Mikrotik S-4554LC80D, pár SingleMode SFP modulů 1.25G, S-45LC80D + S-54LC80D, 80km, Single LC-konektor

Mikrotik S-4554LC80D, pár SingleMode SFP modulů 1.25G, S-45LC80D + S-54LC80D, 80km, Single LC-konektor
 
Výrobce
Mikrotik
Kód
A500002560
Part No.
S-4554LC80D
Dostupnost

Hlavní sklad:

> 5 ks

 

Externí sklad:

> 5 ks

 
Dostupnost na pobočkách

Hlavní sklad:

> 5 ks

 

Externí sklad:

> 5 ks

 
Vaše cena bez DPH
1 648.0 Kč
DPH
21%
Vaše cena s DPH
1 994.1 Kč
Záruka
24 měsíců
Objednat
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x

    Popis produktu

    Pár Single Mode 1.25G SFP modulů s vysokým rozsahem provozních teplot (-40C..+85C) a dosahem až 80km:

    1. modul: S-45LC80D 1.25G SM 80km TX 1490nm/ RX 1550nm, Single LC connector
    2. modul: S-54LC80D 1.25G SM 80km TX 1550nm / RX 1490nm,Single LC connector


    Technické parametry

    Konektory a rozhraní
    Konektory:   LC-connector
    Product code S-4554LC80D

    Optika
    Formát:   SFP
    Pro typ kabelu:   Single Mode
    Přenosová rychlost:   1.25G
    Dosah [km]:   80
    Wavelength 1490nm/R1550nm

    Stránky výrobce:

    https://mikrotik.com/

     

    Poslat info

    Dotaz k tomuto produktu

    Váš e-mail
    Dotaz

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář

    Nalezli jste chybu?

    Popis závady
    Váš e-mail

    Diskuse (0)

    Historie cen

    29.11.2018 30.11.2018 1.12.2018 4.12.2018 5.12.2018 6.12.2018 8.12.2018 12.12.2018 13.12.2018 14.12.2018 15.12.2018 18.12.2018 21.12.2018 22.12.2018 28.12.2018 29.12.2018 30.12.2018 1.1.2019 3.1.2019 4.1.2019 5.1.2019 9.1.2019 10.1.2019 12.1.2019 15.1.2019
    1 683.0 1 670.0 1 673.0 1 676.0 1 663.0 1 670.0 1 665.0 1 664.0 1 670.0 1 664.0 1 674.0 1 667.0 1 663.0 1 664.0 1 665.0 1 649.0 1 665.0 1 658.0 1 655.0 1 659.0 1 648.0 1 650.0 1 649.0 1 643.0 1 648.0

    Facebook Diskuse

     

    Související dokumenty

    Nedávno zobrazené

      K provozování našeho webu www.abctech.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...

      Kontaktujte nás!

      603 822 542

      604 143 262