Cena

Štítky

Filtr skladu

Sklad:

Parametrický filtr

Podrobné vyhledávání

Nedávno zobrazené

    Sítě optické

    Sítě optické

    Aktivní filtry

     
    Zrušit filtry
     
    29 produktů
    2 stránky
     
     
    Kód: 5274029

    TP-Link MC220L Transceiver 10/100/1000TX/1000FX

    MC220L je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 1000BASE-SX/LX/LH na metalické vedení 1000Base-T a naopak. Média konvertor MC220L, který byl navržen podle standardů IEEE802.3ab 1000Base-T a IEEE802.3z 1000Base-SX/LX/LH, je určen pro po

    528 Kč 

    s DPH

    436 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     5 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: A500003890

    TP-Link TL-FC311A-2 Single-Mode WDM konvertor, 1Gbps, 1x SC, 2km

    TL-FC311A-2 je opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor. Jeho maximální propustnost je 1000Mbps FD, čemuž je přizpůsobený i ethernetový port, který s vaším zařízením může komunikovat 10/100/1000Mbps. Konvertor lze použít na vzdálenost

    649 Kč 

    s DPH

    536 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     1 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: A500004792

    TP-Link TL-SM331T, 1G metalický SFP modul

    TL-SM331T je univerzální Gigabitový SFP metalický modul s konektorem RJ45 pro metalický kabel s možností data rate 10/100/1000 Mbps. Dosah modulu je až na 100m a má odolné kovové šasi, což napomáhá správnému odvodu tepla.

    572 Kč 

    s DPH

    473 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     0 ks

    Externí sklad:

     35 ks

    Kód: 5274009

    TP-Link MC200CM Transceiver 10/100/1000TX/1000FX MM, SC, 0,5 km

    MC200CM je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 1000BASE-SX na metalické vedení 1000Base-T a naopak. Média konvertor MC200CM, který byl navržen podle standardů IEEE802.3ab 1000Base-T a IEEE802.3z 1000Base-SX, je určen pro použití

    975 Kč 

    s DPH

    806 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     2 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: 5274019

    TP-Link MC210CS Transceiver 10/100/1000TX/1000FX SM, SC, 15 km

    MC210CS je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 1000BASE-LX/LH na metalické vedení 10/100/1000Base-T a naopak. Média konvertor MC210CS, který byl navržen podle standardů IEEE802.3ab 10/100/1000Base-T a IEEE802.3z 1000Base-LX/LH, je ur

    935 Kč 

    s DPH

    773 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     0 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: A500004905

    TP-Link TL-SM5310-T, 10G Metalický modul, SFP+

    TL-SM5310-T je univerzální 10-Gigabitový SFP+ metalický modul značky TP-Link s konektorem RJ45 pro metalický kabel s možností data rate 100M/1G/10 Gbps. Dosah modulu je při rychlostech od 100M do 5 Gbps 100 m, při 10 Gbps je to pouze 30 m (při použití cat

    1 462 Kč 

    s DPH

    1 208 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     0 ks

    Externí sklad:

     19 ks

    Kód: A500003891

    TP-Link TL-FC311B-2 Single-Mode WDM konvertor, 1Gbps, 1x SC, 2km

    TL-FC311B-2 je opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor. Jeho maximální propustnost je 1000Mbps FD, čemuž je přizpůsobený i ethernetový port, který s vaším zařízením může komunikovat 10/100/1000Mbps. Konvertor lze použít na vzdálenost

    649 Kč 

    s DPH

    536 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     0 ks

    Externí sklad:

     8 ks

    Kód: A500003916

    TP-Link TL-FC311A-20 Single-Mode WDM konvertor, 1Gbps, 1x SC, 20km

    TL-FC311B-20 je opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor. Jeho maximální propustnost je 1000Mbps FD, čemuž je přizpůsobený i ethernetový port, který s vaším zařízením může komunikovat 10/100/1000Mbps. Konvertor lze použít na vzdálenos

    811 Kč 

    s DPH

    670 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     0 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: A500003917

    TP-Link TL-FC311B-20 Single-Mode WDM konvertor, 1Gbps, 1x SC, 20km

    TL-FC311A-20 je opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor. Jeho maximální propustnost je 1000Mbps FD, čemuž je přizpůsobený i ethernetový port, který s vaším zařízením může komunikovat 10/100/1000Mbps. Konvertor lze použít na

    772 Kč 

    s DPH

    638 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     0 ks

    Externí sklad:

     28 ks

    Kód: A500004000

    TP-Link TL-FC1420 - 14-Slotové šasi pro media konvertory

    Šasi TL-FC1420 se 14 sloty určené do 19" racku je speciálně navrženo tak, aby pojalo až 14 media konvertorů TP-Link s centrálním napájením, což šetří místo a napájecí kabely. Pro optickou síť je velmi důležité nepřetržitý provoz, proto je šasi vybaveno i

    4 870 Kč 

    s DPH

    4 025 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     0 ks

    Externí sklad:

     5 ks

    Kód: A500004006

    TP-Link TL-SM5110-LR Optický modul, SM, SFP+, 10G, 2x LC, 10km

    TL-SM5110-LR je výkonný Single Mode transceiver typu SFP+ s podporovaným standardem 10GBASE-LR s vlnovou délkou 1310nm. Podporuje obousměrný přenos s rychlostí 10Gbps na vzdálenost až 10 km pomocí optického kabelu s vlákny 9/125µm. Klíčové vlastnosti

    1 137 Kč 

    s DPH

    940 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     0 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: A500004058

    TP-Link TL-SM5220-3M - SFP+ DAC kabel, 10Gbps, 3m

    Díky pasivnímu metrovému twinaxiálnímu kabelu s dvěma konektory SFP+ na každé straně je TL-SM5220-3M vhodný pro krátké vzdálenosti a nabízí cenově dostupný způsob 10Gbps propojení aktivních prvků v racku nebo do sousedních racků. Technické parametry

    935 Kč 

    s DPH

    773 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     0 ks

    Externí sklad:

     24 ks

    Kód: A500004288

    TP-Link TL-SM5220-1M - SFP+ DAC kabel, 10Gbps, 1m

    Díky pasivnímu metrovému twinaxiálnímu kabelu s dvěma konektory SFP+ na každé straně je TL-SM5220-1M vhodný pro krátké vzdálenosti a nabízí cenově dostupný způsob 10Gbps propojení aktivních prvků v racku nebo do sousedních racků. Technické parametry

    811 Kč 

    s DPH

    670 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     0 ks

    Externí sklad:

     46 ks

    Kód: A500004319

    TP-Link TL-FC111PB-20 - 10/100 Mbps WDM Media konvertor s PoE-out

    TL-FC111PB-20 je opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor. Jeho maximální propustnost je 100 Mbps FD, čemuž je přizpůsobený i ethernetový port, který s vaším zařízením může komunikovat 10/100 Mbps. Konvertor lze použít až na vzdálenos

    811 Kč 

    s DPH

    670 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     0 ks

    Externí sklad:

     5 ks

    Kód: 5274039

    TP-Link MC111CS SingleMode konvertor, 10/100Mbps, 1x SC

    MC111CS je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 100BASE-FX na metalické vedení 100Base-TX a naopak. Díky technologii WDM modul MC111CS využívá pouze jeden optický kabel pro odesílání a příjem dat, což snižuje náklady na kabeláž na pol

    772 Kč 

    s DPH

    638 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     1 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: 5274049

    TP-Link MC112CS SingleMode konvertor, 10/100Mbps, 1x SC

    MC112CS je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 100BASE-FX na metalické vedení 100Base-TX a naopak. Díky technologii WDM modul MC112CS využívá pouze jeden optický kabel pro odesílání a příjem dat, což snižuje náklady na kabeláž na

    772 Kč 

    s DPH

    638 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     1 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: 5275049

    TP-Link MC100CM konvertor 1x10/100M RJ45 / 1 x multi-mode

    MC100CM je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 100BASE-FX na metalické vedení 100Base-TX a naopak. Média konvertor MC100CM, který byl navržen podle standardů IEEE 802.3u 10/100Base-TX a 100Base-FX, je určen pro použití s

    854 Kč 

    s DPH

    706 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     2 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: 5275059

    TP-Link MC110CS SingleMode konvertor, 10/100Mbps, 2x SC

    MC110CS je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 100BASE-FX na metalické vedení 100Base-TX a naopak. Média konvertor MC110CS, který byl navržen podle standardů IEEE 802.3u 10/100Base-TX a 100Base-FX, je určen pro použití se

    854 Kč 

    s DPH

    706 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     3 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: 527520

    TP-Link TL-SM311LS 1Gbps modul 10km, SM/LC MiniGBIC modul

    MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 10 km, modul využívá vlnové délky 1310nm. Napájení modulu je prostře

    489 Kč 

    s DPH

    404 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     0 ks

    Externí sklad:

     43 ks

    Kód: 527521

    TP-Link SM311LM, 1G SFP optický modul, MM, 850nm, 2x LC konektor, 550m

    MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pro Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 550/275 m, modul využívá vlnové délky 850nm. Napájení modulu je

    450 Kč 

    s DPH

    372 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     4 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: 527525

    TP-Link TL-SM321A, 1G SFP optický modul WDM, SM, 1550nm, 1x LC konektor, 20km

    TP-Link TL-SM321A podporuje standard 1000Base-BX a přenáší Gigabit Ethernet přes jedno jednovidové (single-mode, SM) vlákno, kdy pro každý směr komunikace používá jinou vlnovou délku. Na protější straně optické linky lze použít např. SFP modul TP-Link TL-

    609 Kč 

    s DPH

    503 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     0 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: 527526

    TP-Link TL-SM321B, 1G SFP optický modul WDM, SM, 1310nm, 1x LC konektor, 20km

    TP-Link TL-SM321B podporuje standard 1000Base-BX a přenáší Gigabit Ethernet přes jedno jednovidové (single-mode, SM) vlákno, kdy pro každý směr komunikace používá jinou vlnovou délku. Na protější straně optické linky lze použít např. SFP modul TP-Link TL-

    528 Kč 

    s DPH

    436 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     0 ks

    Externí sklad:

     > 50 ks

    Kód: 527599

    TP-Link TL-MC1400 - 14-Slotové šasi pro media konvertory, v2

    14slotové rackové šasi TL-MC1400 je speciálně určeno pro usazení 14 média konvertorů TP-LINK při zajištění centrálního napájení, úspory místa a napájecích kabelů. Nepřetržitý provoz je pro komunikaci přes optické vedení velmi důležitý, proto je šasi vybav

    5 520 Kč 

    s DPH

    4 562 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     0 ks

    Externí sklad:

     9 ks

    Kód: A500003697

    TP-Link TL-FC111A-20 - 10/100 Mbps WDM Media Converter

    TL-FC111A-20 je opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor. Jeho maximální propustnost je 100Mbps FD, čemuž je přizpůsobený i ethernetový port, který s vaším zařízením může komunikovat 10/100Mbps. Konvertor lze použít až na vzdálenost 2

    486 Kč 

    s DPH

    402 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     0 ks

    Externí sklad:

     45 ks

    Kontaktujte nás!

    491 041 044