Ubiquiti UniFi switch USW-Pro-Max-16

Ubiquiti UniFi switch USW-Pro-Max-16

Novinka

7 105 Kč
5 872 Kč bez DPH

Hlavní sklad:

 0 ks

Externí sklad:

 0 ks

Ubiquiti Pro Max 16 je novým L3 switchem, který nabízí 4x 2.5 Gbps a 12x 1 Gbps porty. Pro připojení pomocí optického rozhraní jsou připraveny 2 SFP+ porty dosahující rychlosti až 10 Gb/s. Switch je napájen přes USB-C konektor 5V DC 25W. Etherlighting Více

Výrobce:Ubiquiti Networks
Kód

A500007076

Part No.

USW-Pro-Max-16

Záruka
24 měsíců
DPH
21%
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x
 

Možná vás bude zajímat

5
  Kód Název produktu Výrobce Status     Cena s DPH Cena bez DPH Dostupnost  
Montážní sada Triton M6 (4 ks) 508779 Montážní sada Triton M6 (4 ks)
Triton
 
18 Kč
15 Kč bez DPH
Patch kabel UTP CAT6, 0,5m - šedý 505700 Patch kabel UTP CAT6, 0,5m - šedý
PremiumCord
 
17 Kč
14 Kč bez DPH
MaxLink 10G SFP+ optický modul, MM, 850nm, 300m, 2x LC konektor, DDM A500005199 MaxLink 10G SFP+ optický modul, MM, 850nm, 300m, 2x LC konektor, DDM
Maxlink
 
260 Kč
215 Kč bez DPH
MaxLink 10G SFP+ optický modul, SM, 1310nm, 10km, 2x LC konektor, DDM A500005195 MaxLink 10G SFP+ optický modul, SM, 1310nm, 10km, 2x LC konektor, DDM
Maxlink
 
379 Kč
313 Kč bez DPH
Ubiquiti UniFi Etherlighting Patch kabel 0,15m, bílý A500006721 Ubiquiti UniFi Etherlighting Patch kabel 0,15m, bílý
Ubiquiti Networks
 
116 Kč
96 Kč bez DPH

Popis a parametry

Ubiquiti Pro Max 16 je novým L3 switchem, který nabízí 4x 2.5 Gbps a 12x 1 Gbps porty. Pro připojení pomocí optického rozhraní jsou připraveny 2 SFP+ porty dosahující rychlosti až 10 Gb/s. Switch je napájen přes USB-C konektor 5V DC 25W.

Etherlighting technologie
Switch podporuje technologii Etherlighting, která umožňuje barevně indikovat lokaci portu, linkovou rychlost, nadefinované typy zařízení, PoE status nebo barevně odlišit jednotlivé VLAN.

Správa přes UniFi Controller
Switch nemá webový management, ale je spravován centrálně pomocí UniFi Controlleru s podporou mobilní aplikace UniFi a nabízí rozsáhlou sadu pokročilých přepínacích protokolů a funkcí L2, včetně provozního režimu (přepínání, zrcadlení nebo agregace) na port. UniFi Network Controller a mobilní aplikace umožňují správcům konfigurovat a sledovat prakticky všechny funkce přepínače v grafickém uživatelském rozhraní odkudkoli.

Obsah balení
- Zařízení
- Napájecí DC adaptér
- Montážní set

*pro správnou funkci je doporučeno použít Ubiquiti UniFi Etherlighting Patch kabely

Stránky výrobce:

https://www.ubnt.com/

Parametry

Rozhraní a konektory

Počet SFP portů 10Gbps: 2
Počet LAN portů 1000Mbps: 12
Počet LAN portů 2500Mbps: 4
Ostatní: Dotykový displej

Napájení

Max. spotřeba energie [W]: 25
Napájení přes konektor/svorkovnici: 5V DC
Typ napájení: USB-C

Fyzické charakteristiky

Provedení: Desktop, Na zeď, Rackmount
Šasi: Kovové
Ventilátory: Bez ventilátoru
Tlačítka: Reset
Provozní teplota [°C]: -5 až 40
Šířka [mm]: 325
Výška [mm]: 44
Hloubka [mm]: 160

Obecné

Rychlost předávání paketů [Mpps]: 62
Rychlost přepínání [Gbps]: 84

Software

Management: UniFi Network
Funkce: VLAN, L3, DHCP snooping
Výchozí IP adresa: Dynamická z DHCP

Související dokumenty

Datasheet EN
Datasheet EN

Dotaz k produktu

Váš e-mail
Dotaz
Odeslat dotaz

Kontaktujte nás!

491 041 044