TP-Link TL-SG3428XMP JetStream PoE Switch

Cena bez DPH
10 560.0 Kč
DPH
21%
Cena s DPH
12 777.6 Kč
Dostupnost
Objednat
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x
Výrobce
TP-Link
Kód
A500003992
Part No.
TL-SG3428XMP
Záruka
60 měsíců

    Popis produktu

    TL-SG3428XMP je Accessový switch určený na okraj vaší sítě a poskytuje 24x 10/100/1000Mbit/s LAN portů s funkcí PoE (802.3af/at) pro napájení VoIP / kamer a jiných zařízení, PoE budgetem 384W a maximálním odběrem 30W/port. Navíc jsou k dispozici i čtyři 10G SFP+ sloty pro další rozšíření sítě. Ke správě a monitoringu je možné využít běžný přístup přes webové rozhraní a protokoly např. CLI, SNMP, RMO, ale i centralizovaný cloud management a softwarový controler. Podporován je i hardwarový controller Omada (OC200/OC300).

    Klíčové vlastnosti
    - PoE Budget 384W
    - (24) 802.3af/at PoE
    - (4) 10Gbps SFP+ sloty pro další rozšížení vaší sítě
    - SW funkce: IP-MAC-Port Binding, ACL, Port Security, DoS Defend, Storm control, DHCP Snooping, 802.1X, Radius Authentication a mnoho dalšího
    - Centrální management přes Omada SDN nebo standardní webové rozhraní
    - Statické směrování: Pomáhá směrovat vnitřní provoz pro efektivnější využití síťových prostředků.

    Obsah balení
    - Zařízení
    - Napájecí kabel
    - Úchyty do 19" racku


    Technické parametry

    Konektory a rozhraní
    Sériový port: micro USB, RJ45
    Rychlost LAN: (24) 10/100/1000Mbps
    Optické rozhraní: (4) 10Gbps

    Napájení
    Typ napájení: Ze sítě (230V)
    Typy PoE: PoE-Out (pouze)
    Podporované PoE-Out standardy: 802.3af, 802.3at
    Počet PoE Out portů: 24
    PoE budget [W]: 384
    Max. spotřeba energie [W]: 34
    Napájení přes konektor/svorkovnici: 230V AC

    Fyzické charakteristiky
    Provedení: Rackmount
    Ventilátory: (2) 40 x 40 mm
    Šasi: Kovové
    Tlačítka: Status (Rychlost / PoE)
    Provozní teplota [°C]: 0 až 45
    Šířka [mm]: 440
    Výška [mm]: 44
    Hloubka [mm]: 330

    Obecné
    Rychlost přepínání [Gbps]: 128
    Tabulka MAC adres: 16000
    Jumbo rámec [Bytes]: 9000
    Rychlost předávání paketů [Mpps]: 95,2

    Software
    Management: Webové rozhraní, SSH, Telnet, Omada controller
    Web management: Ano
    Funkce: VLAN, QoS, DHCP snooping
    Výchozí IP adresa: 192.168.0.1
    Výchozí jméno a heslo: admin / -

    Stránky výrobce:

    http://cz.tp-link.com

     

    Poslat info

    Dotaz k tomuto produktu

    Váš e-mail
    Dotaz

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář

    Nalezli jste chybu?

    Popis závady
    Váš e-mail

    Diskuse (0)

    Historie cen

    31.3.2021 2.4.2021 16.4.2021
    10 560.0 11 010.0 10 560.0

    Facebook Diskuse

     

    Související dokumenty

    Související produkty

    Montážní sada Triton M6 je sada k přichycení prvků do datových rozvaděčů nebo montážních rámů. Obsah balení: - 4x plovoucí matici - 4x šroub - 4x plastovou podložku.

    30.0 Kč 

    bez DPH

    36.3 Kč 

    s DPH

    Síťový napájecí kabel 2 m dlouhý s úhlovým zakončením. Vhodné zejména při nedostatku místa za stolním PC, případně zapojení switche/routeru v datovém rozvaděči. Třížilový kabel je zakončený standardní přístrojovou zástrčkou. Parametry a specifikace:

    58.0 Kč 

    bez DPH

    70.2 Kč 

    s DPH

    TL-SM5110-SR je navržen tak, aby propojil dvě zařízení na vzálenost až 300m pomocí duplexního multi-mode OM3 vlákna s rychlostí 10 Gigabit. Jedná se o 10GBASE-SR vysoce výkonný multimódový transceiver typu SFP+ pracující s vlnovou délkou 850nm. Podporuje

    343.0 Kč 

    bez DPH

    415.0 Kč 

    s DPH

    Patch cord UTP, 1m, propojovací kabel s konektory RJ45, červený. Technické parametry: Materiál pláště: PVC; Průřez kabelu: AWG26; Typ kabelu: Lanko (licna); Typ stínění: UTP; Délka [m]: 1; Barva: Červená; Kategorie: CAT5E; Obecné informace: 4x2 žil;

    13.3 Kč 

    bez DPH

    16.1 Kč 

    s DPH

    Nedávno zobrazené

      K provozování našeho webu www.abctech.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...

      Kontaktujte nás!

      491 041 044