Ubiquiti Networks UF-WIFI - UFiber WiFi, Klientská jednotka, Wi-Fi, 802.11n, 4x Gbit RJ-45, GPON (SC/APC), černá

Ubiquiti Networks UF-WIFI - UFiber WiFi, Klientská jednotka, Wi-Fi, 802.11n, 4x Gbit RJ-45, GPON (SC/APC), černá

Novinka

Výrobce
Ubiquiti Networks
Kód
A500002889
Part No.
UF-WIFI
Dostupnost

Hlavní sklad:

není skladem

Externí sklad:

není skladem

Dostupnost na pobočkách

Hlavní sklad:

není skladem

Externí sklad:

není skladem

Vaše cena bez DPH
1 570.0 Kč
DPH
21%
Vaše cena s DPH
1 899.7 Kč
Záruka
24 měsíců
Objednat
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x

    Popis produktu

    UFiber WiFi má na vstupu GPON port s koncovkou SC/APC (WAN), výstupem jsou 4 Gbit ethernetové porty. Maximální rychlost pro downstream je 2,488 Gbps (RX) a pro upstream je 1,244 Gbps (TX) na rozhraní WAN.
    UFiber WiFi navíc podporuje Wi-Fi připojení dle standardu 802.11n, nemusíte tak přikupovat další Wi-Fi router.

    Dohled a správa nad jednotkami UFiber WiFi probíhá v softwaru UNMS (Ubiquiti Network Management System).
    UNMS je komplexní kontrolér pro centralizované řízení všech registrovaných 8-port UFiber OLT, 4-port UFiber OLT a jejich klientů UFiber Loco a UFiber Nano.

    Nabízí intuitivní webové rozhraní, rychlou konfiguraci zařízení, grafické přehledy pro efektivní sledování a odstraňování problémů. Největší výhodou jsou nulové licenční poplatky za používání softwaru.

    Důležité upozornění:
    Připojení jednotky UFiber Loco přímo do OLT může způsobit poškození optiky v zařízení UFiber Loco (nebo OLT) z důvodu velkého výstupního výkonu modulu UF-GP-B+ (cca 3dB). Povolený limit pro optický výkon na vstupu UFiber Loco je v rozmezí -8 dB až -28 dB.

    ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
    Rozhraní: 1 x GPON (SC/APC), 4 x RJ-45 1000Base-T
    Vlnová délka: 1310/1490 nm
    GPON standard: ITU G.984
    Rychlost datového přenosu: 2488 Mbps / 1244 Mbps (downstream / upstream)
    Wi-Fi: 802.11n, 2,4 GHz
    Napájení: 24 V pasivní PoE nebo 24V/0,5A napájecí adapter, příkon max. 7 W
    Provozní teplota: -10 až 45 °C
    Hmotnost: 190 g
    Rozměry: 126,34 x 126,09 x 31,65 mm

    Technické parametry:

    Výrobce: UBIQUITI NETWORKS
    Upřesnění typu: PON - GPON

    Technické detaily
    Rychlost portů: 1 Gb/s
    Vlnová délka (nm): 1490,1310

    Vstupy a výstupy
    RJ-45 (počet): 4

    Napájení
    Napájení (V): 24V, 0.5A GigE PoE

    Fyzické vlastnosti
    Hmotnost (kg): 0.190

    Stránky výrobce:

    https://www.ubnt.com/

     

    Poslat info

    Dotaz k tomuto produktu

    Váš e-mail
    Dotaz

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář

    Nalezli jste chybu?

    Popis závady
    Váš e-mail

    Diskuse (0)

    Historie cen

    7.6.2019 8.6.2019 11.6.2019 12.6.2019 13.6.2019 14.6.2019 15.6.2019 18.6.2019 19.6.2019 20.6.2019 21.6.2019 25.6.2019 27.6.2019 28.6.2019 4.7.2019 9.7.2019 10.7.2019 11.7.2019 12.7.2019 13.7.2019 16.7.2019 17.7.2019 18.7.2019 19.7.2019 20.7.2019
    1 578.0 1 569.0 1 572.0 1 562.0 1 561.0 1 564.0 1 565.0 1 569.0 1 572.0 1 578.0 1 564.0 1 557.0 1 555.0 1 543.0 1 555.0 1 569.0 1 572.0 1 571.0 1 566.0 1 569.0 1 566.0 1 572.0 1 575.0 1 574.0 1 570.0

    Facebook Diskuse

     

    Související produkty

    UFiber OLT nabízí 8 GPON portů a podporuje až 128 klientů na port, celkově až 1024 souběžných klientů s fyzickými linkami do vzdálenosti 20 km. Co se konektorů týče, UF-OLD má kromě 8 GPON portů také dva SFP+ porty s rychlostí 10G, jeden ethernetový po

    32 630.0 Kč 

    bez DPH

    39 482.3 Kč 

    s DPH

    UFiber OLT 4 nabízí 4 GPON porty a podporuje až 128 klientů na port, celkově až 512 souběžných klientů s fyzickými linkami do vzdálenosti 20 km. Co se konektorů týče, UF-OLT-4 má kromě 4 GPON portů také 1 SFP+ port s rychlostí 1/10G, jeden ethernetový

    20 680.0 Kč 

    bez DPH

    25 022.8 Kč 

    s DPH

    Nedávno zobrazené

      K provozování našeho webu www.abctech.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...

      Kontaktujte nás!

      603 822 542

      604 143 262