10G SFP+

Řadit podle

vzestupně sestupně

Cena

Status

Filtr skladu

Sklad

Podrobné vyhledávání

19 produktů
2 stránky

Položek na stránku:

 
 
Kód: A500002212

S+RJ10 je unikátní SFP+ modul, který dokáže komunikovat rychlostí 10Mbps až 10Gbps po ethernetovém kabelu. Zajímavou vlastností je schopnost 1Gbps linku až na vzdálenost 200m při instalaci mezi 2 stejné S+RJ10 moduly. Podpora rychlostí v závislosti na

1 238.0 Kč 

bez DPH

1 498.0 Kč 

s DPH

Kód: 52949817

Přímý 1m kabel k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení na kratší vzdálenosti. Nízká cena, spotřeba a latence pro 10-Gigabit Ethernet, Fiber Channel. Propojovací SFP/SFP+ kabel je plně v souladu se specifikacemi SFP+ MSA. Technické parametry: Fyzické

561.0 Kč 

bez DPH

678.8 Kč 

s DPH

Kód: 52949850

Přímý 3 m kabel k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení (např. CCR1036-8G-2S+) na kratší vzdálenosti. Nízká cena, spotřeba a latence pro 10-Gigabit Ethernet, Fiber Channel. Jsou plně v souladu se specifikacemi SFP+ MSA.

757.0 Kč 

bez DPH

916.0 Kč 

s DPH

Kód: A500002491

UF-SM-10G-S je sada singlemode 10G SFP+ WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1270 a 1330nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 10km. Moduly jsou kompatibilní se všemi Ubiqui

3 667.0 Kč 

bez DPH

4 437.1 Kč 

s DPH

Kód: A500002534

UF-SM-10G je singlemode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 1310nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 10km. Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP+ porty.

1 958.0 Kč 

bez DPH

2 369.2 Kč 

s DPH

Kód: 52752000

Transceiver TXM431-LR je určen k propojení aktivních prvků na delší vzdálenosti pomocí single-mode optického kabelu až na vzdálenost 10km. Jedná se o vysoce výkonný 10Gbps transceiver komunikující na vlnové délce 1310nm. SFP+ modul podporuje plně

2 048.0 Kč 

bez DPH

2 478.1 Kč 

s DPH

Kód: 52752001

Transceiver TXM431-SR je určen k propojení aktivních prvků pomocí multi-mode optického kabelu až na vzdálenost 300m. Jedná se o vysoce výkonný 10Gbps transceiver komunikující na vlnové délce 850nm. SFP+ modul podporuje plně duplexní režim s kabely o

926.0 Kč 

bez DPH

1 120.5 Kč 

s DPH

Kód: 52917251

S+85DLC03D je 10G SFP+ multimode transceiver s dvěma LC konektory, 850nm vlnovou délkou s možností připojení až na vzdálenost 300m. Technické parametry; Konektory a rozhraní; Konektory: (2) LC; Optika; Formát: SFP+; Pro typ kabelu: Multi Mode;

1 100.0 Kč 

bez DPH

1 331.0 Kč 

s DPH

Kód: A500002796

UF-RJ45-10G je 10-Gigabitový SFP+ metalický modul s konektorem RJ45 pro metalický kabel s možností data rate 1G/10Gbps. Dosah modulu je při rychlosti 1Gbps 100m, při 10Gbps je to pouze 30m. Modul je primárně určen pro UniFi switche, kde není dostateční po

1 529.0 Kč 

bez DPH

1 850.1 Kč 

s DPH

Kód: A500002588

S+C47DLC10D je singlemode 10G SFP+ CWDM modul s vlnovou délkou 1470nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10km. Co všechno Vám CWDM ve vaší síti umožní? - Zvýšit efektivitu stávajících optických tras - Škálovatelnost a snadnou instalace

3 575.0 Kč 

bez DPH

4 325.8 Kč 

s DPH

Kód: A500002589

S+C49DLC10D je singlemode 10G SFP+ CWDM modul s vlnovou délkou 1490nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10km. Co všechno Vám CWDM ve vaší síti umožní? - Zvýšit efektivitu stávajících optických tras - Škálovatelnost a snadnou instalace

3 575.0 Kč 

bez DPH

4 325.8 Kč 

s DPH

Kód: A500002590

S+C51DLC10D je singlemode 10G SFP+ CWDM modul s vlnovou délkou 1510nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10km. Co všechno Vám CWDM ve vaší síti umožní? - Zvýšit efektivitu stávajících optických tras - Škálovatelnost a snadnou instalace

3 575.0 Kč 

bez DPH

4 325.8 Kč 

s DPH

Kód: A500002591

S+C53DLC10D je singlemode 10G SFP+ CWDM modul s vlnovou délkou 1530nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10km. Co všechno Vám CWDM ve vaší síti umožní? - Zvýšit efektivitu stávajících optických tras - Škálovatelnost a snadnou instalace

3 575.0 Kč 

bez DPH

4 325.8 Kč 

s DPH

Kód: A500002592

S+C55DLC10D je singlemode 10G SFP+ CWDM modul s vlnovou délkou 1550nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10km. Co všechno Vám CWDM ve vaší síti umožní? - Zvýšit efektivitu stávajících optických tras - Škálovatelnost a snadnou instalace

3 575.0 Kč 

bez DPH

4 325.8 Kč 

s DPH

Kód: A500002593

S+C57DLC10D je singlemode 10G SFP+ CWDM modul s vlnovou délkou 1570nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10km. Co všechno Vám CWDM ve vaší síti umožní? - Zvýšit efektivitu stávajících optických tras - Škálovatelnost a snadnou instalace

3 575.0 Kč 

bez DPH

4 325.8 Kč 

s DPH

Kód: A500002594

S+C59DLC10D je singlemode 10G SFP+ CWDM modul s vlnovou délkou 1590nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10km. Co všechno Vám CWDM ve vaší síti umožní? - Zvýšit efektivitu stávajících optických tras - Škálovatelnost a snadnou instalace

3 575.0 Kč 

bez DPH

4 325.8 Kč 

s DPH

Kód: A500002595

S+C61DLC10D je singlemode 10G SFP+ CWDM modul s vlnovou délkou 1610nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10km. Co všechno Vám CWDM ve vaší síti umožní? - Zvýšit efektivitu stávajících optických tras - Škálovatelnost a snadnou instalace

3 575.0 Kč 

bez DPH

4 325.8 Kč 

s DPH

Kód: A500002904

SFP-10G-LR je singlemode 10G SFP+ modul s vlnovou délkou 1310nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10km. Modul je "cisco compatibile" a je kompatibilní téměř se všemi aktivními prvky. Technické parametry Fyzické charakteristiky Pro

810.0 Kč 

bez DPH

980.1 Kč 

s DPH

 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • B

    Bazar

  • A

    Akce

  • HL

    - Hlavní sklad
  • EXT

    - Externí sklad
  • je skladem

    na cestě

    částečně skladem

    není skladem

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)

K provozování našeho webu www.abctech.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...

Kontaktujte nás!

603 822 542

604 143 262