Sítě optické

Řadit podle

vzestupně sestupně

Cena

Status

Filtr skladu

Sklad

Podrobné vyhledávání

20 produktů
2 stránky

Položek na stránku:

 
 
Kód: 5099513

Optický pigtail je optické vlákno na jedné straně zakončené pevně připojeným konektorem. Slouží k ukončování optických kabelů svařováním. Při svařování se speciální svářečkou volná strana pigtailu pevné připevní k přivedenému kabelu. Pigtaily se

35.0 Kč 

bez DPH

42.4 Kč 

s DPH

Kód: 509966

Spojka je určená pro spojení dvou konektorů LC pro singlemode vlákna. Spojka optických konetorů LC/LC - PC, singlemode, duplex; Spojka je určená pro spojení dvou konektorů LC. Zpětný útlum: <=0.2dB; 500 zapojení: 0.2dB maximální nárust útlumu;

26.0 Kč 

bez DPH

31.5 Kč 

s DPH

Kód: A500000926

Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy. Technické parametry: Délka: 0,5m; Konektory: LC - LC; Patchcord: Duplexní; Typ vlákna:

50.0 Kč 

bez DPH

60.5 Kč 

s DPH

Kód: 509877

Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy. Technické parametry: Délka: 5m; Konektory: ST - SC; Patchcord: Duplexní; Typ vlákna:

90.0 Kč 

bez DPH

108.9 Kč 

s DPH

Kód: 509878

Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy. Technické parametry: Délka: 1m; Konektory: SC - SC; Patchcord: Duplexní; Typ vlákna:

95.0 Kč 

bez DPH

115.0 Kč 

s DPH

Kód: 509964

Optická spojka sloužící ke spojení patchkabelů a okonektorovaných vláken nebo kabelů. Spojky se většinou osazují do nástěnných rozvaděčů, zásuvek nebo optických van. Technické parametry: Konektor: SC - SC; Typ: Single Mode; Model: Duplex; Zpětný

12.0 Kč 

bez DPH

14.5 Kč 

s DPH

Kód: A500000381

Čistící tyčinka je jednoduchý nástroj pro čištění ferulí o průměru 1,25 mm. Tyčinka umožňuje čistit ferule v zařízeních nebo konektorů ve spojkách, ALE pomocí dodávaného přípravku i konektorů LC/MU přímo na vláknech nebo patch cordech. Vložením

590.0 Kč 

bez DPH

713.9 Kč 

s DPH

Kód: A500000382

Čistící tyčinka je jednoduchý nástroj pro čištění ferulí o průměru 2,5 mm. Tyčinka umožňuje čistit ferule v zařízeních nebo konektorů ve spojkách, ALE pomocí dodávaného přípravku i konektorů SC/ST/FC/E2000 přímo na vláknech nebo patch cordech.

590.0 Kč 

bez DPH

713.9 Kč 

s DPH

Kód: A500000407

Popis produktu: Venkovní spojka pro propojení nebo odbočení optických kabelů (tras) s kapacitou max. 48 vláken. Spojka obsahuje 2 kazety každá pro max. 24 optických vláken. Spojka ve venkovním provedení s krytím IP68 je určena k montáži na zeď nebo

650.0 Kč 

bez DPH

786.5 Kč 

s DPH

Kód: A500000447

.151”/.178”/.134”/.139”/.190”; 3.84/4.52/3.40/3.53/4.83mm; Fiber Optic ST, SC, LC connectors.

320.0 Kč 

bez DPH

387.2 Kč 

s DPH

Kód: A500000727

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli funkci DDM. Modul je kompatibilní se všemi aktivními pr

150.0 Kč 

bez DPH

181.5 Kč 

s DPH

Kód: A500000728

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli funkci DDM. Modul je kompatibilní se všemi aktivními pr

150.0 Kč 

bez DPH

181.5 Kč 

s DPH

Kód: A500000729

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli funkci DDM. Modul je kompatibilní se všemi aktivními pr

150.0 Kč 

bez DPH

181.5 Kč 

s DPH

Kód: A500000730

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli funkci DDM. Modul je kompatibilní se všemi aktivními pr

150.0 Kč 

bez DPH

181.5 Kč 

s DPH

Kód: A500000925

Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy. Technické parametry: Délka: 0,25m; Konektory: LC - LC; Patchcord: Duplexní; Typ vlákna:

50.0 Kč 

bez DPH

60.5 Kč 

s DPH

Kód: A500000095

Spojka optických konetorů SC/SC - APC, singlemode, simplex; Spojka je určená pro spojení dvou konektorů SC. Zpětný útlum: <=0.2dB; 500 zapojení: 0.2dB maximální nárust útlumu; Teplota: -40oC až +85oC.

15.0 Kč 

bez DPH

18.2 Kč 

s DPH

Kód: 509892

Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy. Technické parametry: Délka: 3m; Konektory: LC - SC; Patchcord: Duplexní; Typ vlákna:

105.0 Kč 

bez DPH

127.1 Kč 

s DPH

Kód: 509899

Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy. Technické parametry: Délka: 2m; Konektory: ST - SC; Patchcord: Duplexní; Typ vlákna:

75.0 Kč 

bez DPH

90.8 Kč 

s DPH

 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • B

    Bazar

  • A

    Akce

  • HL

    - Hlavní sklad
  • EXT

    - Externí sklad
  • je skladem

    na cestě

    částečně skladem

    není skladem

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)

K provozování našeho webu www.abctech.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...

Kontaktujte nás!

603 822 542

604 143 262