Cena

Štítky

Filtr skladu

Sklad:

Parametrický filtr

Podrobné vyhledávání

Nedávno zobrazené

    Maxlink

    Aktivní filtry

     
    Zrušit filtry
     
    68 produktů
    3 stránky
     
     
    Kód: 5291593

    Anténa MaxLink dipol všesměrová 5dBi 2,4GHz, 1m RG174, magnet, RSMA

    Všesměrová anténa 5dBi dodávaná s magnetickým stojánkem a 1m dlouhým kabelem zakončeným konektorem RSMA male. Anténa je vhodná pro vybudování vnitřní sítě v domácnosti. Technické parametry; Bezdrátové vlastnosti; MIMO, SISO: 1 x 1; VSWR: < 1,9;

    161 Kč 

    s DPH

    133 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     8 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: 5295259

    UbiBracket univerzální polohovací držák na zeď nebo stožár pro všechny Loco a NanoStation

    UbiBracket univerzální polohovací držák na zeď nebo stožár pro všechny NanoStation a Loco. Držák lze uchytit na trubku do průměru 60mm. Kompatibilní s následujícími produkty: Ubiquiti: NanoStation2; NanoStationM2; NanoStation2 Loco; NanoStationM2

    160 Kč 

    s DPH

    132 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     10 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: A500002008

    MaxLink PI15 PoE injektor - 802.3af, 48V, 0.32A, 15,4W, 1Gbit, napájecí kabel

    MaxLink PI15 je velmi kvalitní Gigabitový POE injektor s jedním výstupním POE portem pro napájení zařízení s podporou 802.3af s maximální spotřebou až 15,4W. Napájení je vedeno po vodičích 4,5 (+) a 7,8 (-). Napájecí injektor je vhodný zejména pro

    334 Kč 

    s DPH

    276 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     2 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: A500001708

    MaxLink PI30 PoE injektor - 802.3af/at, 55V, 550mA, 30W, 1Gbit

    MaxLink PI30 je velmi kvalitní Gigabitový POE injektor s jedním výstupním POE portem pro napájení zařízení s podporou 802.3af/at s maximální spotřebou až 30W. Napájení je vedeno po vodičích 4,5 (+) a 7,8 (-). Napájecí injektor je vhodný zejména pro napáje

    363 Kč 

    s DPH

    300 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

    Na cestě 18.04.2024

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: A500000069

    Spojka N female na N female přímá

    Kvalitní spojka s konektory N-female a N-female. Vhodné pro spojení dvou RF kabelů. Technické parametry Bezdrátové vlastnosti Bezdrátové frekvence: 0 až 6 GHz Konektory a rozhraní Konektory: N female - N female

    51 Kč 

    s DPH

    42 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     7 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: A500004815

    MaxLink 10G SFP+ AOC optický kabel, aktivní, DDM, 15m

    MaxLink 10G SFP+ AOC kabel, aktivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného příslušenství (například optické patch kabely). Aktiv

    997 Kč 

    s DPH

    824 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     2 ks

    Externí sklad:

     20 ks

    Kód: A500005208

    MaxLink 10G SFP+ optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1330/Rx1270nm, 20km, 1x LC konektor, DDM

    ML-S+3327-20 je singlemode 10G SFP+ WDM modul pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 1330/1270nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 20km. Modul je "cisco compatibile" a je kompatibilní témě

    525 Kč 

    s DPH

    434 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     2 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: A500005190

    MaxLink 10G SFP+ optický modul, MM, 850nm, 300m, průmyslový -40C+85C, 2x LC konektor, DDM

    ML-S+85Dout-03 je multimode 10G SFP+ modul s vlnovou délkou 850nm, dvěmi LC konektory, broušením typu UPC a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 300m. Modul je "cisco compatibile" a je kompatibilní téměř se všemi aktivními prvky. Průmyslová verze SFP mo

    316 Kč 

    s DPH

    261 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     2 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: 529432

    Maxlink venkovní AluBox - hliníková vodotěsná univerzální montážní krabice pro MikroTik RouterBoard

    ALUBOX je vodotěsná montážní krabice s krytím IP56 s instalací na stožár určená pro montáž MikroTik RouterBOARD RB433 ale také i menší jako jsou RB411 / RB711 / RB911 a RB912. Krabice je osazena 1 průchodkou pro datové a RF kabely. Vnitřní rozměry krab

    772 Kč 

    s DPH

    638 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     4 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: A500005191

    MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1550/Rx1310nm, 3km, průmyslový -40C+85C, 1x LC konektor, DDM

    WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. Modul je kompatibilní se všemi aktivními pr

    204 Kč 

    s DPH

    169 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     7 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: A500005192

    MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1310/Rx1550nm, 3km, průmyslový -40C+85C, 1x LC konektor, DDM

    WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. Modul je kompatibilní se všemi aktivními pr

    198 Kč 

    s DPH

    164 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     7 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: A500003539

    MaxLink DIN30 PoE injektor - 12-48VDC, 802.3af/at, 55V, 550mA, 30W, 1Gbit

    MaxLink MAXPIDIN30 je aktivní PoE injektor s montáží na DIN lištu se vstupním DC napájením 12 až 48V a vestavěným měničem napětí. Výstupem tohoto zdroje je Gigabitový port s podporou 802.3af/at PoE (55V) určeným pro WiFi, VoIP či bezdrátová pojítka. PoE j

    1 542 Kč 

    s DPH

    1 274 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     15 ks

    Externí sklad:

     24 ks

    Kód: A500005183

    MaxLink MAXPI15FE PoE injektor - 802.3af, 24W, 10/100Mbps

    MaxLink MAXPI15FE je velmi jednoduchý 100Mbps PoE injektor s jedním výstupním POE portem pro napájení zařízení s podporou 802.3af s maximální spotřebou až 24W, výstupním napětím 48V a proudem 0,5A. Maximálně udávaný výkon 24W je kompromisem mezi 802.3af (

    200 Kč 

    s DPH

    165 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     1 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: A500002426

    MaxLink držák na stožár pro MikroTik wAP jednotky

    ML-WAP-H je vylepšená možnost držení jakékoliv MikroTik wAP jednotky na stožáru o průměru 20 až 65mm, která oproti plastovému nebo kovovému stahovacímu pásku umožňuje elevaci a stabilnější držení. Pro nainstalování MaxLink držáku na wAP jednotku není

    323 Kč 

    s DPH

    267 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     4 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: A500003623

    MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, 0,5m

    MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného příslušenství (například optické patch kabely). Kvali

    282 Kč 

    s DPH

    233 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     0 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: A500005206

    MaxLink 10G SFP+ optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1270/Rx1330nm, 10km, 1x LC konektor, DDM

    ML-S+2733-10 je singlemode 10G SFP+ WDM modul pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 1270/1330nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 10km. Modul je "cisco compatibile" a je kompatibilní témě

    537 Kč 

    s DPH

    444 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     0 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: A500005207

    MaxLink 10G SFP+ optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1330/Rx1270nm, 10km, 1x LC konektor, DDM

    ML-S+3327-10 je singlemode 10G SFP+ WDM modul pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 1330/1270nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 10km. Modul je "cisco compatibile" a je kompatibilní témě

    537 Kč 

    s DPH

    444 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     0 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: A500005202

    MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1310/Rx1550nm, 3km, 1x LC konektor, DDM

    WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. Modul je kompatibilní se všemi aktivními pr

    186 Kč 

    s DPH

    154 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     0 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: A500005203

    MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1550/Rx1310nm, 3km, 1x LC konektor, DDM

    WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. Modul je kompatibilní se všemi aktivními pr

    186 Kč 

    s DPH

    154 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     1 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: A500005204

    MaxLink 10G SFP+ optický modul, průmyslový -40°C +85°C, SM, 1310nm, 10km, 2x LC konektor, DDM

    ML-S+31Dout-10 je singlemode 10G SFP+ modul s vlnovou délkou 1310nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10km. Modul je "cisco compatibile" a je kompatibilní téměř se všemi aktivními prvky. Benefitem tohoto produktu je vyšší odolnost proti mr

    507 Kč 

    s DPH

    419 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     1 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: A500006074

    MaxLink PI30W PoE injektor - 802.3af/at, 52V, 580mA, 30W, 1Gbit, bílý

    MaxLink PI30W je velmi kvalitní Gigabitový POE injektor bílé barvy s jedním výstupním POE portem pro napájení zařízení s podporou 802.3af/at s maximální spotřebou až 30W. Napájení je vedeno po vodičích 4,5 (+) a 7,8 (-). Napájecí injektor je vhodný zejmén

    312 Kč 

    s DPH

    258 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     2 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: A500003622

    MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, 0,2m

    MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného příslušenství (například optické patch kabely). Kvali

    313 Kč 

    s DPH

    259 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     2 ks

    Externí sklad:

     20 ks

    Kód: 52916623

    Anténa MaxLink dipol všesměrová 10dBi 2,4GHz, RSMA

    Všesměrová anténa 10dBi zakončená konektorem RSMA male. Anténa je vhodná pro vybudování vnitřní sítě v domácnosti. Technické parametry; Bezdrátové vlastnosti; MIMO, SISO: 1 x 1; VSWR: < 1,9; Bezdrátové frekvence: 2.4 GHz; Vyzařovací úhel - H. pol.

    189 Kč 

    s DPH

    156 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     0 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: A500001709

    MaxLink PI60v2 PoE injektor - 802.3af/at/bt, 55V, 1.1A, 60W, 1Gbit, napájecí kabel

    MaxLink PI60v2 je velmi kvalitní Gigabitový POE injektor s jedním výstupním POE portem pro napájení zařízení s podporou 802.3af/at/bt s maximální spotřebou až 60W. Pro lepší rozložení proudové zátěže probíhá napájení po všech 4 párech vodičů. Součástí

    650 Kč 

    s DPH

    537 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     10 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kontaktujte nás!

    491 041 044