Optické patchcordy 50/125 (OM2) ST-SC

ST-SC

Cena

Štítky

Filtr skladu

Sklad:

Parametrický filtr

Podrobné vyhledávání

Nedávno zobrazené

    Optické patchcordy 50/125 (OM2) ST-SC

    ST-SC

    Aktivní filtry

     
    Zrušit filtry
     
    4 produkty
    1 stránka
     
     
    Kód: 509898

    Patch kabel optický duplex ST-SC 50/125 1m MM

    Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy. Technické parametry: Délka: 1m; Konektory: ST - SC; Patchcord: Duplexní; Typ vlákna:

    177 Kč 

    s DPH

    146 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     0 ks

    Externí sklad:

     17 ks

    Kód: 509910

    Patch kabel optický duplex ST-SC 50/125 5m MM

    Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy. Technické parametry: Délka: 5m; Konektory: ST - SC; Patchcord: Duplexní; Typ vlákna:

    49 Kč 

    s DPH

    41 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     8 ks

    Externí sklad:

     0 ks

    Kód: A500004383

    Patch kabel optický duplex ST-SC 50/125 15m MM

    Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy. Technické parametry: Délka: 15m Konektory: ST - SC Patchcord: Duplexní Typ vlákn

    431 Kč 

    s DPH

    356 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     0 ks

    Externí sklad:

     0 ks

    Kód: 509899

    Patch kabel optický duplex ST-SC 50/125 2m MM

    Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy. Technické parametry: Délka: 2m; Konektory: ST - SC; Patchcord: Duplexní; Typ vlákna:

    174 Kč 

    s DPH

    144 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     0 ks

    Externí sklad:

     0 ks

     

    Kontaktujte nás!

    491 041 044