ABCzech

Řadit podle

vzestupně sestupně

Cena

Status

Filtr skladu

Sklad

Podrobné vyhledávání

175 produktů
10 stránek

Položek na stránku:

 
 
Kód: 509968

Ochrana sváru optického vlákna délky 60 mm pro mechanickou ochranu sváru optického vlákna. Ochrana je tvořena průsvitnou, teplem smrštitelnou hadičkou, ve které je vložen drát zajišťující mechanickou pevnost ochrany a tavná trubička zaručující

5.0 Kč 

bez DPH

6.1 Kč 

s DPH

Kód: 509962

Spojka optických konetorů SC/SC - PC, singlemode, simplex; Spojka je určená pro spojení dvou konektorů SC pro singlemode vlákna. Zpětný útlum: <=0.2dB; 500 zapojení: 0.2dB maximální nárust útlumu; Teplota: -40oC až +85oC.

18.3 Kč 

bez DPH

22.1 Kč 

s DPH

Kód: 506644

Spojka RJ45 8/8; - Cat 5e nestíněná spojka 2x RJ45; - 8 pinů zapojeno; - propojení 1:1; - na spojení kabelů; - Krytka z plastické hmoty; - Barva: slonová kost; - Pracovní teplota: -40 °C ~ +80 °C; Určeno pro spojení kabelů na internet, spojka pro

4.0 Kč 

bez DPH

4.8 Kč 

s DPH

Kód: A500000070

Kvalitní konektorová redukce s konektory N-female a RSMA-female přímá. Technické parametry Bezdrátové vlastnosti Bezdrátové frekvence: 0 až 6 GHz Konektory a rozhraní Konektory: RSMA female - N female, N male - RSMA female

28.0 Kč 

bez DPH

33.9 Kč 

s DPH

Kód: A500001665

Spojka optických konetorů LC/LC - APC, singlemode, duplex; Spojka je určená pro spojení dvou konektorů LC. Zpětný útlum: <=0.2dB; 500 zapojení: 0.2dB maximální nárust útlumu; Teplota: -40oC až +85oC.

35.6 Kč 

bez DPH

43.1 Kč 

s DPH

Kód: A500000144

Robustní směrová anténa odolná proti povětrnostním vlivům 5GHz, parabolické síto. Odolný materiál poskytuje extrémně dlouhou životnost i v těch nejnáročnějších podmínkách. Parabolická drátová směrová anténa pro pásmo 5.7 GHz ISM Ideální pro

50.0 Kč 

bez DPH

60.5 Kč 

s DPH

Kód: 509953

Optický pigtail je optické vlákno na jedné straně zakončené pevně připojeným konektorem. Slouží k ukončování optických kabelů svařováním. Při svařování se speciální svářečkou volná strana pigtailu pevné připevní k přivedenému kabelu. Pigtaily se

24.7 Kč 

bez DPH

29.9 Kč 

s DPH

Kód: 101580

Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy. Technické parametry: Délka: 0,5m Konektory: LC - SC Patchcord: Simplexní Typ vlák

51.0 Kč 

bez DPH

61.7 Kč 

s DPH

Kód: 509878

Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy. Technické parametry: Délka: 1m; Konektory: SC - SC; Patchcord: Duplexní; Typ vlákna:

50.0 Kč 

bez DPH

60.5 Kč 

s DPH

Kód: 509909

Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy. Technické parametry: Délka: 3m; Konektory: ST - SC; Patchcord: Duplexní; Typ vlákna:

45.0 Kč 

bez DPH

54.4 Kč 

s DPH

Kód: 5098781

Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy. Technické parametry: Délka: 1m; Konektory: SC - SC; Patchcord: Simplexní; Typ vlákna:

60.0 Kč 

bez DPH

72.6 Kč 

s DPH

Kód: A500001167

Spojka optických konetorů SC/APC singlemode, simplex; Adapter pro spojku SC simplex do patch panelu nebo zásuvky (místo keystone)

17.2 Kč 

bez DPH

20.8 Kč 

s DPH

Kód: A500002905

GLC-T je Gigabitový SFP metalický modul s konektorem RJ45 pro metalický kabel. Jedná se o cisco kompatiblní modul. Dosah modulu je 100m. Technické parametry Fyzické charakteristiky Provozní teplota [°C]: 0 až 85 Napájení:

448.0 Kč 

bez DPH

542.1 Kč 

s DPH

Kód: A500002638

Vodotěsnou instalační skříňku s rozměry 250/310/145 mm je třeba umístit na zeď nebo sloup. Skříňka má 4 montážní otvory. Na zadní stěně uvnitř skříně je snadno oddělitelná montážní deska s velikostí 210x260 mm. Konstrukce skříně je zcela vodotěsná a dveř

2 324.0 Kč 

bez DPH

2 812.0 Kč 

s DPH

Kód: A500000111

Kleště OEM štípací QT-206 na koaxiální kabely pro štípání koaxiálních kabelů Parametry produktu: - Rozsah řezu: 35 mm2 max. - Není určeno pro řezání oceli nebo ocelového drátu - Délka: 165 mm

40.0 Kč 

bez DPH

48.4 Kč 

s DPH

Kód: A500002853

Optický patch cord je vhodný pro propojení aktivních zařízení k pasivnímu (optický rozvaděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Použité singlemode 9/125 vlákno je typu G.657.A2 a je zakončeno SC konektorem na stran

73.0 Kč 

bez DPH

88.3 Kč 

s DPH

Kód: A500000148

Kleště krimplovací jsou určeny pro konektory typu RJ11, RJ12, RJ45 Parametry produktu: Materiál: Kov / PET Použití: - Konektor RJ45 (8P8C) , - Konektor RJ12 (6P6C) , - Konektor RJ11 (6P4C) Vybrané vlastnosti: - Stahovák izolací - Blok

120.0 Kč 

bez DPH

145.2 Kč 

s DPH

Kód: A500001652

Duplexní optická spojka pro konektory SC s broušením APC, singlemode. Slouží pro propojení např. dvou optických patch cordů. Spojky se většinou osazují do nástěnných rozvaděčů, zásuvek nebo optických van. Technické parametry Optika Průměr jádra [

32.7 Kč 

bez DPH

39.6 Kč 

s DPH

 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • B

    Bazar

  • A

    Akce

  • HL

    - Hlavní sklad
  • EXT

    - Externí sklad
  • je skladem

    na cestě

    částečně skladem

    není skladem

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)

K provozování našeho webu www.abctech.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...

Kontaktujte nás!

491 041 044