Cena

Štítky

Filtr skladu

Sklad:

Parametrický filtr

Podrobné vyhledávání

Nedávno zobrazené

    Sítě optické

    Sítě optické

    Aktivní filtry

     
    Zrušit filtry
     
    116 produktů
    5 stránek
     
     
    Kód: 509969

    Ochrana sváru optického vlákna 2.2 x 45mm, smrštitelná teplem, 1.5mm ocelový drát

    Ochrana sváru optického vlákna délky 45 mm pro mechanickou ochranu sváru optického vlákna. Ochrana je tvořena průsvitnou, teplem smrštitelnou hadičkou, ve které je vložen drát zajišťující mechanickou pevnost ochrany a tavná trubička zaručující

    3 Kč 

    s DPH

    3 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     > 50 ks

    Externí sklad:

     0 ks

    Kód: A500001167

    Keystone adaptér SC

    Spojka optických konetorů SC/APC singlemode, simplex; Adapter pro spojku SC simplex do patch panelu nebo zásuvky (místo keystone)

    21 Kč 

    s DPH

    17 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     16 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: 509890

    Patch kabel optický duplex LC-SC 09/125 1m SM

    Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy.

    116 Kč 

    s DPH

    96 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     15 ks

    Externí sklad:

     0 ks

    Kód: A500003252

    Patch kabel optický duplex LC-LC 09/125 10m SM

    Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy.

    237 Kč 

    s DPH

    196 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     7 ks

    Externí sklad:

     14 ks

    Kód: 101580

    Patch kabel optický simplex LC-SC 09/125 0,5m SM

    Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy. Technické parametry: Délka: 0,5m Konektory: LC - SC Patchcord: Simplexní Typ vlák

    62 Kč 

    s DPH

    51 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     37 ks

    Externí sklad:

     0 ks

    Kód: 509883

    Patch kabel optický duplex LC-LC 09/125 2m SM

    Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy.

    169 Kč 

    s DPH

    140 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     0 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: 509884

    Patch kabel optický duplex LC-LC 09/125 3m SM

    Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy.

    82 Kč 

    s DPH

    68 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     0 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: A500000925

    Patch kabel optický duplex LC-LC 09/125 0,25m SM

    Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy.

    87 Kč 

    s DPH

    72 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     10 ks

    Externí sklad:

     0 ks

    Kód: 509882

    Patch kabel optický duplex LC-LC 09/125 1m SM

    Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy.

    83 Kč 

    s DPH

    69 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     10 ks

    Externí sklad:

     0 ks

    Kód: A500006452

    Patch kabel optický duplex SC-SC 09/125 10m SM

    Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy. Technické parametry: Délka: 10m Konektory: SC - SC Patchcord: Duplexní Typ vlákna

    137 Kč 

    s DPH

    113 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     9 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: A500000926

    Patch kabel optický duplex LC-LC 09/125 0,5m SM

    Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy.:

    144 Kč 

    s DPH

    119 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     8 ks

    Externí sklad:

     1 ks

    Kód: 509959

    Pigtail optický LC 62,5/125 1m 0,9mm

    Optický pigtail je optické vlákno na jedné straně zakončené pevně připojeným konektorem. Slouží k ukončování optických kabelů svařováním. Při svařování se speciální svářečkou volná strana pigtailu pevné připevní k přivedenému kabelu. Pigtaily se

    18 Kč 

    s DPH

    15 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     30 ks

    Externí sklad:

     0 ks

    Kód: 509880

    Patch kabel optický duplex SC-SC 09/125 3m SM

    Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy. Technické parametry: Délka: 3m; Konektory: SC - SC; Patchcord: Duplexní; Typ vlákna:

    129 Kč 

    s DPH

    107 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     2 ks

    Externí sklad:

     0 ks

    Kód: 509952

    Pigtail optický SC 9/125 1m 0,9mm

    Optický pigtail je optické vlákno na jedné straně zakončené pevně připojeným konektorem. Slouží k ukončování optických kabelů svařováním. Při svařování se speciální svářečkou volná strana pigtailu pevné připevní k přivedenému kabelu. Pigtaily se

    33 Kč 

    s DPH

    27 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     > 50 ks

    Externí sklad:

     22 ks

    Kód: 5098841

    Patch kabel optický simplex LC-LC 09/125 3m SM

    Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy. Technické parametry: Délka: 3m; Konektory: LC - LC; Patchcord: Simplexní; Typ vlákna:

    57 Kč 

    s DPH

    47 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     8 ks

    Externí sklad:

     32 ks

    Kód: 5098781

    Patch kabel optický simplex SC-SC 09/125 1m SM

    Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy. Technické parametry: Délka: 1m; Konektory: SC - SC; Patchcord: Simplexní; Typ vlákna:

    73 Kč 

    s DPH

    60 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     3 ks

    Externí sklad:

     0 ks

    Kód: A500004758

    Patch kabel optický duplex LC-SC 09/125 0,5m SM

    Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase

    123 Kč 

    s DPH

    102 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     0 ks

    Externí sklad:

     1 ks

    Kód: 509967

    Optická spojka LC-LC, PC, Multimode, Duplex

    Masterlan simplexní optická spojka pro konektory LC s broušením PC, multimode. Slouží pro propojení např. dvou optických patch cordů. Technické parametry: Konektor: LC - LC Typ: Multi Mode Model: Duplex Zpětný útlum: <=0.2dB 500 zapojení: 0.2dB

    34 Kč 

    s DPH

    28 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     0 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: 5098911

    Patch kabel optický simplex LC-SC 09/125 2m SM

    Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy. Technické parametry: Délka: 2m; Konektory: LC - SC; Patchcord: Simplexní; Typ vlákna:

    97 Kč 

    s DPH

    80 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     14 ks

    Externí sklad:

     0 ks

    Kód: A500003854

    Patch kabel optický duplex LC-LC 09/125 15m SM

    Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy.

    244 Kč 

    s DPH

    202 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     6 ks

    Externí sklad:

     1 ks

    Kód: A500002854

    Optický patch kabel, LCupc/SCapc, Simplex, Singlemode 9/125, 2m

    Optický patch cord je vhodný pro propojení aktivních zařízení k pasivnímu (optický rozvaděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Použité singlemode 9/125 vlákno je typu G.657.A2 a je zakončeno SC konektorem na stran

    77 Kč 

    s DPH

    64 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     5 ks

    Externí sklad:

     0 ks

    Kód: A500002847

    Optický patch kabel, SCupc/SCapc, Simplex, Singlemode 9/125, 3m

    Optický patch cord je vhodný pro propojení aktivních zařízení k pasivnímu (optický rozvaděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Použité singlemode 9/125 vlákno je typu G.657.A2 a je zakončeno SC konektory. Celkový

    90 Kč 

    s DPH

    74 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     15 ks

    Externí sklad:

     0 ks

    Kód: A500002853

    Optický patch kabel, LCupc/SCapc, Simplex, Singlemode 9/125, 1m

    Optický patch cord je vhodný pro propojení aktivních zařízení k pasivnímu (optický rozvaděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Použité singlemode 9/125 vlákno je typu G.657.A2 a je zakončeno SC konektorem na stran

    77 Kč 

    s DPH

    64 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     9 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: A500000732

    SFP modul, 1.25Gbps, WDM(BiDi), SM, Tx1550/Rx1310nm, 10km, LC simplex, DDM, Cisco kompatibilní

    WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli funkci DDM. Modul je kompatibilní se všemi aktivními pr

    288 Kč 

    s DPH

    238 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     2 ks

    Externí sklad:

     0 ks

    Kontaktujte nás!

    491 041 044