Ubiquiti AF60-XR, UISP airFiber 60 XR, cena za 1kus

Cena bez DPH
22 940.0 Kč
DPH
21%
Cena s DPH
27 757.4 Kč
Dostupnost
Objednat
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x
Výrobce
Ubiquiti Networks
Kód
A500005045
Part No.
AF60-XR
Záruka
24 měsíců

    Popis produktu

    AirFiber 60 XR (AF60-XR) je 60GHz point-to-point (PtP) zařízení od Ubiquiti Networks s dlouhým dosahem až do vzdálenosti 15+km a je ideální pro poskytovatele internetových služeb, kteří chtějí maximalizovat rychlost propojení bodů s nákladově efektivním zařízením. Jednotka je vybavena také integrovaným GPS modulem a rozhraním Bluetooth pro snadné nastavení pomocí mobilní aplikace. Velkým benefitem je také 5GHz záloha, která využívá pro příjem signálu parabolu, kdy zisk antény pro 5GHz činí 26dBi.

    Klíčové vlastnosti
    Spektrum 60GHz s nízkým rušením - 57 až 71 GHz
    Podporované kanály: 58320, 59400, 60480, 61560, 62640, 63720, 64800, 65880, 66960, 68040, 69120 MHz - podpora závisí na regulaci v použité zemi
    Podporované šířky 60 GHz kanálů: 2160, 1080 MHz
    Parabolická anténa s vysokým ziskem
    5GHz záloha využívající parabolickou anténu - 26 dBi (7° / 7°)
    Dosah 15+km - závisí na regulaci v použité zemi
    Propustnost až 2.5 Gbps
    10G SGP+ port
    Vestavená GPS
    Podpora plánování v aplikaci ISP Design Center
    Jednoduché nastavení mobilní aplikací skrze Bluetooth

    Legislativa v ČR
    Instalování a provozování pojítka je potřeba vykonávat v souladu s platným všeobecným oprávněním. AF60-XR je certifikováno podle normy ETSI EN 302 217 a určeno pro pevné vysokorychlostní spoje typu bod-bod. Provoz těchto zařízení je tak možný podle VO-R/12, řádků d5 a d6 tabulky b) technické parametry stanic.

    Všeobecné oprávnění č. VO-R/12
    Před uvedením pojítka do provozu je třeba jej nejprve zaregistrovat na portálu 60ghz.ctu.cz v souladu s VO-R/12.

    Obsah balení
    - Zařízení (jednotka s radomem)
    - Parabolická anténa
    - Napájecí PoE adaptér 48V / 0.65A
    - Napájecí kabel
    - Držák

    Stránky výrobce:

    https://www.ubnt.com/

     

    Poslat info

    Dotaz k tomuto produktu

    Váš e-mail
    Dotaz

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář

    Nalezli jste chybu?

    Popis závady
    Váš e-mail

    Historie cen

    13.1.2023 17.1.2023 18.1.2023 19.1.2023 20.1.2023 21.1.2023 25.1.2023 26.1.2023 27.1.2023 28.1.2023 31.1.2023 1.2.2023 2.2.2023 3.2.2023 4.2.2023
    23 640.0 23 480.0 23 390.0 23 070.0 23 320.0 23 060.0 23 070.0 23 020.0 22 960.0 22 990.0 22 940.0 22 980.0 22 910.0 22 850.0 22 940.0

    Související dokumenty

    Datasheet EN
    af60-xr_ds.pdf

    Související produkty

    Sprej WX2100 je unikátním řešením ochrany anténních systémů proti námraze a ulpívání sněhu na anténách, anténních radomech a všude tam, kde by námraza nebo nalepený sníh mohly ovlivnit přenosové parametry provozovaného rádiového spoje. Základem

    877.0 Kč 

    bez DPH

    1 061.2 Kč 

    s DPH

    Optický venkovní patch cord vhodný pro venkovní instalace, například na propojení bezdrátového pojítka, které má optický port a datového rozvaděče. Plášť kabelu je vyroben z kvalitního UV stabilního materiálu odolném proti UV záření. Uvnitř kabelu jsou dv

    1 173.0 Kč 

    bez DPH

    1 419.3 Kč 

    s DPH

    UF-SM-10G je singlemode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 1310nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 10km. Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP+ porty.

    1 850.0 Kč 

    bez DPH

    2 238.5 Kč 

    s DPH

    SFP-10G-LR je singlemode 10G SFP+ modul s vlnovou délkou 1310nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10km. Modul je "cisco compatibile" a je kompatibilní téměř se všemi aktivními prvky. Technické parametry Fyzické charakteristiky Pro

    465.0 Kč 

    bez DPH

    562.7 Kč 

    s DPH

    Parametry

    Bezdrátové vlastnosti

    Bezdrátová frekvence: 5 GHz, 60 GHz
    Přenosová rychlost - 5GHz [Mb/s]: 866
    Přenosová rychlost - 60GHz [Mb/s]: 2500
    Šifrování: WPA2 AES
    Typ antény: Vestavěná
    Druh antény: Směrová
    Šířka kanálu [MHz]: 1080, 2160

    Rozhraní a konektory

    GPS modul: Ano
    Počet SFP portů 10Gbps: 1
    Počet LAN portů 1000Mbps: 1
    Ostatní: Bluetooth

    Napájení

    Max. spotřeba energie [W]: 24
    Napájení přes PoE: 48V DC
    Typ napájení: PoE

    Fyzické charakteristiky

    Tlačítka: Reset
    Provozní teplota [°C]: -40 až 55
    Hmotnost [kg]: 8,6
    Šířka [mm]: 664
    Výška [mm]: 779
    Hloubka [mm]: 383
    Určeno na stožár o průměru [mm]: 40 až 80

    Hardware

    CPU: ARM Cortex A53
    Frekvence CPU [MHz]: 1400
    Počet CPU jader: 4
    RAM [MB]: 1024

    Software

    Operační systém: airOS GP

    Nedávno zobrazené

      K provozování našeho webu www.abctech.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...

      Kontaktujte nás!

      491 041 044