TP-Link P1201-08 - 8-port GPON OLT, 4x GLAN, 2x SFP+ Combo

TP-Link P1201-08 - 8-port GPON OLT, 4x GLAN, 2x SFP+ Combo

Novinka

Výrobce
TP-Link
Kód
A500002881
Part No.
P1201-08
Dostupnost

Hlavní sklad:

není skladem

Externí sklad:

není skladem

Dostupnost na pobočkách

Hlavní sklad:

není skladem

Externí sklad:

není skladem

Vaše cena bez DPH
36 820.0 Kč
DPH
21%
Vaše cena s DPH
44 552.2 Kč
Záruka
36 měsíců
Objednat
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x

    Popis produktu

    P1201-08 je GPON OLT jednotka s osmi GPON porty, které zvládnou obsloužit až 1024 klientských ONU jednotek a to pomocí 1:128 splitterů, které nejsou součástí balení. Jednotka má kromě PON portů také 8 klasických SFP portů s maximální rychlostí 1G a dalších 8 Gigabitových RJ-45 portů. Na zadní straně je volná šachta, do které lze přikoupit modul obsahující 2x SFP+ porty s rychlostí 10Gbps.

    Centrální Management
    OLT jednotka podporuje režimi CLI, EMS pro usnandnění centralizovaného řízení, zlepšování efektivity řízení a snižování nákladů na údržbu.

    Redundantní napájení
    Redundantní napájení je navrženo pro vyšší dostupnost celé sítě. OLT jednotka podporuje AC-DC, DC-DC napájecích modulů. Oba moduly jsou typu Hot swap, takže výměna jednoho z nich neovlivní chod sítě.

    Obsah balení:
    - OLT Zařízení se dvěma zdroji
    - Napájecí kabel
    - Úchyty do 19" racku


    Technické parametry

    Fyzické charakteristiky
    Ventilátory:   (8) 40 x 40 mm
    Tlačítka:   Reset
    Provozní teplota [°C]:   0 až 50
    Hmotnost [kg]:   4
    Hloubka [mm]:   391
    Šířka [mm]:   440
    Výška [mm]:   44

    Konektory a rozhraní
    Sériový port:   RJ45
    Rychlosti LAN:   (8) 10/100/1000Mbps + (1) 10/100Mbps (managment)
    Počet GPON SFP portů:   8
    Rychlosti SFP/SFP+:   (8) 1000Mbps

    Napájení
    Max. spotřeba energie [W]:   65
    Napájení přes konektor/svorkovnici:   230V AC

    Stránky výrobce:

    http://cz.tp-link.com

     

    Poslat info

    Dotaz k tomuto produktu

    Váš e-mail
    Dotaz

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář

    Nalezli jste chybu?

    Popis závady
    Váš e-mail

    Diskuse (0)

    Facebook Diskuse

     

    Související dokumenty

    Související produkty

    TP-LINK TX-6610 je terminál nové generace gigabitové pasivní optické sítě (GPON), jež je ideální pro řešení Fiber to the Home (optické vlákno do domu). Je to neuvěřitelně výkonné zařízení, které poskytuje uživatelům vysokorychlostní přístup k internetu pr

    723.0 Kč 

    bez DPH

    874.8 Kč 

    s DPH

    Optický modul formátu SFP pro GPON OLT zařízení ITU-T G.984.2. Přenosová rychlost vysílání 2488 Mbps/příjem 1244 Mbps. Vlnová délka 1490 nm/1310 nm. SC/UPC konektor. Umožňuje obousměrnou komunikaci po jediném optickém vlákně. Dosah typicky 20 km. Zákla

    1 858.0 Kč 

    bez DPH

    2 248.2 Kč 

    s DPH

    Nedávno zobrazené

      K provozování našeho webu www.abctech.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...

      Kontaktujte nás!

      603 822 542

      604 143 262