Optický venkovní patch cord 5m, LCupc/LCupc, Duplex, Singlemode 9/125

Optický venkovní patch cord 5m, LCupc/LCupc, Duplex, Singlemode 9/125

Novinka

Cena bez DPH
379.0 Kč
DPH
21%
Cena s DPH
458.6 Kč
Dostupnost
Objednat
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x
Výrobce
Nepřiřazeno
Kód
A500003892
Part No.
LCupc/LCupc-SMD05out
Záruka
24 měsíců

    Popis produktu

    Optický venkovní patch cord vhodný pro venkovní instalace, například na propojení bezdrátového pojítka, které má optický port a datového rozvaděče. Plášť kabelu je vyroben z kvalitního UV stabilního materiálu odolném proti UV záření. Uvnitř kabelu jsou dva aramidové tahové prvky spolu s dvěmi SM vlákny, které jsou na koncích opatřeny kovovými flexibilními krky, aby nedošlo k jejich poškození při méně šetrné manipulaci. Použitá jsou singlemode 9/125 vlákna jsou typu G.657.A2 a jsou zakončena dvěmi LC konektory na obou stranách s UPC broušením.

    Délka celého kabelu je 5m.


    Technické parametry

    Optika
    Počet vláken: 2
    Typ vlákna: Single Mode
    Průměr jádra [µm]: 9/125
    Typ broušení: UPC

    Konektory a rozhraní
    Optické konektory: LC - LC

    Fyzické charakteristiky
    Použití: Venkovní
    Délka [m]: 5
    Barva: Černá

    Poslat info

    Dotaz k tomuto produktu

    Váš e-mail
    Dotaz

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář

    Nalezli jste chybu?

    Popis závady
    Váš e-mail

    Diskuse (0)

    Facebook Diskuse

     

    Související produkty

    Spojka je určená pro spojení dvou konektorů LC pro singlemode vlákna. Spojka optických konetorů LC/LC - PC, singlemode, duplex; Spojka je určená pro spojení dvou konektorů LC. Zpětný útlum: <=0.2dB; 500 zapojení: 0.2dB maximální nárust útlumu;

    26.0 Kč 

    bez DPH

    31.5 Kč 

    s DPH

    Nedávno zobrazené

      K provozování našeho webu www.abctech.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...

      Kontaktujte nás!

      491 041 044