Patch kabel optický simplex LC-ST 09/125 3m SM

Patch kabel optický simplex LC-ST 09/125 3m SM
 
92 Kč
76 Kč bez DPH

Hlavní sklad:

 0 ks

Externí sklad:

 0 ks

Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy. Technické parametry: Délka: 3m; Konektory: LC - ST; Patchcord: Simplexní; Typ vlákna:Více

Výrobce:ABCzech
Kód

5098881

Part No.

213542030

Záruka
24 měsíců
DPH
21%
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x
 

Možná vás bude zajímat

2
  Kód Název produktu Výrobce Status     Cena s DPH Cena bez DPH Dostupnost  
Masterlan optická spojka LC-LC, UPC, Singlemode, Duplex 509966 Masterlan optická spojka LC-LC, UPC, Singlemode, Duplex
Masterlan
 
27 Kč
22 Kč bez DPH
Optická spojka ST-ST, UPC, Singlemode, Simplex, BEZ příruby 509960 Optická spojka ST-ST, UPC, Singlemode, Simplex, BEZ příruby
OEM
 
20 Kč
16 Kč bez DPH

Popis a parametry

Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy.

Technické parametry:

Délka: 3m
Konektory:  LC - ST
Patchcord: Simplexní
Typ vlákna: Single Mode
Průměr jádra [µm]: 9/125
Typ broušení:  UPC

Parametry

Optika

Počet vláken: 1
Průměr jádra [µm]: 9/125
Typ vlákna: Single Mode
Typ broušení: UPC

Rozhraní a konektory

Optické konektory: LC - ST

Fyzické charakteristiky

Délka [m]: 3
Použití: Vnitřní
Barva: Žlutá

Dotaz k produktu

Váš e-mail
Dotaz
Odeslat dotaz

Kontaktujte nás!

491 041 044