Ubiquiti Networks UBNT UOC-3 - Unifi ODN Cable, 3m - optický patch kabel, multimode, LC-LC

Ubiquiti Networks UBNT UOC-3 - Unifi ODN Cable, 3m - optický patch kabel, multimode, LC-LC

Novinka

Výrobce
Ubiquiti Networks
Kód
A500002494
Part No.
UOC-3
Dostupnost

Hlavní sklad:

není skladem

Externí sklad:

> 5 ks

 
Dostupnost na pobočkách

Hlavní sklad:

není skladem

Externí sklad:

> 5 ks

 
Vaše cena bez DPH
161.0 Kč
DPH
21%
Vaše cena s DPH
194.8 Kč
Záruka
24 měsíců
Objednat
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x

    Popis produktu

    Ubiquiti Networks UOC-3 optický patch cord je vhodný pro propojení aktivních i pasivních optických prvků. Jedná se o multimode 50/125 (OM3) vlákna s průměrem 2mm, délkou 3m a LC-LC duplexními konektory.


    Technické parametry

    Fyzické charakteristiky
    Délka [m]:   3
    Průměr kabelu [mm]:   2

    Konektory a rozhraní
    Konektory:   LC - LC

    Optika
    Počet vláken:   2
    Typ vlákna:   Multi Mode
    Průměr jádra [µm]:   50/125 (OM3)

    Stránky výrobce:

    https://www.ubnt.com/

     

    Poslat info

    Dotaz k tomuto produktu

    Váš e-mail
    Dotaz

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář

    Nalezli jste chybu?

    Popis závady
    Váš e-mail

    Diskuse (0)

    Historie cen

    4.7.2018 10.7.2018 11.7.2018 13.7.2018
    162.0 159.0 160.0 161.0

    Facebook Diskuse

     

    Nedávno zobrazené

      K provozování našeho webu www.abctech.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...

      Kontaktujte nás!

      603 822 542

      604 143 262