Optická vana 19", 1U 24x SC simplex výsuvná s 1x kazetou OPTRONICS

Optická vana 19", 1U 24x SC simplex výsuvná s 1x kazetou OPTRONICS
 
Výrobce
Nepřiřazeno
Kód
A500002747
Dostupnost

Hlavní sklad:

22.4.2019

Externí sklad:

není skladem

Dostupnost na pobočkách

Hlavní sklad:

22.4.2019

Externí sklad:

není skladem

Vaše cena bez DPH
793.0 Kč
DPH
21%
Vaše cena s DPH
959.5 Kč
Záruka
24 měsíců
Objednat
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x

    Popis produktu

    Optická vana výsuvná 19"  1U  pro 24x SC  (24x LC Duplex, 24x E2000) vybavená 1ks  kazetou OPTRONICS

    Pevná konstrukce - síla materiálu 1,5mm
    Vypalovaný černý matný krupičkový lak
    Úchyty na tahové prvky 2ks
    Dva záměnné kabelové vstupy pro 2x přímý vstup a 1x úhlový


    Parametry produktu:
    - Čelo  24 číslovaných pozic pro 24x SC  (24x LC Duplex, 24x E2000)
    - 48 otvorů se závity M2 pro fixaci spojek
    - 48x šroubek M2 pro uchycení spojek
    - 1x kazeta OPTRONICS pro 24 svárů
    - 2x průchodka PG 13,5
    - 1x montážní sada M6 (4xšroubek, 4x podložka,4xmatička)
    - Gumová průchodka
    - Sada stahovacích pásků

    Celková hloubka vany  - 250mm

    Poslat info

    Dotaz k tomuto produktu

    Váš e-mail
    Dotaz

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář

    Nalezli jste chybu?

    Popis závady
    Váš e-mail

    Diskuse (0)

    Facebook Diskuse

     

    Související produkty

    Spojka optických konetorů SC/SC - PC, singlemode, simplex; Spojka je určená pro spojení dvou konektorů SC pro singlemode vlákna. Zpětný útlum: <=0.2dB; 500 zapojení: 0.2dB maximální nárust útlumu; Teplota: -40oC až +85oC.

    15.0 Kč 

    bez DPH

    18.2 Kč 

    s DPH

    Spojka optických konetorů SC/SC - APC, singlemode, simplex; Spojka je určená pro spojení dvou konektorů SC. Zpětný útlum: <=0.2dB; 500 zapojení: 0.2dB maximální nárust útlumu; Teplota: -40oC až +85oC.

    15.0 Kč 

    bez DPH

    18.2 Kč 

    s DPH

    Optický pigtail je optické vlákno na jedné straně zakončené pevně připojeným konektorem. Slouží k ukončování optických kabelů svařováním. Při svařování se speciální svářečkou volná strana pigtailu pevné připevní k přivedenému kabelu. Pigtaily se

    42.0 Kč 

    bez DPH

    50.8 Kč 

    s DPH

    Nedávno zobrazené

      K provozování našeho webu www.abctech.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...

      Kontaktujte nás!

      603 822 542

      604 143 262