SFP moduly

Řadit podle

vzestupně sestupně

Cena

Status

Filtr skladu

Sklad

Podrobné vyhledávání

57 produktů
4 stránky

Položek na stránku:

 
 
Kód: 52917252

MikroTik S-RJ01 je RJ45 SFP 10/100/1000M metalický modul, kompatibilní s většiny SFP porty, které jsou k dispozici u většiny síťových prvků. Technické parametry; Fyzické charakteristiky; Provozní teplota [°C]: 0 až 85; Konektory a rozhraní; Konektory:

523.0 Kč 

bez DPH

632.8 Kč 

s DPH

Kód: A500002208

UF-SM-1G-S je sada singlemode 1G SFP WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1310 a 1550nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 3km. Moduly jsou kompatibilní se všemi

499.0 Kč 

bez DPH

603.8 Kč 

s DPH

Kód: 52949817

Přímý 1m kabel k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení na kratší vzdálenosti. Nízká cena, spotřeba a latence pro 10-Gigabit Ethernet, Fiber Channel. Propojovací SFP/SFP+ kabel je plně v souladu se specifikacemi SFP+ MSA. Technické parametry: Fyzické

528.0 Kč 

bez DPH

638.9 Kč 

s DPH

Kód: A500000731

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli funkci DDM. Modul je kompatibilní se všemi aktivními pr

230.0 Kč 

bez DPH

278.3 Kč 

s DPH

Kód: A500000732

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli funkci DDM. Modul je kompatibilní se všemi aktivními pr

270.0 Kč 

bez DPH

326.7 Kč 

s DPH

Kód: 5291726

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. Cena zahrnuje oba moduly pro výstavbu kompletního spoje. Pár Single Mode 1.25G SFP modulů

1 281.0 Kč 

bez DPH

1 550.0 Kč 

s DPH

Kód: 527520

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 10 km, modul využívá vlnové délky 1310nm. Napájení modulu je prostře

405.0 Kč 

bez DPH

490.1 Kč 

s DPH

Kód: A500000332

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli funkci DOM (Digiatal Optical monitoring). Modul je komp

281.0 Kč 

bez DPH

340.0 Kč 

s DPH

Kód: A500000333

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli funkci DOM (Digiatal Optical monitoring). Modul je komp

238.0 Kč 

bez DPH

288.0 Kč 

s DPH

Kód: A500002534

UF-SM-10G je singlemode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 1310nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 10km. Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP+ porty.

1 865.0 Kč 

bez DPH

2 256.7 Kč 

s DPH

Kód: 5291725

S-85DLC05D je multimode Gigabitový SFP modul s vlnovou délkou 850nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 550m. Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile". Technické

313.0 Kč 

bez DPH

378.7 Kč 

s DPH

Kód: A500002904

SFP-10G-LR je singlemode 10G SFP+ modul s vlnovou délkou 1310nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10km. Modul je "cisco compatibile" a je kompatibilní téměř se všemi aktivními prvky. Technické parametry Fyzické charakteristiky Pro

810.0 Kč 

bez DPH

980.1 Kč 

s DPH

Kód: A500002905

GLC-T je Gigabitový SFP metalický modul s konektorem RJ45 pro metalický kabel. Jedná se o cisco kompatiblní modul. Dosah modulu je 100m. Technické parametry Fyzické charakteristiky Provozní teplota [°C]: 0 až 85 Napájení:

486.0 Kč 

bez DPH

588.1 Kč 

s DPH

Kód: 5291724

S-31DLC20D je singlemode Gigabitový SFP modul s vlnovou délkou 1310nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 20km. Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile".

419.0 Kč 

bez DPH

507.0 Kč 

s DPH

Kód: A500003031

MikroTik Q+85MP01D je QSFP+ optický multi-mode modul s rychlostí 40 Gbps, vlnovou délkou 850 nm, maximálním dosahem 150m (OM4) a optickým konektorem MPO. Technické parametry: Fyzické charakteristiky Provozní teplota [°C]: 0 až 70 Konektory a

1 045.0 Kč 

bez DPH

1 264.5 Kč 

s DPH

Kód: A500003032

MikroTik Q+DA0001 je pasivní DAC kabel sloužící na propojení dvou switchů nebo routerů. Kabel je dlouhý 1m a na obou koncích najdeme QSFP+ konektory s neuvěřitelnou propustností 40 Gbps v obou směrech. Technické parametry Fyzické charakteristiky

528.0 Kč 

bez DPH

638.9 Kč 

s DPH

Kód: A500003033

Tento kabel vám umožní využít si všechny výhody přepínačů s QSFP+ porty o rychlosti 40 Gbps bez upgradu celého nastavení sítě. Můžete propojit např. CRS326-24S+2Q+RM s dalšími 4 zařízeními, které mají SFP+ porty. Propojovací kabel je dlouhý 3 metry, což b

1 055.0 Kč 

bez DPH

1 276.6 Kč 

s DPH

Kód: 52949850

Přímý 3 m kabel k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení (např. CCR1036-8G-2S+) na kratší vzdálenosti. Nízká cena, spotřeba a latence pro 10-Gigabit Ethernet, Fiber Channel. Jsou plně v souladu se specifikacemi SFP+ MSA.

712.0 Kč 

bez DPH

861.5 Kč 

s DPH

 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • B

    Bazar

  • A

    Akce

  • HL

    - Hlavní sklad
  • EXT

    - Externí sklad
  • je skladem

    na cestě

    částečně skladem

    není skladem

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)

K provozování našeho webu www.abctech.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...

Kontaktujte nás!

603 822 542

604 143 262