TP-Link TX-6610, 1portový gigabitový terminál GPON SFU

TP-Link TX-6610, 1portový gigabitový terminál GPON SFU

Novinka

Výrobce
TP-Link
Kód
A500002806
Part No.
TX-6610
Dostupnost

Hlavní sklad:

1 ks

 

Externí sklad:

> 5 ks

 
Dostupnost na pobočkách

Hlavní sklad:

1 ks

 

Externí sklad:

> 5 ks

 
Vaše cena bez DPH
723.0 Kč
DPH
21%
Vaše cena s DPH
874.8 Kč
Záruka
36 měsíců
Objednat
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x

    Popis produktu

    Gigabitový terminál GPON TX-6610 světoznámé značky TP-Link nabízí jeden GPON port. Tento terminál nové generace gigabitové pasivní optické sítě (GPON) je ideálním řešením pro Fiber to the Home (optické vlákno do domu).

    Neuvěřitelně výkonné zařízení poskytuje uživatelům vysokorychlostní přístup k internetu prostřednictvím GPON portu a jeho sdílení pomocí gigabitového ethernetového portu. Užívejte si přenosovou rychlost až 2,488 GBit / s.

    Stabilní signál
    Vysoká přenosová rychlost, jeden port GPON a jeden gigabitový ethernetový port dohromady vytvářejí kombinaci zajišťující vysokorychlostní stabilní signál. Terminál TX-6610 poskytuje vysoce výkonné přesměrování a zajišťuje tak hladký přenos VoIP a streamování HD videa.

    Vlastnosti:
    V souladu s ITU G.984.1, ITU G.984.2, ITU G.984.3 a ITU G.984.4
    Poskytuje kompletní kompatibilitu se sítí GPON
    Až 2,488 Gbit / s downstream a 1,244 Gbit / s upstream
    Optické spojení a gigabitový port
    Poskytuje neuvěřitelně vysokou přenosovou rychlost
    Podporuje vzdálenou správu OMCI (ONT rozhraní řízení správy)


    Obsah balení:
    TX-6610
    RJ-45 ethernetový kabel
    Rychlý průvodce instalací
    Napájecí adaptér


    Technické parametry produktu:

    Rozhraní:
    1 port RJ45 10 / 100 / 1000 Mbps
    1 SC / APC port

    Tlačítka: zapnutí / vypnutí / reset
    IEEE standardy: IEEE 802.3, 802.3u, 802.1Q, 802.1p
    Vzdálenost: maximálně 0 až 20 km
    Standardy GPON: ITU-T G.984.1, G.984.2, G.984.3, G.984.4
    Optický modul: třída C +
    Přijímač: APD-TIA
    Vysílač: DFB Laser
    Osvědčení: CE, FCC, RoHS
    Externí zdroj napájení: 9 V DC / 0,6 A

    Vlnová délka:
    Upstream: 1310 nm
    Downstream: 1490 nm

    Datové rychlosti:
    Upstream: 1,244 Gb / s
    Downstream: 2,488 Gb / s

    Kvalita služeb:
    Klasifikace toku služeb založená na VLAN
    Podpora pravidel rozvrhu SP / WRR
    Upstream podpora prioritních štítků 802.1D
    Podpora priority uživatele
    Rate Limit and Traffic shaping
    Kontrola přetížení

    VLAN:
    802.1Q tag VLAN
    VLAN průhledný režim / režim překladu VLAN / režim VLAN trunk
    Ověřování založené na SN a Hesle
    VLAN Auto Detect

    Bezpečnost:
    AES šifrování
    Paketový filtr založený na VLAN

    Řízení:
    Webem, OMCI a Telnetem
    Určeno IP managementu,
    Obnovit výchozí nastavení pomocí tlačítka Reset nebo Web UI
    Statistika v reálném čase
    Optická diagnostika

    Pokročilé funkce:
    Podpora upřednostnění a následného přidělení šířky pásma FEC
    Podpora dynamické šířky pásma (DBA) NSR / SR
    Až 16 T-CONT a 256 GEM portů
    Detekce optického výkonu
    Dying Gasp
    Terminal s tichým mechanismem
    802.3az EEE energetická ochrana

    IGMP:
    IGMP v2 / v3
    IGMP Snooping / Proxy

    Požadavky na systém:
    Microsoft® Windows® 98 SE, NT, 2000, XP, Vista ™
    Windows 7, Windows 8
    MAC® OS, NetWare®, UNIX® nebo Linux

    Životní prostředí:
    Provozní teplota: 0 až 40 ?
    Skladovací teplota: -40 až 70 ?
    Provozní vlhkost: 10 - 90 % bez kondenzace
    Skladovací vlhkost: 5 - 90 % bez kondenzace

    Barva: černá
    Rozměry (Š x V x H): 102,7 x 37,9 x 106,9 mm (4,0 x 1,5 x 4,2 ")

    Stránky výrobce:

    http://cz.tp-link.com

     

    Poslat info

    Dotaz k tomuto produktu

    Váš e-mail
    Dotaz

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář

    Nalezli jste chybu?

    Popis závady
    Váš e-mail

    Diskuse (0)

    Facebook Diskuse

     

    Související dokumenty

    Datasheet EN
    TX-6610_datasheet.pdf

    Nedávno zobrazené

      K provozování našeho webu www.abctech.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...

      Kontaktujte nás!

      603 822 542

      604 143 262