Status

Řadit podle

vzestupně sestupně

Filtr skladu

Sklad

Podrobné vyhledávání

3 produkty
1 stránka

Položek na stránku:

 
 
Kód: A500004481

DS-P7001-08 je GPON OLT jednotka, která nabízí 8 GPON portů a podporuje až 128 klientů na port, celkově až 1024 souběžných klientů (ONT) s fyzickými linkami do vzdálenosti 20 km. Kromě toho nabízí i 2x SFP+ a 1 Gigabitový ethernet jako uplink, 1 Gigabitov

32 930.0 Kč 

bez DPH

39 845.3 Kč 

s DPH

Kód: A500004482

TP-Link XC220-G3v je Gigabitový GPON router s 802.11ac WiFi, dvěmi fixními anténami , 4x Gigabit LAN a integrovanou bránou pro VoIP volání. Router je ideální zařízení pro FTTH (fiber to the home) instalaci. Jedná se o ONU jednotku s jedním optickým portem

1 056.0 Kč 

bez DPH

1 277.8 Kč 

s DPH

Kód: A500004483

Gigabitový GPON terminál/převodník mezi sítí typu GPON a Gigabitovým ethernetem, ideální zařízení pro FTTH (fiber to the home) instalaci. Jedná se o ONU jednotku s jedním optickým portem typu SC s APC broušením, dosahem 20 km, vlnovou délkou 1310/1490 nm

356.0 Kč 

bez DPH

430.8 Kč 

s DPH

 
 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • B

    Bazar

  • A

    Akce

  • HL

    - Hlavní sklad
  • EXT

    - Externí sklad
  • je skladem

    na cestě

    částečně skladem

    není skladem

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)

K provozování našeho webu www.abctech.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...

Kontaktujte nás!

491 041 044