Ubiquiti Wave-AP, UISP Wave Access Point

Ubiquiti Wave-AP, UISP Wave Access Point
 
13 225 Kč
10 930 Kč bez DPH

Hlavní sklad:

 2 ks

Externí sklad:

 > 50 ks

Wave Access Point je 60GHz point-to-multipoint (PtMP) vysílací jednotka s vestavěnou 5 GHz zálohou (WiFi 6 - 802.11ax) od Ubiquiti Networks s dosahem až do vzdálenosti 8 km proti Wave LR nebo 5 km proti menší jednotce Wave Nano a je ideální pro poskytovatVíce

Výrobce:Ubiquiti Networks
Kód

A500005052

Part No.

Wave-AP

Záruka
24 měsíců
DPH
21%
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x
 

Možná vás bude zajímat

5
  Kód Název produktu Výrobce Status     Cena s DPH Cena bez DPH Dostupnost  
Ochranný sprej proti sněhu a námraze WX2100 A500001195 Ochranný sprej proti sněhu a námraze WX2100
OEM
 
1 125 Kč
930 Kč bez DPH
Ubiquiti Wave-Nano, UISP Wave Nano A500005051 Ubiquiti Wave-Nano, UISP Wave Nano
Ubiquiti Networks
 
7 277 Kč
6 014 Kč bez DPH
Masterlan AE optický venkovní patch cord 20m, LCupc/LCupc, Duplex, Singlemode 9/125 A500003895 Masterlan AE optický venkovní patch cord 20m, LCupc/LCupc, Duplex, Singlemode 9/125
Masterlan
 
1 278 Kč
1 056 Kč bez DPH
Ubiquiti Wave-LR, UISP Wave Long-Range A500005053 Ubiquiti Wave-LR, UISP Wave Long-Range
Ubiquiti Networks
 
9 851 Kč
8 141 Kč bez DPH
Solarix kabel CAT5E FTP drát 100m PE venkovní, SXKD-5E-FTP-PE A500005002 Solarix kabel CAT5E FTP drát 100m PE venkovní, SXKD-5E-FTP-PE
Solarix
 
1 261 Kč
1 042 Kč bez DPH

Popis a parametry

Wave Access Point je 60GHz point-to-multipoint (PtMP) vysílací jednotka s vestavěnou 5 GHz zálohou (WiFi 6 - 802.11ax) od Ubiquiti Networks s dosahem až do vzdálenosti 8 km proti Wave LR nebo 5 km proti menší jednotce Wave Nano a je ideální pro poskytovatele internetových služeb. Velice decentní zařízení je také vybaveno integrovanou GPS, Bluetooth pro jednoduché prvotní nastavení z mobilu přes UISP mobilní aplikaci, 2.5 Gigabitovým LAN portem s podporou PoE a SFP+ portem. LAN port je funkční pouze v případě nepoužití SFP+ portu. Zařízení podporuje pouze mód bridge a v 60GHz spektru podporuje 1080 i 2160 MHz šířku kanálu. Maximální udávaná propustnost výrobcem při 16 QAM je 5.4 Gbps (2.7 Gbps full duplex).

Klíčové vlastnosti
Kompaktní rozměry - 212 × 205 × 187 mm
Spektrum 60 GHz s nízkým rušením - 57 až 71 GHz
Dosah až 8 km, podpora až 15 klientů
Propustnost 5.4 Gbps (2.7 Gbps FD)
Podporuje poloviční šířku kanálů pro dosažení delší vzdálenosti nebo vyšší dostupnosti za horšího počasí
Podporované kanály: 58320, 59400, 60480, 61560, 62640, 63720, 64800, 65880, 66960, 68040, 69120, 70200 MHz- závisí na místě použití
2.5 Gigabitový LAN port s podporou pasivního PoE (24 nebo 48V DC) + (1) SFP+ (1/10 Gbps)
Vestavěná GPS
Nastavení přes web management a bluetooth - UISP mobilní aplikaci

Legislativa v ČR
Instalování a provozování pojítka je potřeba vykonávat v souladu s platným všeobecným oprávněním. Wave-AP je certifikováno podle normy ETSI EN 302 567 pro venkovní použití a určeno jako vysílač v instalacích bod - multibod. Podle písemného vyjádření ČTÚ je provoz těchto zařízení možný podle VO-R/12, řádku d3 tabulky b) technické parametry stanic. Pro použití platí omezení kmitočtového úseku na 57 - 66GHz.

Před uvedením pojítka do provozu je třeba jej nejprve zaregistrovat na portálu 60ghz.ctu.cz v souladu s VO-R/12.

Obsah balení
- Zařízení
- Držák s jemným lazením
- Napájecí PoE adaptér 48 V/0,65 A
- Napájecí kabel

Stránky výrobce:

https://www.ubnt.com/

Parametry

Bezdrátové vlastnosti

Přenosová rychlost - 5GHz [Mb/s]: 1200
Přenosová rychlost - 60GHz [Mb/s]: 5400
Šifrování: WPA2 AES
Vyzař. úhel v azimutové rovině (-6dB) [°]: 30
Vyzař. úhel v elevační rovině (-6dB) [°]: 4
Šířka kanálu [MHz]: 1080, 2160
Zisk antény [dBi]: 24

Rozhraní a konektory

GPS modul: Ano
Počet SFP portů 10Gbps: 1
Počet LAN portů 2500Mbps: 1
Ostatní: Bluetooth

Napájení

Max. spotřeba energie [W]: 24
Napájení přes PoE: 48V DC, 24V DC
Typ napájení: PoE

Fyzické charakteristiky

Odolnost proti větru [km/h]: 200
Provedení: Na stožár
Stupeň krytí: IPX6
Použití: Venkovní
Tlačítka: Reset
Provozní teplota [°C]: -40 až 60
Hmotnost [g]: 2300
Šířka [mm]: 212
Výška [mm]: 205
Hloubka [mm]: 187
Určeno na stožár o průměru [mm]: 25 až 76

Hardware

CPU: ARM Cortex A53
Frekvence CPU [MHz]: 1400
RAM [MB]: 512

Software

Operační systém: airOS GP
Operační mód: Bridge

Související dokumenty

Dotaz k produktu

Váš e-mail
Dotaz
Odeslat dotaz

Kontaktujte nás!

491 041 044