Sítě optické

Řadit podle

vzestupně sestupně

Cena

Status

Filtr skladu

Sklad

Podrobné vyhledávání

32 produktů
2 stránky

Položek na stránku:

 
 
Kód: A500002379

Moderní, elegantní průmyslový design, robustní řešení a vysoký výkon - to je U Fiber Loco, CPE jednotka pro GPON řešení. Oproti verzi UF-NANO u této jednotky chybí informační LED displej, namísto toho je vše potřebné zobrazeno na 3 stavových diodách -

1 036.0 Kč 

bez DPH

1 253.6 Kč 

s DPH

Kód: A500002358

UF-RJ45-1G je Gigabitový SFP metalický modul s konektorem RJ45 pro metalický kabel s možností data rate 10/100/1000Mbps. Dosah modulu je 100m. Modul je primárně určen pro UniFi switche, kde není dostateční počet metalických portů. Technické parametry;

360.0 Kč 

bez DPH

435.6 Kč 

s DPH

Kód: A500002492

Ubiquiti Networks UOC-1 optický patch cord je vhodný pro propojení aktivních i pasivních optických prvků. Jedná se o multimode 50/125 (OM3) vlákna s průměrem 2mm, délkou 1m a LC-LC duplexními konektory. Technické parametry Fyzické charakteristiky

135.0 Kč 

bez DPH

163.4 Kč 

s DPH

Kód: A500002208

UF-SM-1G-S je sada singlemode 1G SFP WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1310 a 1550nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 3km. Moduly jsou kompatibilní se všemi

547.0 Kč 

bez DPH

661.9 Kč 

s DPH

Kód: A500001918

UF-NANO je kompaktní a zároveň robustně stavěný GPON koncový prvek s LED displejem pro zobrazení aktuální propustnosti / IP adresy a stavu ethernetu a optické linky. Rychlost PON linky je maximálně (Rx/Tx) 2.488 / 1.244Gbps, rychlost ethernetu je 10/100/1

1 582.0 Kč 

bez DPH

1 914.2 Kč 

s DPH

Kód: A500002489

FC-SM-200 je 60ti metrový venkovní single mode optický kabel s 6ti předvyrobenými LC konektory na každé straně. Díky tomuto kabelu ušetříte náklady za zapůjčení optické svářečky a materiálu s tím spojeným. Kabel je vhodný např pro galvanické oddělení vnit

2 071.0 Kč 

bez DPH

2 505.9 Kč 

s DPH

Kód: A500002889

UF-WIFI je robustní, vysoce výkonná GPON klientská jednotka ONT s funkcí routeru*, čtyřmi Gbit ethernety a 300Mbps WiFi rozhraním. *Funkce routeru bude podporována v budoucí verzi firmware. Napájení Napájí se prostřednictvím pasivního PoE nebo adaptér

1 640.0 Kč 

bez DPH

1 984.4 Kč 

s DPH

Kód: A500002918

UFiber Active Ethernet je gigabitový opticko-metalický převodník, který umožňuje poskytovatelům internetu dovést optický kabel k zákazníkovi a připojit jeho domácí síť bez potřeby zařízení s SFP slotem. Díky kompaktním rozměrům není problém umístit jej pr

633.0 Kč 

bez DPH

765.9 Kč 

s DPH

Kód: A500003225

UC-DAC-SFP+ je pasivní propojovací DAC kabel 0,5m dlouhý a slouží k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení s maximální propustností 10Gbps. Kabel je vyroben v bílé barvě s průměrem puhých 4,2mm a vodiče uvnitř kabelu jsou typu AWG30. Technické parametry

328.0 Kč 

bez DPH

396.9 Kč 

s DPH

Kód: A500002534

UF-SM-10G je singlemode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 1310nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 10km. Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP+ porty.

2 043.0 Kč 

bez DPH

2 472.0 Kč 

s DPH

Kód: A500002692

UFiber GPON SFP modul s označením UF-GP-C+ je určen do GPON slotů v OLT jednotce od Ubiquiti Networks. Jedná se o speciální SFP modul s asymetrickou rychlostí 2,5Gbps upload, 1,25Gbps download ve směru ke klientům. GPON SFP modul je zakončen SC

1 841.0 Kč 

bez DPH

2 227.6 Kč 

s DPH

Kód: A500002488

FC-SM-300 je 90ti metrový venkovní single mode optický kabel s 6ti předvyrobenými LC konektory na každé straně. Díky tomuto kabelu ušetříte náklady za zapůjčení optické svářečky a materiálu s tím spojeným. Kabel je vhodný např pro galvanické oddělení vnit

2 848.0 Kč 

bez DPH

3 446.1 Kč 

s DPH

Kód: A500002490

FC-SM-100 je 30ti metrový venkovní single mode optický kabel s 6ti předvyrobenými LC konektory na každé straně. Díky tomuto kabelu ušetříte náklady za zapůjčení optické svářečky a materiálu s tím spojeným. Kabel je vhodný např pro galvanické oddělení vnit

1 410.0 Kč 

bez DPH

1 706.1 Kč 

s DPH

Kód: A500002491

UF-SM-10G-S je sada singlemode 10G SFP+ WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1270 a 1330nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 10km. Moduly jsou kompatibilní se všemi Ubiqui

3 826.0 Kč 

bez DPH

4 629.5 Kč 

s DPH

Kód: A500002493

Ubiquiti Networks UOC-0.5 optický patch cord je vhodný pro propojení aktivních i pasivních optických prvků. Jedná se o multimode 50/125 (OM3) vlákna s průměrem 2mm, délkou 0,5m a LC-LC duplexními konektory. Technické parametry Fyzické charakterist

113.0 Kč 

bez DPH

136.7 Kč 

s DPH

Kód: A500002494

Ubiquiti Networks UOC-3 optický patch cord je vhodný pro propojení aktivních i pasivních optických prvků. Jedná se o multimode 50/125 (OM3) vlákna s průměrem 2mm, délkou 3m a LC-LC duplexními konektory. Technické parametry Fyzické charakteristiky

187.0 Kč 

bez DPH

226.3 Kč 

s DPH

Kód: A500002519

UDC-3 je propojovací kabel 3m dlouhý k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení na kratší vzdálenosti. Nízká cena, spotřeba a latence pro 10-Gigabit Ethernet případně Fiber Channel. Propojovací SFP/SFP+ kabel je plně v souladu se specifikacemi SFP+ MSA. Techni

605.0 Kč 

bez DPH

732.1 Kč 

s DPH

Kód: A500002520

UDC-3 je propojovací kabel 3m dlouhý k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení na kratší vzdálenosti. Nízká cena, spotřeba a latence pro 10-Gigabit Ethernet případně Fiber Channel. Propojovací SFP/SFP+ kabel je plně v souladu se specifikacemi SFP+ MSA.

526.0 Kč 

bez DPH

636.5 Kč 

s DPH

 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • B

    Bazar

  • A

    Akce

  • HL

    - Hlavní sklad
  • EXT

    - Externí sklad
  • je skladem

    na cestě

    částečně skladem

    není skladem

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)

K provozování našeho webu www.abctech.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...

Kontaktujte nás!

603 822 542

604 143 262