Cena

Štítky

Filtr skladu

Sklad:

Parametrický filtr

Podrobné vyhledávání

Nedávno zobrazené

    Optické patchcordy 62,5/125 (OM1) ST-SC

    ST-SC

    Aktivní filtry

     
    Zrušit filtry
     
    4 produkty
    1 stránka
     
     
    Kód: 509931

    Patch kabel optický duplex ST-SC 62,5/125 1m MM

    Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy. Technické parametry: Délka: 1m; Konektory: ST - SC; Patchcord: Duplexní; Typ vlákna:

    178 Kč 

    s DPH

    147 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     0 ks

    Externí sklad:

     26 ks

    Kód: 509932

    Patch kabel optický duplex ST-SC 62,5/125 2m MM

    Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy. Technické parametry: Délka: 2m; Konektory: ST - SC; Patchcord: Duplexní; Typ vlákna:

    188 Kč 

    s DPH

    155 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     1 ks

    Externí sklad:

     8 ks

    Kód: 509933

    Patch kabel optický duplex ST-SC 62,5/125 3m MM

    Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy. Technické parametry: Délka: 3m Konektory: ST - SC Patchcord: Duplexní Typ vlákna

    200 Kč 

    s DPH

    165 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     0 ks

    Externí sklad:

     50 ks

    Kód: 509934

    Patch kabel optický duplex ST-SC 62,5/125 5m MM

    Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy. Technické parametry: Délka: 5m; Konektory: ST - SC; Patchcord: Duplexní; Typ vlákna:

    232 Kč 

    s DPH

    192 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     0 ks

    Externí sklad:

     9 ks

     

    Kontaktujte nás!

    491 041 044