TP-Link MiniGbic/SFP modul TL-SM321B WDM 1Gbps, SM, LC, 10 km

TP-Link MiniGbic/SFP modul TL-SM321B WDM 1Gbps, SM, LC, 10 km
 
Výrobce
TP-Link
Kód
527526
Part No.
TL-SM321B
Dostupnost

Hlavní sklad:

není skladem

Externí sklad:

> 5 ks

 
Dostupnost na pobočkách

Hlavní sklad:

není skladem

Externí sklad:

> 5 ks

 
Vaše cena bez DPH
475.0 Kč
DPH
21%
Vaše cena s DPH
574.8 Kč
Záruka
60 měsíců
Objednat
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x

    Popis produktu

    TP-LINK TL-SM321B podporuje nejnovější standard 1000Base-BX pro přenos přes jedno vlákno optického vedení, kdy jedna různá vlnová délka prochází oběma směry. Pomocí směrovačů, přepínačů, média konvertorů TP-LINK můžete prodloužit dosah sítě až na 10 km při zajištění vysoké rychlosti a stability.

    Upozornění:
    WDM moduly je nutné používat v páru, tj A a B - protikus naleznete v souvisejících produktech.


    Technické parametry

    Fyzické charakteristiky
    Provozní teplota [°C]:   0 až 70

    Optika
    Formát:   SFP
    Pro typ kabelu:   Single Mode
    Přenosová rychlost:   1 Gbps
    Vlnová délka - Tx/Rx [nm]:   1310 / 1550
    Dosah [km]:   10
    Typ přenosu:   WDM

    Stránky výrobce:

    http://cz.tp-link.com

     

    Poslat info

    Dotaz k tomuto produktu

    Váš e-mail
    Dotaz

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář

    Nalezli jste chybu?

    Popis závady
    Váš e-mail

    Diskuse (0)

    Historie cen

    1.1.2019 4.5.2019 4.7.2019
    506.0 438.0 475.0

    Facebook Diskuse

     

    Související produkty

    TP-LINK TL-SM321A podporuje nejnovější standard 1000Base-BX pro přenos přes jedno vlákno optického vedení, kdy jedna různá vlnová délka prochází oběma směry. Pomocí směrovačů, přepínačů, média konvertorů TP-LINK můžete prodloužit dosah sítě až na 10 km př

    840.0 Kč 

    bez DPH

    1 016.4 Kč 

    s DPH

    Nedávno zobrazené

      K provozování našeho webu www.abctech.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...

      Kontaktujte nás!

      603 822 542

      604 143 262