TP-Link TL-SM311LM 1Gbps modul 550m, MM/LC MiniGBIC modul

TP-Link TL-SM311LM 1Gbps modul 550m, MM/LC MiniGBIC modul

Akce

Cena bez DPH
280.0 Kč
DPH
21%
Cena s DPH
338.8 Kč
Dostupnost
Objednat
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x
Výrobce
TP-Link
Kód
527521
Part No.
TL-SM311LM
Záruka
60 měsíců

    Popis produktu

    MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pro Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 550/275 m, modul využívá vlnové délky 850nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení.


    Technické parametry

    Fyzické charakteristiky
    Provozní teplota [°C]:   0 až 70

    Konektory a rozhraní
    Konektory:   (2) LC

    Optika
    Formát:   SFP
    Pro typ kabelu:   Multi Mode
    Přenosová rychlost:   1 Gbps
    Vlnová délka - Tx/Rx [nm]:   850
    Dosah [km]:   0,55
    Typ přenosu:   2-vláknový

    Stránky výrobce:

    http://cz.tp-link.com

     

    Poslat info

    Dotaz k tomuto produktu

    Váš e-mail
    Dotaz

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář

    Nalezli jste chybu?

    Popis závady
    Váš e-mail

    Diskuse (0)

    Historie cen

    28.8.2020 18.2.2021
    350.0 280.0

    Facebook Diskuse

     

    Nedávno zobrazené

      K provozování našeho webu www.abctech.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...

      Kontaktujte nás!

      491 041 044