Patch kabel optický duplex LC-SC 09/125 1m SM

Patch kabel optický duplex LC-SC 09/125 1m SM
 
116 Kč
96 Kč bez DPH

Hlavní sklad:

 10 ks

Externí sklad:

 0 ks

Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy. Více

Výrobce:ABCzech
Kód

509890

Záruka
24 měsíců
DPH
21%
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x
 

Možná vás bude zajímat

2
  Kód Název produktu Výrobce Status     Cena s DPH Cena bez DPH Dostupnost  
Masterlan optická spojka LC-LC, UPC, Singlemode, Duplex 509966 Masterlan optická spojka LC-LC, UPC, Singlemode, Duplex
Masterlan
 
27 Kč
22 Kč bez DPH
Masterlan optická spojka SC-SC, UPC, Singlemode, Duplex 509964 Masterlan optická spojka SC-SC, UPC, Singlemode, Duplex
Masterlan
 
20 Kč
16 Kč bez DPH

Popis a parametry

Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy.


Parametry

Optika

Počet vláken: 2
Průměr jádra [µm]: 9/125
Typ vlákna: Single Mode
Typ broušení: UPC

Rozhraní a konektory

Optické konektory: LC - SC

Fyzické charakteristiky

Délka [m]: 1
Barva: Žlutá

Dotaz k produktu

Váš e-mail
Dotaz
Odeslat dotaz

Kontaktujte nás!

491 041 044