Výprodej, akce

Řadit podle

vzestupně sestupně

Cena

Status

Filtr skladu

Sklad

Podrobné vyhledávání

4 produkty
1 stránka

Položek na stránku:

 
 
Kód: 5245362

Model TP-Link JetStream T2600G-18TS je řízený gigabitový switch s funkcemi vrstvy 2 vybavený 16 porty RJ45 s rychlostí 10/100/1000 Mb/s a dvěma sloty SFP. Tento switch poskytuje vysoký výkon, výkonné funkce L2 a L2+, jako jsou statické směrování, řízení Q

2 902.0 Kč 

bez DPH

3 511.4 Kč 

s DPH

Kód: 527521

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pro Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 550/275 m, modul využívá vlnové délky 850nm. Napájení modulu je

350.0 Kč 

bez DPH

423.5 Kč 

s DPH

Kód: A500002601

TP-Link EAP330 je 3x3 MIMO 2,4GHz i 5GHz Acess Point s rychlostí přenosu až 1300+600 Mbps a podporou norem 802.11a/b/g/n/ac. EAP330 je určeno například pro kanceláře, hotely, nákupní centra a jiné prostory s větším počtem jednotek pro předávání klientskýc

2 990.0 Kč 

bez DPH

3 617.9 Kč 

s DPH

Kód: A500002808

Vysoký výkon PoE napájení TL-SL1218MP vyhovuje standardu 802.3af/at PoE + a podporuje až 30W napájení na každém PoE portu. Celkový vysoký výkon PoE napájení je až 192W pro 16 PoE portů, což je ideální pro malé až střední podnikové systémy dohledu. Lon

4 500.0 Kč 

bez DPH

5 445.0 Kč 

s DPH

 
 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • B

    Bazar

  • A

    Akce

  • HL

    - Hlavní sklad
  • EXT

    - Externí sklad
  • je skladem

    na cestě

    částečně skladem

    není skladem

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)

K provozování našeho webu www.abctech.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...

Kontaktujte nás!

603 822 542

604 143 262