TP-Link TL-FC311A-2 Single-Mode WDM konvertor, 1Gbps, 1x SC, 2km

TP-Link TL-FC311A-2 Single-Mode WDM konvertor, 1Gbps, 1x SC, 2km

Novinka

Cena bez DPH
406.0 Kč
DPH
21%
Cena s DPH
491.3 Kč
Dostupnost
Objednat
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x
Výrobce
TP-Link
Kód
A500003890
Part No.
TL-FC311A-2
Záruka
60 měsíců

    Popis produktu

    TL-FC311A-2 je opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor. Jeho maximální propustnost je 1000Mbps FD, čemuž je přizpůsobený i ethernetový port, který s vaším zařízením může komunikovat 10/100/1000Mbps. Konvertor lze použít na vzdálenost 2km se single-mode (9/125um) optickým vláknem zakončeným jedním SC konektorem. Vlnová délka je 1550/1310nm (Tx/Rx) a pro správnou funkčnost je potřeba mít na protější straně nejlépe model TL-FC311B-2, který má opačné Tx a Rx než tento model.

    Obsah balení:
    - Konvertor
    - Napájecí adaptér 5V / 0.6A


    Technické parametry

    Optika
    Pro typ kabelu: Single Mode
    Přenosová rychlost: 1 Gbps
    Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1550 / 1310
    Dosah [km]: 2

    Konektory a rozhraní
    Optické konektory: (1) SC
    Rychlost LAN: (1) 1000Mbps
    Optické rozhraní: (1) 1000Mbps

    Napájení
    Typ napájení: DC konektor
    Max. spotřeba energie [W]: 3
    Napájení přes konektor/svorkovnici: 5V / 0,6A

    Fyzické charakteristiky
    Provozní teplota [°C]: 0 až 50
    Výška [mm]: 27
    Šířka [mm]: 73
    Hloubka [mm]: 95

    Stránky výrobce:

    http://cz.tp-link.com

     

    Poslat info

    Dotaz k tomuto produktu

    Váš e-mail
    Dotaz

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář

    Nalezli jste chybu?

    Popis závady
    Váš e-mail

    Diskuse (0)

    Historie cen

    12.1.2021 14.1.2021
    447.0 406.0

    Facebook Diskuse

     

    Související dokumenty

    Související produkty

    14slotové rackové šasi TL-MC1400 je speciálně určeno pro usazení 14 média konvertorů TP-LINK při zajištění centrálního napájení, úspory místa a napájecích kabelů. Nepřetržitý provoz je pro komunikaci přes optické vedení velmi důležitý, proto je šasi

    4 833.0 Kč 

    bez DPH

    5 847.9 Kč 

    s DPH

    TL-FC311B-2 je opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor. Jeho maximální propustnost je 1000Mbps FD, čemuž je přizpůsobený i ethernetový port, který s vaším zařízením může komunikovat 10/100/1000Mbps. Konvertor lze použít na vzdálenost

    406.0 Kč 

    bez DPH

    491.3 Kč 

    s DPH

    Patch cord UTP, 1m, propojovací kabel s konektory RJ45, šedý. Technické parametry: Materiál pláště: PVC; Průřez kabelu: AWG26; Typ kabelu: Lanko (licna); Typ stínění: UTP; Délka [m]: 1; Barva: Šedá; Kategorie: CAT5E; Obecné informace: 4x2 žil; 100% Cu

    12.5 Kč 

    bez DPH

    15.1 Kč 

    s DPH

    Nedávno zobrazené

      K provozování našeho webu www.abctech.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...

      Kontaktujte nás!

      491 041 044