Sítě optické

Sítě optické

Cena

Štítky

Filtr skladu

Sklad:

Parametrický filtr

Podrobné vyhledávání

Nedávno zobrazené

    Sítě optické

    Sítě optické

    Aktivní filtry

     
    Zrušit filtry
     
    27 produktů
    2 stránky
     
     
    Kód: A500003797

    MikroTik XS+DA0001 - SFP/SFP+/SFP28 DAC kabel, 1m

    Nové DAC kabely od MikroTiku podporující nejen SFP/SFP+ (1G/10G) ale také standard SFP28(25G)! S novými kabely získáte větší rychlost za stejnou cenu pomalejších DAC kabelů. Jedná se o vysoce nákladově efektivní způsob připojení dvou zařízení SFP / SFP

    622 Kč 

    s DPH

    514 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     3 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: A500003798

    MikroTik XS+DA0003 - SFP/SFP+/SFP28 DAC kabel, 3m

    Nové DAC kabely od MikroTiku podporující nejen SFP/SFP+ (1G/10G) ale také standard SFP28(25G)! S novými kabely získáte větší rychlost za stejnou cenu pomalejších DAC kabelů. Jedná se o vysoce nákladově efektivní způsob připojení dvou zařízení SFP / SFP

    840 Kč 

    s DPH

    694 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     5 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: 5291725

    MikroTik SFP optický modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G, 850nm

    S-85DLC05D je multimode Gigabitový SFP modul s vlnovou délkou 850nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 550m. Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile".

    373 Kč 

    s DPH

    308 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     0 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: 5291726

    MikroTik SFP optický modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G (pár)

    WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. Cena zahrnuje oba moduly pro výstavbu kompletního spoje. Pár Single Mode 1.25G SFP modulů

    1 525 Kč 

    s DPH

    1 260 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     1 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: A500002212

    MikroTik S+RJ10, RJ45 SFP+ 10/100/1000M/2.5G/5G/10G Metalický modul

    S+RJ10 je unikátní SFP+ modul, který dokáže komunikovat rychlostí 10Mbps až 10Gbps po ethernetovém kabelu. Zajímavou vlastností je schopnost 1Gbps linku až na vzdálenost 200m při instalaci mezi 2 stejné S+RJ10 moduly. Podpora rychlostí v závislosti

    1 400 Kč 

    s DPH

    1 157 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     2 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: A500004802

    MikroTik XQ+DA0001 - QSFP28 100GB DAC kabel, 1m

    Propojte libovolné dvě zařízení MikroTik s QSFP28 porty (CCR2216 & CRS504) se 100 Gigabitovým linkem bez jakýchkoliv problémů - tento pasivní kabel má na obou koncích integrované moduly typu QSFP28. Stačí jej zapojit a užívat si rychlost! Kabel je poměrně

    840 Kč 

    s DPH

    694 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     0 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: 52917251

    MikroTik SFP+ optický modul S+85DLC03D, MM, 300m, 10G, 850nm

    S+85DLC03D je 10G SFP+ multimode transceiver s dvěma LC konektory, 850nm vlnovou délkou s možností připojení až na vzdálenost 300m

    1 244 Kč 

    s DPH

    1 028 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     0 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: A500002571

    MikroTik 1.25G SFP optický modul S-C53DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1530nm, 2x LC

    S-C53DLC40D je singlemode 1.25G SFP CWDM modul s vlnovou délkou 1530nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 40km. Co všechno Vám CWDM ve vaší síti umožní? - Zvýšit efektivitu stávajících optických tras - Škálovatelnost a snadnou instalac

    747 Kč 

    s DPH

    617 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     0 ks

    Externí sklad:

     3 ks

    Kód: A500003922

    MikroTik XS+31LC10D optický modul SFP/SFP+/SFP28, SM, 10km, 1/10/25G, 1310nm

    XS+31LC10D je singlemode SFP/SFP+/SFP28 modul s maximální propustností 25 Gbps, podporující i nižší rychlosti 1 Gbps i 10 Gbps s vlnovou délkou 1310nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10km. Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky o

    2 602 Kč 

    s DPH

    2 150 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     1 ks

    Externí sklad:

     0 ks

    Kód: A500002574

    MikroTik 1.25G SFP optický modul S-C59DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1590nm, 2x LC

    S-C59DLC40D je singlemode 1.25G SFP CWDM modul s vlnovou délkou 1590nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 40km. Co všechno Vám CWDM ve vaší síti umožní? - Zvýšit efektivitu stávajících optických tras - Škálovatelnost a snadnou instalac

    747 Kč 

    s DPH

    617 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     0 ks

    Externí sklad:

     4 ks

    Kód: A500002562

    MikroTik CWDM-CHASSIS-2, Rackové šasi pro 2x CWDM-MUX8A, 1U

    MikroTik CWDM-CHASSIS-2 je kovové 1U šasi do 19" datového rozvaděče s dvěma sloty pro přichycení 8-portových MUX/DEMUX modulů (CWDM-MUX8A). Technické parametry: Fyzické charakteristiky Velikost: 19" Výška [mm]: 45

    1 275 Kč 

    s DPH

    1 054 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     0 ks

    Externí sklad:

     2 ks

    Kód: A500004799

    MikroTik QSFP28 optický modul XQ+85MP01D, SM, 100m, 100G

    XQ+85MP01D je Multimode QSFP28 modul s maximální propustností 100 Gbps, 4 kanály po 25 Gbps, jedním 12-vláknovým MPO konektorem pro spojení až na vzdálenost 100 m. Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výr

    1 929 Kč 

    s DPH

    1 594 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     0 ks

    Externí sklad:

     17 ks

    Kód: A500004138

    MikroTik SFP28 pár optických modulů XS+2733LC15D, SM, 15km, 1/10/25G (2ks v balení)

    XS+2733LC15D je kit dvou kusů singlemode SFP28 modulů s přenosovou rychlostí až 25 Gbps (zpětně kompatibilní i s 10G i 1G), se simplexním optickým konektorem typu LC a výkonem na trasu o délce až 15km. Vlnové délky modulů jsou 1270/1330nm (Tx/Rx) a 1330/1

    7 590 Kč 

    s DPH

    6 273 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     0 ks

    Externí sklad:

     2 ks

    Kód: A500002570

    MikroTik 1.25G SFP optický modul S-C51DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1510nm, 2x LC

    S-C51DLC40D je singlemode 1.25G SFP CWDM modul s vlnovou délkou 1510nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 40km. Co všechno Vám CWDM ve vaší síti umožní? - Zvýšit efektivitu stávajících optických tras - Škálovatelnost a snadnou instalac

    747 Kč 

    s DPH

    617 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     0 ks

    Externí sklad:

     2 ks

    Kód: 5291724

    MikroTik SFP optický modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G, 1310nm

    S-31DLC20D je singlemode Gigabitový SFP modul s vlnovou délkou 1310nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 20km. Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile".

    499 Kč 

    s DPH

    412 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     2 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: A500002573

    MikroTik 1.25G SFP optický modul S-C57DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1570nm, 2x LC

    S-C57DLC40D je singlemode 1.25G SFP CWDM modul s vlnovou délkou 1570nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 40km. Co všechno Vám CWDM ve vaší síti umožní? - Zvýšit efektivitu stávajících optických tras - Škálovatelnost a snadnou instalac

    747 Kč 

    s DPH

    617 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     0 ks

    Externí sklad:

     2 ks

    Kód: 52917252

    MikroTik SFP 10/100/1000M metalický modul S-RJ01, RJ-45, 100m, 1.25Gbps

    MikroTik S-RJ01 je RJ45 SFP 10/100/1000M metalický modul, kompatibilní s většiny SFP porty, které jsou k dispozici u většiny síťových prvků.

    622 Kč 

    s DPH

    514 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     4 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: A500002561

    MikroTik SFP optický modul S-55DLC80D, SM, 80km, 1.25G, 1550nm, 2x LC

    S-55DLC80D je singlemode Gigabitový SFP modul s vlnovou délkou 1550nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 80km. Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile".

    778 Kč 

    s DPH

    643 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     0 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: A500002572

    MikroTik 1.25G SFP optický modul S-C55DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1550nm, 2x LC

    S-C55DLC40D je singlemode 1.25G SFP CWDM modul s vlnovou délkou 1550nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 40km. Co všechno Vám CWDM ve vaší síti umožní? - Zvýšit efektivitu stávajících optických tras - Škálovatelnost a snadnou instalac

    747 Kč 

    s DPH

    617 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     0 ks

    Externí sklad:

     4 ks

    Kód: A500002728

    MikroTik S+AO0005 propojovací aktivní optický kabel SFP/SFP+, 5m

    S+AO0005 je 5 metrový aktivní optický kabel. Je to vysoce efektivní cesta pro spojení dvou zařízení vybavených SFP/SFP+ porty na krátkou vzdálenost uvnitř datového rozvaděče nebo např. mezi sousedními rozvaděči. Kabel je podporován všemi MikroTik zaříz

    1 089 Kč 

    s DPH

    900 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     0 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: A500002560

    MikroTik SFP optický modul S-45/54LC80D, SM, 80km, 1.25G (pár)

    S-4554LC80D je prodáváno jako pár single mode WDM modulů s Gigabitovou rychlostí, jedním LC konektorem na každé straně a to na vzdálenost až 80km. Vlnové délky modulů jsou 1490 / 1550nm a 1550 / 1490nm. 1. modul: S-45LC80D 1.25G SM 80km TX 1490nm / RX

    1 929 Kč 

    s DPH

    1 594 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     0 ks

    Externí sklad:

     44 ks

    Kód: A500002575

    MikroTik 1.25G SFP optický modul S-C61DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1610nm, 2x LC

    S-C61DLC40D je singlemode 1.25G SFP CWDM modul s vlnovou délkou 1610nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 40km. Co všechno Vám CWDM ve vaší síti umožní? - Zvýšit efektivitu stávajících optických tras - Škálovatelnost a snadnou instalac

    747 Kč 

    s DPH

    617 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     0 ks

    Externí sklad:

     2 ks

    Kód: A500004800

    MikroTik QSFP28 optický modul XQ+31LC02D, SM, 2km, 100G

    XQ+31LC02D je Singlemode QSFP28 modul s maximální propustností 100 Gbps, 4 kanály, vlnovými délkami 1271nm, 1291nm, 1311nm, 1331nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 2 km. Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také s

    4 977 Kč 

    s DPH

    4 113 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     0 ks

    Externí sklad:

     11 ks

    Kód: A500004803

    MikroTik XQ+DA0003 - QSFP28 100GB DAC kabel, 3m

    Propojte libovolné dvě zařízení MikroTik s QSFP28 porty (CCR2216 & CRS504) se 100 Gigabitovým linkem bez jakýchkoliv problémů - tento pasivní kabel má na obou koncích integrované moduly typu QSFP28. Stačí jej zapojit a užívat si rychlost! Kabel je poměrně

    1 244 Kč 

    s DPH

    1 028 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     0 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kontaktujte nás!

    491 041 044