Switch TP-Link TL-SL1218MP 16x LAN/PoE+, 2x GLAN, 2x SFP Combo, Unmanaged

Switch TP-Link TL-SL1218MP 16x LAN/PoE+, 2x GLAN, 2x SFP Combo, Unmanaged

Novinka

Výrobce
TP-Link
Kód
A500002808
Part No.
TL-SL1218MP
Dostupnost

Hlavní sklad:

není skladem

Externí sklad:

není skladem

Dostupnost na pobočkách

Hlavní sklad:

není skladem

Externí sklad:

není skladem

Vaše cena bez DPH
4 197.0 Kč
DPH
21%
Vaše cena s DPH
5 078.4 Kč
Záruka
60 měsíců
Objednat
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x

    Popis produktu

    Unmanaged PoE Switch TL-SL1218MP přenáší data a napájení až do vzdáleností 250 m v režimu prodloužení (speciálně navržený pro dohledový systém). Tento snadno použitelný PoE Switch s inovativním designem kombinuje 16 portů RJ45 PoE + 10 / 100 Mb / s, 2 gigabitové porty RJ45 a 2 kombinované gigabitové SFP sloty.

    Prioritní režim pro porty číslo 1-8 zaručuje kvalitu přenosu citlivých aplikací (například video monitor) a nabízí vyšší možnosti priorit pro IPC připojené porty. Vysoký výkon podporuje i PoE napájení - až 30 W pro každý PoE port a 192 W pro všechny PoE porty.

    Vysoký výkon PoE napájení:
    TL-SL1218MP vyhovuje standardu 802.3af/at PoE + a podporuje až 30W napájení na každém PoE portu. Celkový vysoký výkon PoE napájení je až 192 W pro 16 PoE portů, což je ideální pro malé až střední podnikové systémy dohledu. Snadné a intuitivní použití nevyžaduje konfigurace a složité instalace.

    Dohled na přenos:
    Speciálně navržený PoE switch pro IP dohledové aplikace zvládá dohled až do vzdálenosti 250 m. PoE switch umožňuje jednodušší, bezpečnější a levnější instalaci dohledu. S rozšiřujícím režimem dosahuje PoE přenosové vzdálenosti až 250 m, což je ideální pro nasazení IP kamer.

    Obsah balení:
    - TL-SL1218MP
    - Napájecí kabel
    - Instalační příručka
    - 2x Montážní konzole a příslušenství


    Technické parametry:

    Přenos dat a napájení až do vzdálenosti 250 m v režimu prodloužení
    Tento režim speciálně navrhli pro dohledový systém
    16 portů RJ45 PoE, 2 Gbite porty RJ45 a 2 kombinované Gbite SFP sloty
    Prioritní režim pro port 1-8 pro kvalitu citlivých aplikací
    Vysoký výkon PoE napájení, až 30 W jednotlivě a 194 W pro všechny
    Snadné použití bez nutnosti konfigurace a instalace

    Rozhraní:

    16 portů RJ45 PoE + 10 / 100 Mbps
    2 porty RJ45 10 / 100 / 1000 Mb / s
    2 kombinované SFG sloty

    Síťová média:

    10BASE-T: UTP kategorie 3, 4, 5 kabel (maximálně 100 m)
    EIA / TIA-568 100? STP (maximálně 100 m)
    100BaseTX: UTP kategorie 5, 5e kabel (maximálně 100 m)
    EIA / TIA-568 100? STP (maximální 100M)
    1000BASE-T: UTP kategorie 5, 5e, 6 nebo vyšší (max 100m)
    EIA / TIA-568 100? STP (max 100m)
    1000BASE-X MMF, SMF

    Počet ventilátorů: 2
    Zálohovací šířka pásma: 7,2 Gb / s
    Tabulka adres MAC: 8K
    Osvědčení: CE, FCC, RoHS

    PoE + porty (RJ45):

    Standardní PoE porty kompatibilní s 802.3at / 802.3af
    PoE porty: Port 1 - Port 16
    PoE napájení: celkově 192 W
    Metoda přenosu: ukládání a předávání

    Speciální funkce:

    Kompatibilní s modely IEEE 802.3at / af Compliant PDs
    Režim priority portu (Port Priority Mode)
    Extend Mode - Režim prodloužení (napájení a přenos dat po 250m PoE)
    Auto-Learning a Auto-Aging adresy Mac
    IEEE802.3x řízení toku

    Napájení:

    Zdroj: 100-240 V AC, 50 / 60 Hz
    Maximální spotřeba energie bez připojení PD: 18,73 W (220 / 50 Hz)
    Maximální spotřeba energie s připojením 192 W PD: 217,22 W (220 / 50 Hz)
    Max. tepelné ztráty bez připojení PD: 63,89 BTU / h
    Max. tepelné ztráty s připojením 192 W PD: 741,15 BTU / h

    Životní prostředí:

    Provozní teplota: 0 až 40 °C
    Skladovací teplota: -40 až 70 °C
    Provozní vlhkost: 10 - 90 % bez kondenzace
    Skladovací vlhkost: 5 - 90 % bez kondenzace

    Barva: černá
    Rozměry (Š x V x H): 440 x 180 x 44 mm (17,3 x 7,1 x 1,7 ")

    Stránky výrobce:

    http://cz.tp-link.com

     

    Poslat info

    Dotaz k tomuto produktu

    Váš e-mail
    Dotaz

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář

    Nalezli jste chybu?

    Popis závady
    Váš e-mail

    Diskuse (0)

    Historie cen

    12.3.2019 14.3.2019
    4 041.0 4 197.0

    Facebook Diskuse

     

    Související dokumenty

    Nedávno zobrazené

      K provozování našeho webu www.abctech.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...

      Kontaktujte nás!

      603 822 542

      604 143 262