TP-Link Archer XR500v - AC1200 4xGLAN, 2,4/5GHz, GPON, 1x USB

TP-Link Archer XR500v - AC1200 4xGLAN, 2,4/5GHz, GPON, 1x USB

Novinka

Výrobce
TP-Link
Kód
A500002809
Part No.
Archer XR500v
Dostupnost

Hlavní sklad:

není skladem

Externí sklad:

není skladem

Dostupnost na pobočkách

Hlavní sklad:

není skladem

Externí sklad:

není skladem

Vaše cena bez DPH
1 391.0 Kč
DPH
21%
Vaše cena s DPH
1 683.1 Kč
Záruka
36 měsíců
Objednat
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x

    Popis produktu

    Archer XR500v je domácí velmi bohatě vybavený GPON router. Router má jako WAN port optický SC/UPC konektor umožňující GPON technologii, dále čtyři Gigabitové LAN porty, USB port pro sdílení dat / vytvoření FTP, rychlou WiFi s modulačními rychlostmi 866Mbps v 5GHz pásmu a 300Mbps ve 2.4Ghz spektru. Kromě toho má také 2 analogové telefonní konektory pro připojení domácích telefonů, přičemž router bude fungovat jako VoIP brána.

    Obsah balení:
    - Zařízení
    - Napájecí adaptér 12V/1.5A
    - Patch kabel


    Technické parametry

    Bezdrátové vlastnosti
    Přenosová rychlost WiFi - 2.4GHz [Mb/s]:   300
    Přenosová rychlost WiFi - 5GHz [Mb/s]:   866
    Vysílací výkon 2.4GHz [dBm]:   20
    Vysílací výkon 5GHz [dBm]:   23
    Šifrování:   64/128-bit WEP,WPA / WPA2,WPA-PSK/ WPA2-PSK encryption
    2.4GHz MIMO:   2 x 2
    5GHz MIMO:   2 x 2
    Typ antény:   Fixní
    Počet fixních antén:   2
    Zisk antény [dBi]:   4

    Fyzické charakteristiky
    Tlačítka:   Reset, WPS, napájení, WiFi
    Provozní teplota [°C]:   0 až 40
    Hloubka [mm]:   156
    Šířka [mm]:   218
    Výška [mm]:   37

    Konektory a rozhraní
    Rychlosti LAN:   (4) 10/100/1000Mbps

    Napájení
    Max. spotřeba energie [W]:   18
    Napájení přes konektor/svorkovnici:   12V / 1,5A

    Optika
    Vlnová délka - Tx/Rx [nm]:   1310 / 1490
    Dosah [km]:   20

    Stránky výrobce:

    http://cz.tp-link.com

     

    Poslat info

    Dotaz k tomuto produktu

    Váš e-mail
    Dotaz

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář

    Nalezli jste chybu?

    Popis závady
    Váš e-mail

    Diskuse (0)

    Historie cen

    12.3.2019 14.3.2019
    1 339.0 1 391.0

    Facebook Diskuse

     

    Nedávno zobrazené

      K provozování našeho webu www.abctech.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...

      Kontaktujte nás!

      603 822 542

      604 143 262