Cena

Štítky

Filtr skladu

Sklad:

Parametrický filtr

Podrobné vyhledávání

Nedávno zobrazené

    Sítě optické

    Sítě optické

    Aktivní filtry

     
    Zrušit filtry
     
    58 produktů
    3 stránky
     
     
    Kód: A500002358

    Ubiquiti UACC-CM-RJ45-1G (UF-RJ45-1G), 1G Metalický Modul

    UACC-CM-RJ45-1G (dříve UF-RJ45-1G) je Gigabitový SFP metalický modul s konektorem RJ45 pro metalický kabel s možností data rate 10/100/1000Mbps. Dosah modulu je 100m. Modul je primárně určen pro UniFi switche, kde není dostateční počet metalických portů.

    434 Kč 

    s DPH

    359 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     4 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: A500001821

    Ubiquiti FiberPoE G2, F-POE, venkovní optický konvertor s PoE

    UBNT FiberPOE G2 je cenově dostupný, gigabitový, opticko-metalický, venkovní konvertor, jenž kromě převodu dat z optického vlákna na metalický kabel umí také napájení pomocí PoE. Oproti první generaci zvládne odolat větší většímu rozsahu teplot (-40 až 60

    714 Kč 

    s DPH

    590 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     1 ks

    Externí sklad:

     0 ks

    Kód: A500003273

    Ubiquiti UF-ADAPTER-APC-50 - UFiber Adapter APC, 50-pack

    UF-ADAPTER-APC-50 optická spojka od Ubiquiti Networks simplexní s jedním SC konektorem na každé straně s broušením APC, určená pro singlemode kabely. Slouží pro propojení např. dvou optických patch cordů. Balení obsahuje 50 kusů těchto spojek. Technick

    206 Kč 

    s DPH

    170 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     14 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: A500003440

    Ubiquiti UFiber Instant GPON ONU optický modul

    UF-Instant je GPON SFP modul s jedním SC konektorem a je určený do Ubiquiti jednotek řady EdgeSwitch, EdgeRouter, UniFi Switch a USG nebo s produkty UF-AE a F-POE-G2. Modul je určený pro trasy dlouhé až 20km a je schopen komunikovat s OLT jednotkou asymet

    995 Kč 

    s DPH

    822 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     0 ks

    Externí sklad:

     41 ks

    Kód: A500004769

    Ubiquiti UF-WiFi6 - UFiber WiFi6 GPON CPE

    UFiber WiFi6 GPON CPE je WiFi 6 GPON klientská jednotka s vysokorychlostním GPON vstupním portem schopným dosáhnout rychlosti 2.4 Gbps pro download a 1.2 Gbps pro upload. UF-WiFi6 má 4x Gigabitový ethernet a 1x GPON WAN port pro připojení optické linky až

    2 546 Kč 

    s DPH

    2 104 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     2 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: A500002379

    Ubiquiti UF-LOCO - U Fiber LOCO, GPON

    Moderní, elegantní průmyslový design, robustní řešení a vysoký výkon - to je U Fiber Loco, CPE jednotka pro GPON řešení. Oproti verzi UF-NANO u této jednotky chybí informační LED displej, namísto toho je vše potřebné zobrazeno na 3 stavových diodách -

    1 118 Kč 

    s DPH

    924 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     0 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: A500002493

    Ubiquiti UOC-0.5 - Unifi ODN Cable, 0,5m - optický patch kabel, multimode, LC-LC

    Ubiquiti Networks UOC-0.5 optický patch cord je vhodný pro propojení aktivních i pasivních optických prvků. Jedná se o multimode 50/125 (OM3) vlákna s průměrem 2mm, délkou 0,5m a LC-LC duplexními konektory. Technické parametry Fyzické charakterist

    127 Kč 

    s DPH

    105 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     0 ks

    Externí sklad:

     20 ks

    Kód: A500004805

    Ubiquiti UACC-AOC-SFP10-30M, AOC kabel, 10 Gbps, 30m

    Aktivní optický kabel typu Multi Mode slouží pro přímé propojení dvou SFP+ portů s linkovou rychlostí 10 Gbps. Tento ultratenký (3mm) optický kabel má délku 30 m ale je k dispozici i v dalších variantách. Kabel je ideální pro vytváření spojení mezi switch

    1 615 Kč 

    s DPH

    1 335 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     0 ks

    Externí sklad:

     37 ks

    Kód: A500001918

    Ubiquiti UF-NANO - U Fiber, Nano, GPON CPE

    UF-NANO je kompaktní a zároveň robustně stavěný GPON koncový prvek s LED displejem pro zobrazení aktuální propustnosti / IP adresy a stavu ethernetu a optické linky. Rychlost PON linky je maximálně (Rx/Tx) 2.488 / 1.244Gbps, rychlost ethernetu je 10/100/1

    1 709 Kč 

    s DPH

    1 412 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     0 ks

    Externí sklad:

     24 ks

    Kód: A500005566

    Ubiquiti UACC-DAC-SFP10-0.5M, DAC kabel, 10 Gbps, 0.5m

    Pasivní DAC kabel slouží pro přímé propojení dvou SFP+ portů s linkovou rychlostí 10 Gbps. Tento kabel má délku 0,5 m ale je k dispozici i v dalších variantách. Kabel je ideální pro vytváření krátkých spojení mezi switchy či routery, které poskytují rychl

    351 Kč 

    s DPH

    290 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     1 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: A500005567

    Ubiquiti UACC-AOC-SFP10-10M, AOC kabel, 10 Gbps, 10m

    Aktivní optický kabel typu Multi Mode slouží pro přímé propojení dvou SFP+ portů s linkovou rychlostí 10 Gbps. Tento ultratenký (3mm) optický kabel má délku 10 m ale je k dispozici i v dalších variantách. Kabel je ideální pro vytváření spojení mezi switch

    1 118 Kč 

    s DPH

    924 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     0 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: A500005568

    Ubiquiti UACC-AOC-SFP28-30M, AOC kabel, 25 Gbps, 30m

    Aktivní optický kabel typu Multi Mode slouží pro přímé propojení dvou SFP28 portů s linkovou rychlostí 25 Gbps. Tento ultratenký (3mm) optický kabel má délku 30 m ale je k dispozici i v dalších variantách. Kabel je ideální pro vytváření spojení mezi switc

    2 609 Kč 

    s DPH

    2 156 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     0 ks

    Externí sklad:

     4 ks

    Kód: A500005569

    Ubiquiti UACC-AOC-SFP28-20M, AOC kabel, 25 Gbps, 20m

    Aktivní optický kabel typu Multi Mode slouží pro přímé propojení dvou SFP28 portů s linkovou rychlostí 25 Gbps. Tento ultratenký (3mm) optický kabel má délku 20 m ale je k dispozici i v dalších variantách. Kabel je ideální pro vytváření spojení mezi switc

    2 208 Kč 

    s DPH

    1 825 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     0 ks

    Externí sklad:

     17 ks

    Kód: A500005570

    Ubiquiti UACC-DAC-SFP10-1M, DAC kabel, 10 Gbps, 1m

    Pasivní DAC kabel slouží pro přímé propojení dvou SFP+ portů s linkovou rychlostí 10 Gbps. Tento kabel má délku 1 m ale je k dispozici i v dalších variantách. Kabel je ideální pro vytváření krátkých spojení mezi switchy či routery, které poskytují rychlos

    384 Kč 

    s DPH

    317 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     0 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: A500005571

    Ubiquiti UACC-AOC-SFP10-5M, AOC kabel, 10 Gbps, 5m

    Aktivní optický kabel typu Multi Mode slouží pro přímé propojení dvou SFP+ portů s linkovou rychlostí 10 Gbps. Tento ultratenký (3mm) optický kabel má délku 5 m ale je k dispozici i v dalších variantách. Kabel je ideální pro vytváření spojení mezi switchy

    962 Kč 

    s DPH

    795 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     0 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: A500005270

    Ubiquiti UISP-Box, UISP venkovní box pro router nebo switch

    Velice kompaktní venkovní box od Ubiquiti Networks s krytím IPX6 je určený na stěnu či stožár (35 až 60mm) a je speciálně vyrobený pro router (UISP-R) nebo switch (UISP-S). Box je uzpůsobený tak, že stačí umístit router a zapojit UISP napájecí TransPort k

    1 650 Kč 

    s DPH

    1 364 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     0 ks

    Externí sklad:

     9 ks

    Kód: A500005560

    Ubiquiti UACC-AOC-SFP28-10M, AOC kabel, 25 Gbps, 10m

    Aktivní optický kabel typu Multi Mode slouží pro přímé propojení dvou SFP28 portů s linkovou rychlostí 25 Gbps. Tento ultratenký (3mm) optický kabel má délku 10 m ale je k dispozici i v dalších variantách. Kabel je ideální pro vytváření spojení mezi switc

    2 111 Kč 

    s DPH

    1 745 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     0 ks

    Externí sklad:

     46 ks

    Kód: A500005561

    Ubiquiti UACC-AOC-SFP28-5M, AOC kabel, 25 Gbps, 5m

    Aktivní optický kabel typu Multi Mode slouží pro přímé propojení dvou SFP28 portů s linkovou rychlostí 25 Gbps. Tento ultratenký (3mm) optický kabel má délku 5 m ale je k dispozici i v dalších variantách. Kabel je ideální pro vytváření spojení mezi

    1 862 Kč 

    s DPH

    1 539 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     0 ks

    Externí sklad:

     6 ks

    Kód: A500005562

    Ubiquiti UACC-DAC-SFP28-5M, DAC kabel, 25 Gbps, 5m

    Pasivní DAC kabel slouží pro přímé propojení dvou SFP28 portů s linkovou rychlostí 25 Gbps. Tento kabel má délku 5 m ale je k dispozici i v dalších variantách. Kabel je ideální pro vytváření krátkých spojení mezi switchy či routery, které poskytují rychlo

    1 367 Kč 

    s DPH

    1 130 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     0 ks

    Externí sklad:

     28 ks

    Kód: A500005563

    Ubiquiti UACC-DAC-SFP28-3M, DAC kabel, 25 Gbps, 3m

    Pasivní DAC kabel slouží pro přímé propojení dvou SFP28 portů s linkovou rychlostí 25 Gbps. Tento kabel má délku 3 m ale je k dispozici i v dalších variantách. Kabel je ideální pro vytváření krátkých spojení mezi switchy či routery, které poskytují rychlo

    962 Kč 

    s DPH

    795 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     0 ks

    Externí sklad:

     50 ks

    Kód: A500005564

    Ubiquiti UACC-DAC-SFP28-1M, DAC kabel, 25 Gbps, 1m

    Pasivní DAC kabel slouží pro přímé propojení dvou SFP28 portů s linkovou rychlostí 25 Gbps. Tento kabel má délku 1 m ale je k dispozici i v dalších variantách. Kabel je ideální pro vytváření krátkých spojení mezi switchy či routery, které poskytují rychlo

    639 Kč 

    s DPH

    528 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     0 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: A500005565

    Ubiquiti UACC-DAC-SFP28-0.5M, DAC kabel, 25 Gbps, 0.5m

    Pasivní DAC kabel slouží pro přímé propojení dvou SFP28 portů s linkovou rychlostí 25 Gbps. Tento kabel má délku 0,5 m ale je k dispozici i v dalších variantách. Kabel je ideální pro vytváření krátkých spojení mezi switchy či routery, které poskytují rych

    606 Kč 

    s DPH

    501 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     0 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: A500006822

    Ubiquiti UOC-5 - Unifi ODN Cable, 5m - optický patch kabel, multimode, LC-LC

    Ubiquiti UOC-5 optický patch cord je vhodný pro propojení aktivních i pasivních optických prvků. Jedná se o multimode 50/125 (OM3) vlákna s průměrem 2mm, délkou 5m a LC-LC duplexními konektory. Technické parametry Optika Počet vláken: 2 Typ vlák

    237 Kč 

    s DPH

    196 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     0 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: A500006823

    Ubiquiti UACC-OM-MM-1G-D-2 (UF-MM-1G) - U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack

    UF-MM-1G je multimode 1G SFP modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 850nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 550m. Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP porty. Balení ob

    434 Kč 

    s DPH

    359 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     0 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kontaktujte nás!

    491 041 044