Sítě optické

Řadit podle

vzestupně sestupně

Cena

Status

Filtr skladu

Sklad

Podrobné vyhledávání

16 produktů
1 stránka

Položek na stránku:

 
 
Kód: 5275059

MC110CS je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 100BASE-FX na metalické vedení 100Base-TX a naopak. Média konvertor MC110CS, který byl navržen podle standardů IEEE 802.3u 10/100Base-TX a 100Base-FX, je určen pro použití se

676.0 Kč 

bez DPH

818.0 Kč 

s DPH

Kód: 5274029

MC220L je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 1000BASE-SX/LX/LH na metalické vedení 1000Base-T a naopak. Média konvertor MC220L, který byl navržen podle standardů IEEE802.3ab 1000Base-T a IEEE802.3z 1000Base-SX/LX/LH, je určen

602.0 Kč 

bez DPH

728.4 Kč 

s DPH

Kód: 5274009

MC200CM je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 1000BASE-SX na metalické vedení 1000Base-T a naopak. Média konvertor MC200CM, který byl navržen podle standardů IEEE802.3ab 1000Base-T a IEEE802.3z 1000Base-SX, je určen pro použití

1 059.0 Kč 

bez DPH

1 281.4 Kč 

s DPH

Kód: 5274039

MC111CS je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 100BASE-FX na metalické vedení 100Base-TX a naopak. Díky technologii WDM modul MC111CS využívá pouze jeden optický kabel pro odesílání a příjem dat, což snižuje náklady na kabeláž na

803.0 Kč 

bez DPH

971.6 Kč 

s DPH

Kód: 5274049

MC112CS je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 100BASE-FX na metalické vedení 100Base-TX a naopak. Díky technologii WDM modul MC112CS využívá pouze jeden optický kabel pro odesílání a příjem dat, což snižuje náklady na kabeláž na

803.0 Kč 

bez DPH

971.6 Kč 

s DPH

Kód: 527520

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 10 km, modul využívá vlnové délky 1310nm. Napájení modulu je prostře

463.0 Kč 

bez DPH

560.2 Kč 

s DPH

Kód: 527521

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pro Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 550/275 m, modul využívá vlnové délky 850nm. Napájení modulu je

463.0 Kč 

bez DPH

560.2 Kč 

s DPH

Kód: 527525

TP-LINK TL-SM321A podporuje nejnovější standard 1000Base-BX pro přenos přes jedno vlákno optického vedení, kdy jedna různá vlnová délka prochází oběma směry. Pomocí směrovačů, přepínačů, média konvertorů TP-LINK můžete prodloužit dosah sítě až na 10 km př

926.0 Kč 

bez DPH

1 120.5 Kč 

s DPH

Kód: 527526

TP-LINK TL-SM321B podporuje nejnovější standard 1000Base-BX pro přenos přes jedno vlákno optického vedení, kdy jedna různá vlnová délka prochází oběma směry. Pomocí směrovačů, přepínačů, média konvertorů TP-LINK můžete prodloužit dosah sítě až na 10 km př

506.0 Kč 

bez DPH

612.3 Kč 

s DPH

Kód: 527599

14slotové rackové šasi TL-MC1400 je speciálně určeno pro usazení 14 média konvertorů TP-LINK při zajištění centrálního napájení, úspory místa a napájecích kabelů. Nepřetržitý provoz je pro komunikaci přes optické vedení velmi důležitý, proto je šasi

5 134.0 Kč 

bez DPH

6 212.1 Kč 

s DPH

Kód: A500002806

Gigabitový terminál GPON TX-6610 světoznámé značky TP-Link nabízí jeden GPON port. Tento terminál nové generace gigabitové pasivní optické sítě (GPON) je ideálním řešením pro Fiber to the Home (optické vlákno do domu). Neuvěřitelně výkonné zařízení po

723.0 Kč 

bez DPH

874.8 Kč 

s DPH

Kód: 5274019

MC210CS je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 1000BASE-LX/LH na metalické vedení 1000Base-T a naopak. Média konvertor MC210CS, který byl navržen podle standardů IEEE802.3ab 1000Base-T a IEEE802.3z 1000Base-LX/LH, je určen pro

1 096.0 Kč 

bez DPH

1 326.2 Kč 

s DPH

Kód: 52752000

Transceiver TXM431-LR je určen k propojení aktivních prvků na delší vzdálenosti pomocí single-mode optického kabelu až na vzdálenost 10km. Jedná se o vysoce výkonný 10Gbps transceiver komunikující na vlnové délce 1310nm. SFP+ modul podporuje plně

1 862.0 Kč 

bez DPH

2 253.0 Kč 

s DPH

Kód: 52752001

Transceiver TXM431-SR je určen k propojení aktivních prvků pomocí multi-mode optického kabelu až na vzdálenost 300m. Jedná se o vysoce výkonný 10Gbps transceiver komunikující na vlnové délce 850nm. SFP+ modul podporuje plně duplexní režim s kabely o

926.0 Kč 

bez DPH

1 120.5 Kč 

s DPH

Kód: 5275049

MC100CM je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 100BASE-FX na metalické vedení 100Base-TX a naopak. Média konvertor MC100CM, který byl navržen podle standardů IEEE 802.3u 10/100Base-TX a 100Base-FX, je určen pro použití s

676.0 Kč 

bez DPH

818.0 Kč 

s DPH

Kód: A500002809

Bezdrátový dvoukanálový router Archer XR500v (Gigabit VoIP GPU AC1200) světoznámé značky TP-Link pro vás zrychlí Wi-fi signál až na rychlost 1,2 Gbps. Superfast Dual Band Wi-Fi totiž kombinuje 300 Mbps v pásmu 2,4 GHz a 867 Mbps v pásmu 5 GHz. Full Gig

1 391.0 Kč 

bez DPH

1 683.1 Kč 

s DPH

 
 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • B

    Bazar

  • A

    Akce

  • HL

    - Hlavní sklad
  • EXT

    - Externí sklad
  • je skladem

    na cestě

    částečně skladem

    není skladem

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)

K provozování našeho webu www.abctech.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...

Kontaktujte nás!

603 822 542

604 143 262