Status

Řadit podle

vzestupně sestupně

Filtr skladu

Sklad

Podrobné vyhledávání

4 produkty
1 stránka

Položek na stránku:

 
 
Kód: A500004789

RB5009 je zcela nová řada RouterBOARDů, která přichází s pasivním chlazením, inovativním až futuristickým designem a vysokým výkonem (o 60 - 90 % vyšší než RB4011) o který se zasluhuje 64bit ARM architektura procesoru s taktem 1400 MHz, 1GB RAM typu DDR4

5 984.0 Kč 

bez DPH

7 240.6 Kč 

s DPH

Kód: A500004797

MikroTik Cloud Smart Switch CSS610-8P-2S+IN je managovatelný, 8-portový Gigabitový PoE Switch s dvěma SFP+ sloty (zpětně kompatibilní i se SFP moduly), bez ventilátoru a kitem pro přichycení do 19" racku. Switch disponuje 140W PoE budgetem pro napájení až

4 664.0 Kč 

bez DPH

5 643.4 Kč 

s DPH

Kód: A500004798

MikroTik Cloud Router Switch CRS518-16XS-2XQ-RM je výbavou nadupaný páteřní switch pro vaši síť a je vybaven 2× QSFP28 (100 Gbps), 16× SFP28 (1/10/25 Gbps), jedním 10/100Mbps metalickým portem určený pouze pro management, konzolovým RJ45 portem, dvěmi Hot

32 820.0 Kč 

bez DPH

39 712.2 Kč 

s DPH

Kód: A500004799

XQ+85MP01D je Multimode QSFP28 modul s maximální propustností 100 Gbps, 4 kanály po 25 Gbps, jedním 12-vláknovým MPO konektorem pro spojení až na vzdálenost 100 m. Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výr

1 818.0 Kč 

bez DPH

2 199.8 Kč 

s DPH

 
 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • B

    Bazar

  • A

    Akce

  • HL

    - Hlavní sklad
  • EXT

    - Externí sklad
  • je skladem

    na cestě

    částečně skladem

    není skladem

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)

K provozování našeho webu www.abctech.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...

Kontaktujte nás!

491 041 044