TP-Link XZ000-G3 GPON ONU jednotka

TP-Link XZ000-G3 GPON ONU jednotka

Novinka

Cena bez DPH
356.0 Kč
DPH
21%
Cena s DPH
430.8 Kč
Dostupnost
Objednat
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x
Výrobce
TP-Link
Kód
A500004483
Part No.
XZ000-G3
Záruka
36 měsíců

    Popis produktu

    Gigabitový GPON terminál/převodník mezi sítí typu GPON a Gigabitovým ethernetem, ideální zařízení pro FTTH (fiber to the home) instalaci. Jedná se o ONU jednotku s jedním optickým portem typu SC s APC broušením, dosahem 20 km, vlnovou délkou 1310/1490 nm a rychlostí 1,244/2,488 Gbps. Zařízení umožňuje správu i vzdáleně přes Easy Remote Management-TR-069 protokol.

    Klíčové vlastnosti
    1x 10 / 100 / 1000 Mbps ethernet
    Easy Remote Management-TR-069 umožňuje operátorovi vzdáleně konfigurovat a spravovat zařízení koncových uživatelů
    GPON Rychlost (Tx / Rx): 1,244 Gbps/2,488 Gbps
    Vlnová délka (Tx / Rx): 1310/1490 nm
    Dosah 20 km
    Podpora GPON standardů: ITU-T G.988, G.984.1, G.984.2, G.984.3, G.984.4
    Optický model Class B+, přijímač: Super-TIA, vysílač: DFB Laser
    Napájení 9 V/0,6 A

    Obsah balení
    - Zařízení
    - Napájecí adaptér 9V/0,6A


    Technické parametry

    Optika
    Přenosová rychlost: 1.244 / 2.488 Gbps
    Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1310 / 1490
    Dosah [km]: 20
    Typ broušení: APC

    Konektory a rozhraní
    Optické konektory: (1) SC
    Rychlost LAN: (1) 10/100/1000Mbps
    Počet GPON SFP portů: 1

    Napájení
    Napájení přes konektor/svorkovnici: 9V / 0,6A

    Fyzické charakteristiky
    Tlačítka: Reset
    Provozní teplota [°C]: 0 až 40
    Šířka [mm]: 95
    Výška [mm]: 29
    Hloubka [mm]: 75

    Stránky výrobce:

    http://cz.tp-link.com

     

    Poslat info

    Dotaz k tomuto produktu

    Váš e-mail
    Dotaz

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář

    Nalezli jste chybu?

    Popis závady
    Váš e-mail

    Historie cen

    4.1.2022 5.1.2022 6.1.2022
    450.0 357.0 356.0

    Související produkty

    MHPower DL181-9 Mini UPS je napájecí adaptér a Mini UPS 2 v 1. Jedná se o vysoce kvalitní, VELMI malý, přenosný, multifunkční napájecí - záložní zdroj pro domácí i kancelářské použití. MHPower Mini UPS obsahuje vyměnitelný akumulátor, který Vám zajistí ne

    400.0 Kč 

    bez DPH

    484.0 Kč 

    s DPH

    Patch cord UTP, 0,25m, propojovací kabel s konektory RJ45, zelený. Technické parametry: Materiál pláště: PVC; Průřez kabelu: AWG26; Typ kabelu: Lanko (licna); Typ stínění: UTP; Délka [m]: 0,25; Barva: Zelená; Kategorie: CAT5E; Obecné informace: 4x2

    11.7 Kč 

    bez DPH

    14.2 Kč 

    s DPH

    Patch cord UTP, 1m, propojovací kabel s konektory RJ45, šedý. Technické parametry: Materiál pláště: PVC; Průřez kabelu: AWG26; Typ kabelu: Lanko (licna); Typ stínění: UTP; Délka [m]: 1; Barva: Šedá; Kategorie: CAT5E; Obecné informace: 4x2 žil; 100% Cu

    16.4 Kč 

    bez DPH

    19.8 Kč 

    s DPH

    Nedávno zobrazené

      K provozování našeho webu www.abctech.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...

      Kontaktujte nás!

      491 041 044