Cena

Štítky

Filtr skladu

Sklad:

Parametrický filtr

Podrobné vyhledávání

Nedávno zobrazené

    Sítě optické

    Aktivní filtry

     
    Zrušit filtry
     
    148 produktů
    7 stránek
     
     
    Kód: A500001713

    Masterlan DROPX optický kabel - 12vl 9/125, SM, LSZH, černá, G657A2, 1m

    Optický kabel Masterlan DROPX je kvalitní DROP kabel pro rozmanité využití. Kabel lze použít pro vnitřní, ale i venkovní instalace. Plášt kabelu je typu LSZH (nízkodýmový, bezhalogení) a je z UV stabilního materiálu. S kabelem se pracuje velmi dobře vzhle

    20 Kč 

    s DPH

    16 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     0 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: 509964

    Masterlan optická spojka SC-SC, UPC, Singlemode, Duplex

    Masterlan duplexní optická spojka pro konektory SC s broušením UPC, singlemode. Slouží pro propojení např. dvou optických patch cordů. Technické parametry Optika Průměr jádra [µm]: 9/125 Pro typ kabelu: Single Mode Typ broušení: UPC Konektor

    20 Kč 

    s DPH

    16 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     > 50 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: A500001652

    Masterlan optická spojka SC-SC, APC, Singlemode, Duplex

    Masterlan duplexní optická spojka pro konektory SC s broušením APC, singlemode. Slouží pro propojení např. dvou optických patch cordů. Technické parametry Optika Průměr jádra [µm]: 9/125 Pro typ kabelu: Single Mode Typ broušení: APC

    28 Kč 

    s DPH

    23 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     4 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: 509962

    Masterlan optická spojka SC-SC, UPC, Singlemode, Simplex

    Masterlan simplexní optická spojka pro konektory SC s broušením UPC, singlemode. Slouží pro propojení např. dvou optických patch cordů. Technické parametry Optika Průměr jádra [µm]: 9/125 Pro typ kabelu: Single Mode Typ broušení: UPC Konekto

    15 Kč 

    s DPH

    13 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     29 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: A500000095

    Masterlan optická spojka SC-SC, APC, Singlemode, Simplex

    Masterlan simplexní optická spojka pro konektory SC s broušením APC, singlemode. Slouží pro propojení např. dvou optických patch cordů. Technické parametry Optika Průměr jádra [µm]: 9/125 Pro typ kabelu: Single Mode Typ broušení: APC Konekto

    15 Kč 

    s DPH

    13 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     0 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: A500004264

    Masterlan optický pigtail, SCupc, Singlemode 9/125, G.652.D, 1.5m

    Masterlan optický pigtail vhodný pro zakončení vlákna v optické vaně. Použité optické vlákno je singlemode 9/125 typu G.652.D. Pigtail je osazen jedním SC konektorem s broušením ferule typu UPC. Délka kabelu 1,5 m. Technické parametry Optika Typ

    29 Kč 

    s DPH

    24 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     23 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: A500002850

    Masterlan optický patch cord, LCupc/LCapc, Simplex, Singlemode 9/125, 1m

    Masterlan optický patch cord je vhodný pro propojení aktivních zařízení k pasivnímu (optický rozvaděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Použité singlemode 9/125 vlákno je typu G.657.A2 a je zakončeno LC konektory

    75 Kč 

    s DPH

    62 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     0 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: A500002853

    Masterlan optický patch kabel, LCupc/SCapc, Simplex, Singlemode 9/125, 1m

    Optický patch cord je vhodný pro propojení aktivních zařízení k pasivnímu (optický rozvaděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Použité singlemode 9/125 vlákno je typu G.657.A2 a je zakončeno SC konektorem na stran

    77 Kč 

    s DPH

    64 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     0 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: 509966

    Masterlan optická spojka LC-LC, UPC, Singlemode, Duplex

    Masterlan duplexní optická spojka pro konektory LC s broušením UPC, singlemode. Slouží pro propojení např. dvou optických patch cordů. Technické parametry Optika Průměr jádra [µm]: 9/125 Pro typ kabelu: Single Mode Typ broušení: PC Konektory

    28 Kč 

    s DPH

    23 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     > 50 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: A500004783

    Masterlan FBOX4SC - FTTH optická zásuvka, 4xSC simplex, 8 vláken

    Masterlan FBOX4SC je optická zásuvka na omítku s hloubkou pouhých 29mm. Je ideálním produktem pro budování metropolitních sítí typu FTTH (Fiber To The Home). Umožňuje ukončit vlákna na konektorech typu 4x SC simplex (4x LC duplex nebo 4x E2000 simplex).

    80 Kč 

    s DPH

    66 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     1 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: A500005464

    Masterlan FBOXSCLCD2+2 - FTTH optická zásuvka, 2xSC/LC duplex + 2x otvor

    Masterlan FBOXSCLCD2+2 je optická zásuvka na omítku s výškou pouhých 25mm. Je ideálním produktem pro budování metropolitních sítí typu FTTH (Fiber To The Home). Umožňuje ukončit vlákna na konektorech typu 2x SC simplex/ 2x LC duplex nebo 2x E2000 simplex.

    110 Kč 

    s DPH

    91 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     1 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: A500005522

    Masterlan optická spojka LC-LC, UPC, Singlemode, Quad

    Masterlan quad optická spojka pro konektory LC s broušením UPC, singlemode. Slouží pro propojení např. dvou optických patch cordů. Technické parametry Optika Průměr jádra [µm]: 9/125 Pro typ kabelu: Single Mode Typ broušení: UPC Konektory a

    76 Kč 

    s DPH

    63 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     1 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: A500005547

    Masterlan AA optický venkovní patch cord 5m, LCupc/LCupc, Simplex, Singlemode 9/125

    Masterlan optický venkovní patch cord vhodný pro venkovní instalace, například na propojení bezdrátového pojítka, které má optický port a datového rozvaděče. Plášť kabelu je vyroben z kvalitního UV stabilního materiálu odolném proti UV záření. Uvnitř kabe

    394 Kč 

    s DPH

    326 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     3 ks

    Externí sklad:

     4 ks

    Kód: A500004937

    Masterlan FTTH optický spojovací box pro 8x SC, včetně kazety a spojek

    FTTHBOX81 je venkovní kompaktní box na stěnu či stožár, má ochranu IP65 a je vhodný pro ukončení/spojování optického kabelu v koncovém vchodu při výstavbě FTTH sítích. Dvířka boxu je možné zajistit imbusovým šroubem a dvěma plastovými úchyty. Uvnitř boxu

    427 Kč 

    s DPH

    353 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     3 ks

    Externí sklad:

     3 ks

    Kód: A500004054

    Masterlan optická spojka LC-LC, UPC, Multimode OM4, Duplex

    Duplexní optická spojka pro konektory LC s broušením UPC, multimode OM4. Slouží pro propojení např. dvou optických patch cordů. Kompatibilní s OM2/3. Technické parametry Optika Průměr jádra [µm]: 50/125 (OM4) Pro typ kabelu: Multi Mode Typ brou

    121 Kč 

    s DPH

    100 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     7 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: A500002856

    Masterlan optický patch kabel, LCapc/SCupc, Simplex, Singlemode 9/125, 1m

    Optický patch cord je vhodný pro propojení aktivních zařízení k pasivnímu (optický rozvaděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Použité singlemode 9/125 vlákno je typu G.657.A2 a je zakončeno SC konektorem na stran

    77 Kč 

    s DPH

    64 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     2 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: A500002864

    Masterlan optický kabel, LCupc/SCapc, Duplex, Singlemode 9/125, 3m

    Optický patch cord je vhodný pro propojení aktivních zařízení k pasivnímu (optický rozvaděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Použitá singlemode 9/125 vlákna jsou typu G.657.A2 a jsou zakončena SC konektory na st

    162 Kč 

    s DPH

    134 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     6 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: A500003892

    Masterlan AE optický venkovní patch cord 5m, LCupc/LCupc, Duplex, Singlemode 9/125

    Masterlan optický venkovní patch cord vhodný pro venkovní instalace, například na propojení bezdrátového pojítka, které má optický port a datového rozvaděče. Plášť kabelu je vyroben z kvalitního UV stabilního materiálu odolném proti UV záření. Uvnitř kabe

    558 Kč 

    s DPH

    461 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     12 ks

    Externí sklad:

     0 ks

    Kód: A500002854

    Masterlan optický patch kabel, LCupc/SCapc, Simplex, Singlemode 9/125, 2m

    Optický patch cord je vhodný pro propojení aktivních zařízení k pasivnímu (optický rozvaděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Použité singlemode 9/125 vlákno je typu G.657.A2 a je zakončeno SC konektorem na stran

    85 Kč 

    s DPH

    70 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     5 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: A500002863

    Masterlan optický patch kabel, LCupc/SCapc, Duplex, Singlemode 9/125, 2m

    Optický patch cord je vhodný pro propojení aktivních zařízení k pasivnímu (optický rozvaděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Použitá singlemode 9/125 vlákna jsou typu G.657.A2 a jsou zakončena SC konektory na st

    196 Kč 

    s DPH

    162 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     3 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: A500004786

    Masterlan optická vana 12x SC Simplex, patch panel vč. kazety, 1U, 19", černá

    Optická vana s výškou 1U do 19" racku v černé barvě, hloubkou pouhých 20,5 cm má přední čelo vybaveno otvory pro až 12 SC simplex nebo 12 LC duplex optických konektorů. Optická vana umožňuje na zadní straně namontování až 4 průchodek (nejsou součástí bale

    789 Kč 

    s DPH

    652 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     2 ks

    Externí sklad:

     0 ks

    Kód: A500006563

    Masterlan AAv2 optický venkovní patch cord, LCupc/LCupc, Duplex, Singlemode 9/125, 10m

    Masterlan optický venkovní patch cord vhodný pro venkovní instalace, například na propojení bezdrátového pojítka, které má optický port a datového rozvaděče. Plášť kabelu je vyroben z kvalitního UV stabilního materiálu. Uvnitř kabelu jsou dva aramidové ta

    1 003 Kč 

    s DPH

    829 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     0 ks

    Externí sklad:

     21 ks

    Kód: A500006564

    Masterlan AAv2 optický venkovní patch cord, LCupc/LCupc, Duplex, Singlemode 9/125, 5m

    Masterlan optický venkovní patch cord vhodný pro venkovní instalace, například na propojení bezdrátového pojítka, které má optický port a datového rozvaděče. Plášť kabelu je vyroben z kvalitního UV stabilního materiálu. Uvnitř kabelu jsou dva aramidové ta

    724 Kč 

    s DPH

    598 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     0 ks

    Externí sklad:

     31 ks

    Kód: A500006568

    Masterlan PEv2 optický venkovní patch cord, LCupc/LCupc, Duplex, Singlemode 9/125, 15m

    Masterlan optický venkovní patch cord vhodný pro venkovní instalace, například na propojení bezdrátového pojítka, které má optický port a datového rozvaděče. Plášť kabelu je vyroben z kvalitního UV stabilního PE materiálu. Uvnitř kabelu jsou dva aramidové

    780 Kč 

    s DPH

    645 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     2 ks

    Externí sklad:

     3 ks

    Kontaktujte nás!

    491 041 044