MikroTik Cloud Router Switch CRS310-1G-5S-4S+IN

MikroTik Cloud Router Switch CRS310-1G-5S-4S+IN

Novinka

Cena bez DPH
3 730.0 Kč
DPH
21%
Cena s DPH
4 513.3 Kč
Dostupnost
Objednat
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x
Výrobce
Mikrotik
Kód
A500004577
Part No.
CRS310-1G-5S-4S+IN
Záruka
24 měsíců

    Popis produktu

    Optický Cloud Router Switch CRS310-1G-5S-4S+IN je vhodné řešení na stůl či do 19" racku a zároveň menšího centrálního optického switche, který nabízí 5x SFP s rychlostí 1G, 4x SFP+ s rychlostmi 1G/10G, 1x Gigabitový ethernetový port s podporou napájení pasivního PoE a konzolový RJ45 port. O výpočetní výkon se stará moderní ARM CPU v7, 256 MB RAM, které doplňuje aktivní chlazení na zadní straně. Switch lze napájet jak přes DC konektor, tak přes ethernetový port podporující pasivní PoE s napětím 18 - 57V DC.

    Výbava
    (4) 1G/10G (SFP+)
    (5) 1G (SFP)
    (1) 10/100/1000Mbps ethernet - s podporou PoE IN (18 - 57V DC)
    (1) konzolový RJ45 port
    Procesor 98DX226S, frekvence 800 MHz, ARM 32bit
    Paměť 256 MB RAM (DDR3)
    Uložiště 16 MB
    Operační systém RouterOS Level 5

    Obsah balení
    1x Zařízení
    2x Napájecí adaptér 24V / 1.2A
    1x Úchyty do 19" racku


    Technické parametry

    Konektory a rozhraní
    Rychlost LAN: (1) 10/100/1000Mbps
    Gigabit LAN: Ano
    Optické rozhraní: (5) 1000Mbps + (4) 10Gbps
    Sériový port: RJ45

    Napájení
    Napájení přes PoE: 18 .. 57V DC
    Typ napájení: PoE, DC konektor
    Typy PoE: PoE-In (pouze)
    Max. spotřeba energie [W]: 20
    Napájení přes konektor/svorkovnici: 18 .. 57V DC

    Fyzické charakteristiky
    Provedení: Desktop, Rackmount
    Počet "U" pozic: 1
    Ventilátory: (1) 40 x 40 mm
    Šasi: Kovové
    Tlačítka: Reset
    Provozní teplota [°C]: -40 až 70
    Šířka [mm]: 200
    Výška [mm]: 45
    Hloubka [mm]: 166

    Hardware
    CPU: 98DX226S
    Frekvence CPU [MHz]: 800
    Počet CPU jader: 1
    Interní uložiště [MB]: 16
    RAM [MB]: 256

    Software
    Web management: Ano
    Funkce: VLAN, QoS, DHCP snooping, L3
    Operační systém: RouterOS - L5
    Výchozí IP adresa: 192.168.88.1
    Výchozí jméno a heslo: admin / -

    Stránky výrobce:

    https://mikrotik.com/

     

    Poslat info

    Dotaz k tomuto produktu

    Váš e-mail
    Dotaz

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář

    Nalezli jste chybu?

    Popis závady
    Váš e-mail

    Historie cen

    26.4.2022 27.4.2022 28.4.2022 29.4.2022 30.4.2022 3.5.2022 4.5.2022 5.5.2022 6.5.2022 7.5.2022 10.5.2022 11.5.2022 12.5.2022 13.5.2022 14.5.2022 17.5.2022 18.5.2022 19.5.2022 20.5.2022 21.5.2022 23.5.2022 24.5.2022 25.5.2022 26.5.2022 27.5.2022
    3 668.0 3 693.0 3 743.0 3 775.0 3 767.0 3 782.0 3 769.0 3 776.0 3 758.0 3 766.0 3 829.0 3 823.0 3 878.0 3 865.0 3 844.0 3 825.0 3 800.0 3 779.0 3 787.0 3 763.0 3 779.0 3 756.0 3 712.0 3 749.0 3 730.0

    Související dokumenty

    Datasheet EN
    CRS310-1G-5S-4SIN2.pdf

    Související produkty

    RB/GPOE je pasivní Gigabitový POE injektor pro napájení jednotek RouterBOARD po ethernetu s napájecím rozsahem 9 až 48V a LED indikací a maximálním proudem 2A. Technické parametry; Typ produktu: PoE injektor; Fyzické charakteristiky; Provozní teplota

    85.0 Kč 

    bez DPH

    102.9 Kč 

    s DPH

    Montážní sada Triton M6 je sada k přichycení prvků do datových rozvaděčů nebo montážních rámů. Obsah balení: - 4x plovoucí matici - 4x šroub - 4x plastovou podložku.

    14.8 Kč 

    bez DPH

    17.9 Kč 

    s DPH

    Single Mode SFP modul 1.25G, 1550nm, Dual LC-connector, DDM s vysokým rozsahem provozních teplot (-40C..+85C) a dosahem až 80km. Technické parametry Konektory a rozhraní Konektory: Dual-LC Product code S-55DLC80D Optika Formát: SFP Pro

    450.0 Kč 

    bez DPH

    544.5 Kč 

    s DPH

    Akce

    -29%

    WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. Cena zahrnuje oba moduly pro výstavbu kompletního spoje. Pár Single Mode 1.25G SFP modulů

    1 315.0 Kč 

    bez DPH

    1 591.1 Kč 

    s DPH

    SFP-10G-LR je singlemode 10G SFP+ modul s vlnovou délkou 1310nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10km. Modul je "cisco compatibile" a je kompatibilní téměř se všemi aktivními prvky. Technické parametry Fyzické charakteristiky Pro

    465.0 Kč 

    bez DPH

    562.7 Kč 

    s DPH

    Nedávno zobrazené

      K provozování našeho webu www.abctech.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...

      Kontaktujte nás!

      491 041 044