TP-Link SG6428XHP Omada 24 portový gigabitový stackable L3 PoE+ switch

TP-Link SG6428XHP Omada 24 portový gigabitový stackable L3 PoE+ switch

Novinka

67 010 Kč
55 380 Kč bez DPH

Hlavní sklad:

 0 ks

Externí sklad:

 1 ks

Omada SG6428XHP je pokročilý L3 managovatelný PoE+ switch. Byl vytvořen s funkcemi jako jsou L3 routing, bleskurychlé optické připojení 10 Gb/s, stohování a redundantní napájení zdroje. Zařízení nabízí působivý 720 W PoE budget, 24 gigabitových RJ45 PoE+ Více

Výrobce:TP-Link
Kód

A500007139

Part No.

SG6428XHP

Záruka
60 měsíců
DPH
21%
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x
 

Možná vás bude zajímat

5
  Kód Název produktu Výrobce Status     Cena s DPH Cena bez DPH Dostupnost  
Kabel síťový napájecí 230V, délka 2m, 90° pravoúhlý A500003609 Kabel síťový napájecí 230V, délka 2m, 90° pravoúhlý
PremiumCord
 
91 Kč
75 Kč bez DPH
TP-Link OC200 - Omada Cloud Controller A500002585 TP-Link OC200 - Omada Cloud Controller
TP-Link
 
2 888 Kč
2 387 Kč bez DPH
TP-Link OC300 - Omada Hardware Controller A500003732 TP-Link OC300 - Omada Hardware Controller
TP-Link
 
6 016 Kč
4 972 Kč bez DPH
MaxLink 10G SFP+ optický modul, MM, 850nm, 300m, 2x LC konektor, DDM A500005199 MaxLink 10G SFP+ optický modul, MM, 850nm, 300m, 2x LC konektor, DDM
Maxlink
 
260 Kč
215 Kč bez DPH
Patch kabel UTP CAT5E, 1m - červený 505512 Patch kabel UTP CAT5E, 1m - červený
PremiumCord
 
19 Kč
15 Kč bez DPH

Popis a parametry

Omada SG6428XHP je pokročilý L3 managovatelný PoE+ switch. Byl vytvořen s funkcemi jako jsou L3 routing, bleskurychlé optické připojení 10 Gb/s, stohování a redundantní napájení zdroje. Zařízení nabízí působivý 720 W PoE budget, 24 gigabitových RJ45 PoE+ portů, 4x 10 Gbps SFP+ sloty a fyzické stohování. V kombinaci s centrální správou, bezpečností a komplexními funkcemi je ideální síťové řešení pro SMB, enterprise a ISP.

Klíčové vlastnosti
24× Gigabitové RJ45 PoE+ porty
4× 10 Gbps SFP+ sloty
Až 720 W celkový PoE budget
Fyzické stohování pro vestavěnou redundanci a výkon
L3 funkce: RIP, OSPF, ECMP, VRRP, PIM-DM, DHCP Server/Relay
Bezpečnostní strategie: ACL, Port Security, DoS Defend a 802.1X
Vysoká dostupnost se 2 napájecími zdroji vyměnitelnými na místě, VRRP a ERPS
Centrální cloudová správa přes Omada SDN kontroler
Možnost managementu přes web, CLI, SNMP a RMON

Obsah balení
- Zařízení
- Napájecí kabel
- RJ45 konzolový kabel
- Quick Installation Guide
- Montážní kit do racku
- Gumové nožičky

Stránky výrobce:

http://cz.tp-link.com

Parametry

Rozhraní a konektory

Počet SFP portů 10Gbps: 4
Počet LAN portů 1000Mbps: 24
Počet LAN portů 100Mbps: 1
Počet USB portů 2.0: 2
Sériový port: USB-C, RJ45

Napájení

Typy PoE: PoE-Out (pouze)
Max. spotřeba energie [W]: 43
Napájení přes konektor/svorkovnici: 230V AC
Počet PoE Out portů: 24
Podporované PoE-Out standardy: 802.3af, 802.3at
PoE budget [W]: 720
Redundantní napájení: Ano
Typ napájení: Ze sítě (230V)

Fyzické charakteristiky

Provedení: Rackmount
Šasi: Kovové
Ventilátory: 40 x 40 mm (4)
Tlačítka: Přepínač módů
Provozní teplota [°C]: 0 až 45
Šířka [mm]: 440
Výška [mm]: 44
Hloubka [mm]: 420

Obecné

Jumbo rámec [Bytes]: 9000
Rychlost předávání paketů [Mpps]: 95,2
Rychlost přepínání [Gbps]: 128
Tabulka MAC adres: 32000

Software

Management: Webové rozhraní, SSH, Telnet, Omada controller
Web management: Ano
Funkce: VLAN, QoS, L3, DHCP snooping, Stohovatelnost
Výchozí IP adresa: 192.168.0.1
Výchozí jméno a heslo: admin / admin

Související dokumenty

Installation Guide EN
Installation Guide EN

Dotaz k produktu

Váš e-mail
Dotaz
Odeslat dotaz

Kontaktujte nás!

491 041 044