Sítě optické

Řadit podle

vzestupně sestupně

Cena

Status

Filtr skladu

Sklad

Podrobné vyhledávání

39 produktů
3 stránky

Položek na stránku:

 
 
Kód: A500002492

Ubiquiti Networks UOC-1 optický patch cord je vhodný pro propojení aktivních i pasivních optických prvků. Jedná se o multimode 50/125 (OM3) vlákna s průměrem 2mm, délkou 1m a LC-LC duplexními konektory. Technické parametry Fyzické charakteristiky

140.0 Kč 

bez DPH

169.4 Kč 

s DPH

Kód: A500002493

Ubiquiti Networks UOC-0.5 optický patch cord je vhodný pro propojení aktivních i pasivních optických prvků. Jedná se o multimode 50/125 (OM3) vlákna s průměrem 2mm, délkou 0,5m a LC-LC duplexními konektory. Technické parametry Fyzické charakterist

117.0 Kč 

bez DPH

141.6 Kč 

s DPH

Kód: A500002494

Ubiquiti Networks UOC-3 optický patch cord je vhodný pro propojení aktivních i pasivních optických prvků. Jedná se o multimode 50/125 (OM3) vlákna s průměrem 2mm, délkou 3m a LC-LC duplexními konektory. Technické parametry Fyzické charakteristiky

194.0 Kč 

bez DPH

234.7 Kč 

s DPH

Kód: A500003273

UF-ADAPTER-APC-50 optická spojka od Ubiquiti Networks simplexní s jedním SC konektorem na každé straně s broušením APC, určená pro singlemode kabely. Slouží pro propojení např. dvou optických patch cordů. Balení obsahuje 50 kusů těchto spojek. Technick

214.0 Kč 

bez DPH

258.9 Kč 

s DPH

Kód: A500002358

UF-RJ45-1G je Gigabitový SFP metalický modul s konektorem RJ45 pro metalický kabel s možností data rate 10/100/1000Mbps. Dosah modulu je 100m. Modul je primárně určen pro UniFi switche, kde není dostateční počet metalických portů. Technické parametry;

435.0 Kč 

bez DPH

526.4 Kč 

s DPH

Kód: A500002379

Moderní, elegantní průmyslový design, robustní řešení a vysoký výkon - to je U Fiber Loco, CPE jednotka pro GPON řešení. Oproti verzi UF-NANO u této jednotky chybí informační LED displej, namísto toho je vše potřebné zobrazeno na 3 stavových diodách -

1 072.0 Kč 

bez DPH

1 297.1 Kč 

s DPH

Kód: A500003290

Ubiquiti Networks UF-SM-PATCH-APC-APC optický patch cord je vhodný pro propojení aktivních zařízení k pasivnímu (optický rozvaděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Použité singlemode 9/125 vlákno je zakončeno SC

91.0 Kč 

bez DPH

110.1 Kč 

s DPH

Kód: A500002208

UF-SM-1G-S je sada singlemode 1G SFP WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1310 a 1550nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 3km. Moduly jsou kompatibilní se všemi

566.0 Kč 

bez DPH

684.9 Kč 

s DPH

Kód: A500003289

Ubiquiti Networks UF-SM-PATCH-UPC-APC optický patch cord je vhodný pro propojení aktivních zařízení k pasivnímu (optický rozvaděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Použité singlemode 9/125 vlákno je zakončeno SC

61.0 Kč 

bez DPH

73.8 Kč 

s DPH

Kód: A500002489

FC-SM-200 je 60ti metrový venkovní single mode optický kabel s 6ti předvyrobenými LC konektory na každé straně. Díky tomuto kabelu ušetříte náklady za zapůjčení optické svářečky a materiálu s tím spojeným. Kabel je vhodný např pro galvanické oddělení vnit

2 143.0 Kč 

bez DPH

2 593.0 Kč 

s DPH

Kód: A500002490

FC-SM-100 je 30ti metrový venkovní single mode optický kabel s 6ti předvyrobenými LC konektory na každé straně. Díky tomuto kabelu ušetříte náklady za zapůjčení optické svářečky a materiálu s tím spojeným. Kabel je vhodný např pro galvanické oddělení vnit

1 459.0 Kč 

bez DPH

1 765.4 Kč 

s DPH

Kód: A500001821

UBNT FiberPOE G2 je cenově dostupný, gigabitový, opticko-metalický, venkovní konvertor, jenž kromě převodu dat z optického vlákna na metalický kabel umí také napájení pomocí PoE. Oproti první generaci zvládne odolat větší většímu rozsahu teplot (-40 až 60

685.0 Kč 

bez DPH

828.9 Kč 

s DPH

Kód: A500002889

UF-WIFI je robustní, vysoce výkonná GPON klientská jednotka ONT s funkcí routeru*, čtyřmi Gbit ethernety a 300Mbps WiFi rozhraním. *Funkce routeru bude podporována v budoucí verzi firmware. Napájení Napájí se prostřednictvím pasivního PoE nebo adaptér

1 697.0 Kč 

bez DPH

2 053.4 Kč 

s DPH

Kód: A500002520

UDC-2 je propojovací kabel 2m dlouhý k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení na kratší vzdálenosti. Nízká cena, spotřeba a latence pro 10-Gigabit Ethernet případně Fiber Channel. Propojovací SFP/SFP+ kabel je plně v souladu se specifikacemi SFP+ MSA. Techni

544.0 Kč 

bez DPH

658.2 Kč 

s DPH

Kód: A500002521

UDC-1 je propojovací kabel 1m dlouhý k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení na kratší vzdálenosti. Nízká cena, spotřeba a latence pro 10-Gigabit Ethernet případně Fiber Channel. Propojovací SFP/SFP+ kabel je plně v souladu se specifikacemi SFP+ MSA. Techni

435.0 Kč 

bez DPH

526.4 Kč 

s DPH

Kód: A500002620

Moderní, elegantní průmyslový design, robustní řešení a vysoký výkon - to je U Fiber Loco, CPE jednotka pro GPON řešení. Informace o stavu zařízení Oproti verzi UF-NANO u této jednotky chybí informační LED displej, namísto toho je vše potřebné zobraze

5 151.0 Kč 

bez DPH

6 232.7 Kč 

s DPH

Kód: A500002621

Moderní, elegantní průmyslový design, robustní řešení a vysoký výkon - to je U Fiber Loco, CPE jednotka pro GPON řešení. Oproti verzi UF-NANO u této jednotky chybí informační LED displej, namísto toho je vše potřebné zobrazeno na 3 stavových diodách -

19 940.0 Kč 

bez DPH

24 127.4 Kč 

s DPH

Kód: A500002692

UFiber GPON SFP modul s označením UF-GP-C+ je určen do GPON slotů v OLT jednotce od Ubiquiti Networks. Jedná se o speciální SFP modul s asymetrickou rychlostí 2,5Gbps upload, 1,25Gbps download ve směru ke klientům. GPON SFP modul je zakončen SC

1 905.0 Kč 

bez DPH

2 305.0 Kč 

s DPH

 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • B

    Bazar

  • A

    Akce

  • HL

    - Hlavní sklad
  • EXT

    - Externí sklad
  • je skladem

    na cestě

    částečně skladem

    není skladem

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)

K provozování našeho webu www.abctech.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...

Kontaktujte nás!

491 041 044