SFP moduly

Řadit podle

vzestupně sestupně

Cena

Status

Filtr skladu

Sklad

Podrobné vyhledávání

58 produktů
4 stránky

Položek na stránku:

 
 
Kód: 527525

TP-LINK TL-SM321A podporuje nejnovější standard 1000Base-BX pro přenos přes jedno vlákno optického vedení, kdy jedna různá vlnová délka prochází oběma směry. Pomocí směrovačů, přepínačů, média konvertorů TP-LINK můžete prodloužit dosah sítě až na 10 km př

840.0 Kč 

bez DPH

1 016.4 Kč 

s DPH

Kód: 527526

TP-LINK TL-SM321B podporuje nejnovější standard 1000Base-BX pro přenos přes jedno vlákno optického vedení, kdy jedna různá vlnová délka prochází oběma směry. Pomocí směrovačů, přepínačů, média konvertorů TP-LINK můžete prodloužit dosah sítě až na 10 km př

475.0 Kč 

bez DPH

574.8 Kč 

s DPH

Kód: A500000334

GLC-LH-SMD je 1.25G SFP modul s 1310nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 20km po singlemode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitoring, neboli funkci DOM (Digiatal Optical monitoring). Modul je kompatibilní se všemi aktivn

243.0 Kč 

bez DPH

294.0 Kč 

s DPH

Kód: A500000649

Parametry: Vlnová délka TX1310 nm / RX1550 nm Rychlost 1,25 Gb/s Optický konektor SC Vzdálenost / dosah 3 km Provozní teploty 0°C až +70°C Typ přenosu 1-vlákno (WDM, BiDi) Formát SFP Kompatibilita Cisco Digitální diagnostika

238.0 Kč 

bez DPH

288.0 Kč 

s DPH

Kód: A500000650

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli funkci DOM (Digiatal Optical monitoring). Modul je komp

281.0 Kč 

bez DPH

340.0 Kč 

s DPH

Kód: A500000727

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli funkci DDM. Modul je kompatibilní se všemi aktivními pr

150.0 Kč 

bez DPH

181.5 Kč 

s DPH

Kód: A500000728

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli funkci DDM. Modul je kompatibilní se všemi aktivními pr

150.0 Kč 

bez DPH

181.5 Kč 

s DPH

Kód: A500000729

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli funkci DDM. Modul je kompatibilní se všemi aktivními pr

150.0 Kč 

bez DPH

181.5 Kč 

s DPH

Kód: A500000730

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli funkci DDM. Modul je kompatibilní se všemi aktivními pr

150.0 Kč 

bez DPH

181.5 Kč 

s DPH

Kód: A500000732

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli funkci DDM. Modul je kompatibilní se všemi aktivními pr

270.0 Kč 

bez DPH

326.7 Kč 

s DPH

Kód: 5291725

S-85DLC05D je multimode Gigabitový SFP modul s vlnovou délkou 850nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 550m. Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile". Technické

330.0 Kč 

bez DPH

399.3 Kč 

s DPH

Kód: 52917251

S+85DLC03D je 10G SFP+ multimode transceiver s dvěma LC konektory, 850nm vlnovou délkou s možností připojení až na vzdálenost 300m. Technické parametry; Konektory a rozhraní; Konektory: (2) LC; Optika; Formát: SFP+; Pro typ kabelu: Multi Mode;

1 100.0 Kč 

bez DPH

1 331.0 Kč 

s DPH

Kód: A500002560

Pár Single Mode 1.25G SFP modulů s vysokým rozsahem provozních teplot (-40C..+85C) a dosahem až 80km: 1. modul: S-45LC80D 1.25G SM 80km TX 1490nm/ RX 1550nm, Single LC connector 2. modul: S-54LC80D 1.25G SM 80km TX 1550nm / RX 1490nm,Single LC connect

1 705.0 Kč 

bez DPH

2 063.0 Kč 

s DPH

Kód: A500002796

UF-RJ45-10G je 10-Gigabitový SFP+ metalický modul s konektorem RJ45 pro metalický kabel s možností data rate 1G/10Gbps. Dosah modulu je při rychlosti 1Gbps 100m, při 10Gbps je to pouze 30m. Modul je primárně určen pro UniFi switche, kde není dostateční po

1 529.0 Kč 

bez DPH

1 850.1 Kč 

s DPH

Kód: A500002884

Optický modul formátu SFP pro GPON OLT zařízení ITU-T G.984.2. Přenosová rychlost vysílání 2488 Mbps/příjem 1244 Mbps. Vlnová délka 1490 nm/1310 nm. SC/UPC konektor. Umožňuje obousměrnou komunikaci po jediném optickém vlákně. Dosah typicky 20 km. Zákla

1 858.0 Kč 

bez DPH

2 248.2 Kč 

s DPH

Kód: A500002901

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli funkci DOM (Digiatal Optical monitoring). Modul je komp

301.0 Kč 

bez DPH

364.2 Kč 

s DPH

Kód: A500002902

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli funkci DOM (Digiatal Optical monitoring). Modul je komp

281.0 Kč 

bez DPH

340.0 Kč 

s DPH

Kód: A500003031

MikroTik Q+85MP01D je QSFP+ optický multi-mode modul s rychlostí 40 Gbps, vlnovou délkou 850 nm, maximálním dosahem 150m (OM4) a optickým konektorem MPO. Technické parametry: Fyzické charakteristiky Provozní teplota [°C]: 0 až 70 Konektory a

1 100.0 Kč 

bez DPH

1 331.0 Kč 

s DPH

 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • B

    Bazar

  • A

    Akce

  • HL

    - Hlavní sklad
  • EXT

    - Externí sklad
  • je skladem

    na cestě

    částečně skladem

    není skladem

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)

K provozování našeho webu www.abctech.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...

Kontaktujte nás!

603 822 542

604 143 262