SFP moduly

Řadit podle

vzestupně sestupně

Cena

Status

Filtr skladu

Sklad

Podrobné vyhledávání

58 produktů
4 stránky

Položek na stránku:

 
 
Kód: A500002567

S-C47DLC40D je singlemode 1.25G SFP CWDM modul s vlnovou délkou 1470nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 40km. Co všechno Vám CWDM ve vaší síti umožní? - Zvýšit efektivitu stávajících optických tras - Škálovatelnost a snadnou instalac

962.0 Kč 

bez DPH

1 164.0 Kč 

s DPH

Kód: A500002569

S-C49DLC40D je singlemode 1.25G SFP CWDM modul s vlnovou délkou 1490nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 40km. Co všechno Vám CWDM ve vaší síti umožní? - Zvýšit efektivitu stávajících optických tras - Škálovatelnost a snadnou instalac

962.0 Kč 

bez DPH

1 164.0 Kč 

s DPH

Kód: A500002570

S-C51DLC40D je singlemode 1.25G SFP CWDM modul s vlnovou délkou 1510nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 40km. Co všechno Vám CWDM ve vaší síti umožní? - Zvýšit efektivitu stávajících optických tras - Škálovatelnost a snadnou instalac

962.0 Kč 

bez DPH

1 164.0 Kč 

s DPH

Kód: A500002571

S-C53DLC40D je singlemode 1.25G SFP CWDM modul s vlnovou délkou 1530nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 40km. Co všechno Vám CWDM ve vaší síti umožní? - Zvýšit efektivitu stávajících optických tras - Škálovatelnost a snadnou instalac

962.0 Kč 

bez DPH

1 164.0 Kč 

s DPH

Kód: A500002572

S-C55DLC40D je singlemode 1.25G SFP CWDM modul s vlnovou délkou 1550nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 40km. Co všechno Vám CWDM ve vaší síti umožní? - Zvýšit efektivitu stávajících optických tras - Škálovatelnost a snadnou instalac

962.0 Kč 

bez DPH

1 164.0 Kč 

s DPH

Kód: A500002573

S-C57DLC40D je singlemode 1.25G SFP CWDM modul s vlnovou délkou 1570nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 40km. Co všechno Vám CWDM ve vaší síti umožní? - Zvýšit efektivitu stávajících optických tras - Škálovatelnost a snadnou instalac

962.0 Kč 

bez DPH

1 164.0 Kč 

s DPH

Kód: A500002574

S-C59DLC40D je singlemode 1.25G SFP CWDM modul s vlnovou délkou 1590nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 40km. Co všechno Vám CWDM ve vaší síti umožní? - Zvýšit efektivitu stávajících optických tras - Škálovatelnost a snadnou instalac

962.0 Kč 

bez DPH

1 164.0 Kč 

s DPH

Kód: A500002575

S-C61DLC40D je singlemode 1.25G SFP CWDM modul s vlnovou délkou 1610nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 40km. Co všechno Vám CWDM ve vaší síti umožní? - Zvýšit efektivitu stávajících optických tras - Škálovatelnost a snadnou instalac

962.0 Kč 

bez DPH

1 164.0 Kč 

s DPH

Kód: A500002588

S+C47DLC10D je singlemode 10G SFP+ CWDM modul s vlnovou délkou 1470nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10km. Co všechno Vám CWDM ve vaší síti umožní? - Zvýšit efektivitu stávajících optických tras - Škálovatelnost a snadnou instalace

3 575.0 Kč 

bez DPH

4 325.8 Kč 

s DPH

Kód: A500002589

S+C49DLC10D je singlemode 10G SFP+ CWDM modul s vlnovou délkou 1490nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10km. Co všechno Vám CWDM ve vaší síti umožní? - Zvýšit efektivitu stávajících optických tras - Škálovatelnost a snadnou instalace

3 575.0 Kč 

bez DPH

4 325.8 Kč 

s DPH

Kód: A500002590

S+C51DLC10D je singlemode 10G SFP+ CWDM modul s vlnovou délkou 1510nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10km. Co všechno Vám CWDM ve vaší síti umožní? - Zvýšit efektivitu stávajících optických tras - Škálovatelnost a snadnou instalace

3 575.0 Kč 

bez DPH

4 325.8 Kč 

s DPH

Kód: A500002591

S+C53DLC10D je singlemode 10G SFP+ CWDM modul s vlnovou délkou 1530nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10km. Co všechno Vám CWDM ve vaší síti umožní? - Zvýšit efektivitu stávajících optických tras - Škálovatelnost a snadnou instalace

3 575.0 Kč 

bez DPH

4 325.8 Kč 

s DPH

Kód: A500002592

S+C55DLC10D je singlemode 10G SFP+ CWDM modul s vlnovou délkou 1550nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10km. Co všechno Vám CWDM ve vaší síti umožní? - Zvýšit efektivitu stávajících optických tras - Škálovatelnost a snadnou instalace

3 575.0 Kč 

bez DPH

4 325.8 Kč 

s DPH

Kód: A500002593

S+C57DLC10D je singlemode 10G SFP+ CWDM modul s vlnovou délkou 1570nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10km. Co všechno Vám CWDM ve vaší síti umožní? - Zvýšit efektivitu stávajících optických tras - Škálovatelnost a snadnou instalace

3 575.0 Kč 

bez DPH

4 325.8 Kč 

s DPH

Kód: A500002594

S+C59DLC10D je singlemode 10G SFP+ CWDM modul s vlnovou délkou 1590nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10km. Co všechno Vám CWDM ve vaší síti umožní? - Zvýšit efektivitu stávajících optických tras - Škálovatelnost a snadnou instalace

3 575.0 Kč 

bez DPH

4 325.8 Kč 

s DPH

Kód: A500002595

S+C61DLC10D je singlemode 10G SFP+ CWDM modul s vlnovou délkou 1610nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10km. Co všechno Vám CWDM ve vaší síti umožní? - Zvýšit efektivitu stávajících optických tras - Škálovatelnost a snadnou instalace

3 575.0 Kč 

bez DPH

4 325.8 Kč 

s DPH

Kód: 52752001

Transceiver TXM431-SR je určen k propojení aktivních prvků pomocí multi-mode optického kabelu až na vzdálenost 300m. Jedná se o vysoce výkonný 10Gbps transceiver komunikující na vlnové délce 850nm. SFP+ modul podporuje plně duplexní režim s kabely o

926.0 Kč 

bez DPH

1 120.5 Kč 

s DPH

Kód: 527521

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pro Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 550/275 m, modul využívá vlnové délky 850nm. Napájení modulu je

401.0 Kč 

bez DPH

485.2 Kč 

s DPH

 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • B

    Bazar

  • A

    Akce

  • HL

    - Hlavní sklad
  • EXT

    - Externí sklad
  • je skladem

    na cestě

    částečně skladem

    není skladem

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)

K provozování našeho webu www.abctech.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...

Kontaktujte nás!

603 822 542

604 143 262