano Konektory a

    30 Kč 

    s DPH

    25 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     > 50 ks

    Externí sklad:

     0 ks

    Kód: A500002639

    Držák na stožár pro venkovní skříně

    Držák na stožár pro venkovní skříně Držák R90610D se používá pro umístění vodotěsné skříně na tyč o průměru 40-50 mm. Držák se skládá z 2 konzolí se třmeny, každý z nich přišroubován k zadní části skříňky se čtyřmi šrouby M5 s podložkami, těsnícími k

    440 Kč 

    s DPH

    364 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     1 ks

    Externí sklad:

     0 ks

    Kód: A500000942

    Patch kabel optický simplex LC-LC 09 /125 10m SM

    Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy. Technické parametry: Délka: 10m; Konektory: LC - LC; Patchcord: Simplexní; Typ vlákna:

    109 Kč 

    s DPH

    90 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     6 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: 5098911

    Patch kabel optický simplex LC-SC 09/125 2m SM

    Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy. Technické parametry: Délka: 2m; Konektory: LC - SC; Patchcord: Simplexní; Typ vlákna:

    71 Kč 

    s DPH

    59 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     10 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: 509881

    Patch kabel optický duplex SC-SC 09/125 5m SM

    Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy. Technické parametry: Délka: 5m; Konektory: SC - SC; Patchcord: Duplexní; Typ vlákna:

    169 Kč 

    s DPH

    140 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     6 ks

    Externí sklad:

     42 ks

    Kód: 5098821

    Patch kabel optický simplex LC-LC 09/125 1m SM

    Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy. Technické parametry: Délka: 1m Konektory: LC - LC Patchcord: Simplexní Typ vlákna

    47 Kč 

    s DPH

    39 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     21 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: 5098781

    Patch kabel optický simplex SC-SC 09/125 1m SM

    Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy. Technické parametry: Délka: 1m; Konektory: SC - SC; Patchcord: Simplexní; Typ vlákna:

    109 Kč 

    s DPH

    90 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     5 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: 509914

    Patch kabel optický duplex SC-SC 50/125 5m MM

    Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy. Technické parametry: Délka: 5m; Konektory: SC - SC; Patchcord: Duplexní; Typ vlákna:

    59 Kč 

    s DPH

    49 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     5 ks

    Externí sklad:

     0 ks

    Kontaktujte nás!

    491 041 044