Status

Řadit podle

vzestupně sestupně

Filtr skladu

Sklad

Podrobné vyhledávání

3 produkty
1 stránka

Položek na stránku:

 
 
Kód: A500003922

XS+31LC10D je singlemode SFP/SFP+/SFP28 modul s maximální propustností 25 Gbps, podporující i nižší rychlosti 1 Gbps i 10 Gbps s vlnovou délkou 1310nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10km. Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky o

2 563.0 Kč 

bez DPH

3 101.2 Kč 

s DPH

Kód: A500003949

RBGESP je Gigabitová přepěťová ochrana ethernetu pro ochranu proti přepětí s jedním ethernetovým portem z druhé strany vyvedeným kabelem s RJ45 konektorem a zemnícím kabelem zakončeným očkem. Tato nová verze přepěťové ochrany je dodávána s venkovním pouzd

523.0 Kč 

bez DPH

632.8 Kč 

s DPH

Kód: A500003950

KNOT je skutečně univerzální zařízení s širokou škálou možností připojení a podporou protokolů či rozhraní. Jedná se o IoT Gateway, která využívá technologií Narrow Band a CAT-M, které jsou vzhledem k velmi nízké měsíční ceně (oproti LTE) a nízké šířce vy

1 786.0 Kč 

bez DPH

2 161.1 Kč 

s DPH

 
 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • B

    Bazar

  • A

    Akce

  • HL

    - Hlavní sklad
  • EXT

    - Externí sklad
  • je skladem

    na cestě

    částečně skladem

    není skladem

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)

K provozování našeho webu www.abctech.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...

Kontaktujte nás!

491 041 044